Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Czyzby opcja sugar daddy zostala zastapiona przez Drzymala daddy, ktory kupuje druzyne grajaca w pucharach i wraca na stare smieci? :>

 

A tak na prawde to kurde smieszne nie jest, jak takie babole odchodza w Ekstraklasie :/ Dalem wlasnie sezon na holiday, zobaczymy kto zagra w pucharach...

Odnośnik do komentarza

Ok, post z forum SI od jednego z testerów w odpowiedzi na zgłoszenie problemu przez tego gościa, który go wykrył:

 

Thanks for the information guys.

 

We are now looking into this issue, for which we apologise.

 

http://community.sigames.com/showthread.php?t=64891

 

Jednym słowem, wygląda na to, że polska liga bez grudniowej łatki nieszczególnie się będzie nadawać do gry :|.

 

Tak dla Waszej informacji - spieprzone jest również losowanie grup Pucharu UEFA, gdzie w jednej grupie zdarzają się i trzy zespoły z tego samego kraju. Błąd z brakiem terminarza na nowy sezon wydaje się być częstszy niż przed rokiem, mecze ligowe nie są odwoływane mimo wielu powołań do reprezentacji, format rozgrywek w Norwegii jest schrzaniony, dosyć często w Anglii nie ma rozgrywek ligowych drużyn rezerw... każdy, kto rozpocznie grę przed drugą łatką, powinien dostać Medal za Ofiarność i Odwagę :doh!:.

Odnośnik do komentarza
Edyta na podstawie bety:

 

Tabela 08/09: 1. Wisła, 2. Bełchatów, 3. Górnik Zabrze, 4. Lech; PP: Wisła (z Lechem)

LM 09/10: Wisła

PU 09/10: Lech, Legia (!), Dyskobolia (!!!!!!)

 

Wygląda na to, że mamy problem :|. Czy inni posiadacze legalnego FM 09 mogą to zweryfikować?

No to weryfikuje:)

Babol, u mnie tez Dyskobolia w Uefa gra w drugim sezonie, nie wiem za bardzo na jakiej podstawie, bo Polonia sie nie zakwalifikowala, wiec chyba zle w bazie jest wpisane...

Ale ja jako mistrz Polski gram w eliminacjach LM, niestety od pierwszej rundy, choc to nie bug, a wynik pucharowy naszych druzyn z ostatnich lat.

Odnośnik do komentarza
Na koniec zostawiłem sobie kwestię, której nie można określić mianem nowej opcji w grze, aczkolwiek jest to swego rodzaju ewenement na skalę serii. Wyobraźcie sobie, że zabugowany Football Manager odchodzi do historii. Wersja beta zasiała we mnie ziarno nadziei na produkcję, która pozwoli na pozbawioną stresu rozrywkę bez czekania na łatki, natomiast ostateczne wcielenie nowego FM na szczęście mnie nie rozczarowało. Delikatne błędy, jakie udało mi się zaobserwować wcześniej, zostały usunięte – możliwe, że przy okazji ogrywania tegorocznej odsłony nie zainstaluję żadnego patcha! Jestem pod wrażeniem. Społeczność skupiona wokół serii powinna wznieść pomnik ku czci osób, które z zacięciem udzielały się w testach Football Manager Live, pracującego na tym samym silniku meczowym, gdyż to właśnie dzięki nim leżąca na półkach sklepowych wersja gry jest praktycznie pozbawiona bugów.

 

:keke: to sie nadaje do klasyki :] nie to zebym uwazal gry-online.pl za jakis tam wielki i wiarygodny serwis ale fakt faktem ze jest jednym z wiekszych w pl i daja takie teksty ?

 

Recenzja roku gry roku :lol:

Odnośnik do komentarza

Dla mnie rzecza jest na prawde arcyciekawa jak mozna niezauwazyc znikajacego terminarza, tego, ze liga rezerw nie zaczyna gry itp. Albo to SI sobie robi jaja i ma w 4 literach testerow. Nie mowiac juz o tych mega wymaganiach trybu 3D. Polscy testerzy za przeproszeniem to chyba nie byli testerzy skoro takie bugi umknely :>

 

Prof: Mozesz napisac jak to jest z wyborem na betatestera? I w ogole cos na ten temat? Jak zostac etc? Wiesz najlepiej z forum chyba :> Nie bylo widac bledow w becie? Chyba nie spieprzyli gry przed wydaniem dopiero :/

Odnośnik do komentarza

Nie, nie mam pojęcia, na czym polega procedura wyboru testerów. Z forum to chyba (z góry przepraszam za błędy w nicku) m8_pl najlepiej wie, skoro opisywał beta testy na oficjalnej. Polska liga to jeszcze pół biedy, wiadomo, jak jest traktowana przez SI, ale takiego kloca jak znikająca liga rezerw w Anglii to SI chyba dawno nie postawiło w lidze, która jest ich głównym targetem :-k.

 

A grasz kim?

Wisla, Lech byl drugi i gra w Uefa

 

Trzeba by to przy innym mistrzu Polski niż Wisła jeszcze sprawdzić.

 

Edyta kazała przypomnieć, że wersja beta naprawdę z perspektywy czasu sprawiała wrażenie bardziej bezbłędnej niż podstawka.

Odnośnik do komentarza

Ten bug z UK potwierdza chyba, ze testerzy sobie swoje, a SI swoje :> Niech w koncu zaczna wydawac do gry upgrade i patche a nie ciagle daja zabugowana gre roku. Ktory to juz raz :/ Oni sie w ogole nie ucza chyba na bledach. CM4 nic im nie dal, nastepne wersje tez nie. Nic tylko $$$.. A taki Anglik czy inny Szkot pojdzie i tak do sklepu w dniu premiery i gre kupi. No bo trzeba zdobyc mistrza ManU czy inna Chelsea :x

Odnośnik do komentarza
Dla mnie rzecza jest na prawde arcyciekawa jak mozna niezauwazyc znikajacego terminarza, tego, ze liga rezerw nie zaczyna gry itp. Albo to SI sobie robi jaja i ma w 4 literach testerow. Nie mowiac juz o tych mega wymaganiach trybu 3D. Polscy testerzy za przeproszeniem to chyba nie byli testerzy skoro takie bugi umknely :>

 

Prof: Mozesz napisac jak to jest z wyborem na betatestera? I w ogole cos na ten temat? Jak zostac etc? Wiesz najlepiej z forum chyba :> Nie bylo widac bledow w becie? Chyba nie spieprzyli gry przed wydaniem dopiero :/

Niektórych błędów można nie zauważyć, bo ich po prostu w becie nie ma :] musieli ostro grzebać przed samym "zamknięciem" i coś spieprzyli...

Odnośnik do komentarza
Nie mówię, że masz pirata, widzę, że z Anglii kLiKaSh :>. Ale zabezpieczenia antypirackie SI mają niechlubną tradycję uaktywniania się również na legalnych wersjach gry.

 

Ja bym raczej powiedział ze "zabezpieczenia antypirackie" tego typu to jedynie urban legend :>

 

Czego się tak spieszycie ;) "Pewne pre-ordery" przyjdą w poniedziałki, a Ci co kupią grę w piątek i tak nie będą mogli aktywować bo serwery padną albo będzie gradobicie w mieście, gdzie stoją serwery tych gości od telefonów. Aaaa, zapomniałem - Steam też przestanie działać :P I paypal się wykruszy oraz banki. I w ogóle kataklizm.

 

A poważnie mówiąc to od środy dzwonię do Empiku i MM

 

 

A moze jest to tez jedno z zabezpieczen antypirackich, ktore po prostu w jakis sposob uaktywnilo sie podczas gry na oryginale, jak to sie czasami zdarzalo w przeszlosci?

A to ciekawe. Mógłbyś naświetlić temat?

Choćby mój przypadek z 2007. Nawet musiałem udowadniać, że mam oryginał, bo mi nie wierzyli :D Był taki bug exclusive dla piratów polegający na tym, że do Mistrzostw Europy kwalifikują się najsłabsze drużyny z eliminacji, zamiast najlepszych. No i EURO składało się z samych takich potęg jak San Marino, Kazachstan itp. Ja miałem oryginał i też się załapałem na piracki exclusive :/

 

Guzik prawda. To było wtedy, gdy kontynuowało się sejwa zaczętego na demie.

Odnośnik do komentarza

Czy w FM sa juz nowe zasady eliminacji LM, ktore chcial a moze juz wprowadzil Platini?? Bo drugi rok z rzedu losowanie lemiminacji wyglada dziwnie. W pierwszym sezonie mialem w 3 rundzie Bate Borysow, a teraz DinamoTbilisi albo Broendby. W ogole jakos malo par jest wtrzeciej rundzie, tylko 5.

Edit: Wyglada na to, ze sa w grze jakies nowe zasady losowania eliminacji LM. Mocne druzyny moga grac tylko z mocnymi a slabsze ze slabszymi, czyli niby latwiej dla polskich druzyn. Czy takie reguly zostaly juz zatwierdzone w rzeczywistosci??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...