Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

 

Problem z polskimi klubami w europejskich pucharach nie ogranicza się jedynie do drugiego sezonu. Puściłem w nocy betę na kolejny sezon i oto efekty:

 

(1) Tabela ekstraklasy 09/10

(2) myślicie, że w PU grają Legia i Lech? no to jesteście w oczywistym błędzie => 2. runda eliminacyjna Pucharu UEFA - grają 7. w poprzednim sezonie Górnik i 8. Bełchatów

(3) żeby nie było, finał Pucharu Polski 09/10 => jak widać, wygrała Arka i ona jako jedyna gra w PU (3. runda) zgodnie z oczekiwaniami

 

Jako że mistrzem jest Wisła, nadal nie mogę sprawdzić, czy awans do LM działa poprawnie, obejmę ją i wyprzedam, zagram kolejny sezon i zobaczymy. Ale zanosi się na tragedię :|.

 

Chyba że w pełnej wersji chociaż to poprawili => niech ktoś z Anglii też to sprawdzi, plis :pray:

Odnośnik do komentarza
AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

 

Problem z polskimi klubami w europejskich pucharach nie ogranicza się jedynie do drugiego sezonu. Puściłem w nocy betę na kolejny sezon i oto efekty:

 

(1) Tabela ekstraklasy 09/10

(2) myślicie, że w PU grają Legia i Lech? no to jesteście w oczywistym błędzie => 2. runda eliminacyjna Pucharu UEFA - grają 7. w poprzednim sezonie Górnik i 8. Bełchatów

(3) żeby nie było, finał Pucharu Polski 09/10 => jak widać, wygrała Arka i ona jako jedyna gra w PU (3. runda) zgodnie z oczekiwaniami

 

Jako że mistrzem jest Wisła, nadal nie mogę sprawdzić, czy awans do LM działa poprawnie, obejmę ją i wyprzedam, zagram kolejny sezon i zobaczymy. Ale zanosi się na tragedię :|.

 

Chyba że w pełnej wersji chociaż to poprawili => niech ktoś z Anglii też to sprawdzi, plis :pray:

U mnie po pierwszym sezonie pierwsza trojka to Wisla, Lech, Legia i wszyscy graja tam gdzie powinni, czyli LM i Uefa. Dodatkowo Dyskobolia kosztem Poloni Bytom, ktora ogralem w finale pucharu Polski i chyba Polonia powinna grac w UEFA, czyz nie??

Co do dziwnych rzeczy, to Ateltico Madryt kupilo ode mnie Konrada Golosia, ktory jest slabiutki, potencjalu raczej nie ma, nikt go za darmo nie chcial przez pol sezonu i nagle sie Atletico zglosilo i wzieli go za darmoche:)

Odnośnik do komentarza
Pytanie gdzie byli testerzy.. (enty raz)

 

Testerzy pociskali w FM'a nie patrzac na bledy tylko "cieszac" sie gra, nie wiem tylko jak mozna sie tym syfem cieszyc... tam sie nie da nic ugrac normalnymi taktykami

 

A tak, zeby dodac smaczku i troche was zniechecic do kupna:

http://img291.imageshack.us/my.php?image=ehe3rq5.jpg

 

Spojrzcie sobie na oba pola karne :D czyzby o 2 pilkarzy za duzo?;P (juz nie mowie o tym ze czasem ucina lub zostawia nazwiska na boisku nie wiadomo czemu)

 

http://img185.imageshack.us/my.php?image=eheno4.jpg

/\ To tez wam sie spodoba, znowu 2 wiecej pilkarzy, a raczej podwojni pilkarze ^^ podoba sie?;P

 

@down

Bez obrazy ;P to mialo byc raczej zartobliwe i nie bierzcie tego do siebie ;D Pozatym nie stwierdzilem, ze akurat o Polskich beta testerow mi chodzi, bo bledy ktore wymienilem zdarzaja sie w meczach, a nie tylko konkretnej, Polskiej lidze ;P Natomiast Polska liga to masakra, ale winic mozna jedynie tworcow. Co do tego, ze nie bylem testerem - nawet nie mialem ochoty, nie zglosilem sie i tak dalej - proste, ja chce grac i czerpac z tego przyjemnosc, a nie odwalac za kogos (SI) robote nie dostajac za to nic w zamian, taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza

@Zikerek, i właśnie dlatego nie byłeś testerem :] wybacz, ale nie dostałem za to ani grosza, poświęciłem na to dobrych kilkadziesiąt godzin (choć i tak niewiele, bo przez 11 dni miałem betę zablokowaną ze względu na problem z aktywacją), niemalże codziennie zgłaszałem po kilka(naście) błędów i błędzików, podobnie reszta testerów. nie wypowiadaj się o czymś, o czym nie masz zielonego pojęcia.

poza tym, co z tego jak zgłaszasz zbyt skuteczne strzały z dystansu skoro po 'poprawce' nagle bramkarze zaliczają mnóstwo asyst? przykłady można mnożyć w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

 

Problem z polskimi klubami w europejskich pucharach nie ogranicza się jedynie do drugiego sezonu. Puściłem w nocy betę na kolejny sezon i oto efekty:

 

(1) Tabela ekstraklasy 09/10

(2) myślicie, że w PU grają Legia i Lech? no to jesteście w oczywistym błędzie => 2. runda eliminacyjna Pucharu UEFA - grają 7. w poprzednim sezonie Górnik i 8. Bełchatów

(3) żeby nie było, finał Pucharu Polski 09/10 => jak widać, wygrała Arka i ona jako jedyna gra w PU (3. runda) zgodnie z oczekiwaniami

 

Jako że mistrzem jest Wisła, nadal nie mogę sprawdzić, czy awans do LM działa poprawnie, obejmę ją i wyprzedam, zagram kolejny sezon i zobaczymy. Ale zanosi się na tragedię :|.

 

Chyba że w pełnej wersji chociaż to poprawili => niech ktoś z Anglii też to sprawdzi, plis :pray:

 

Wygląda to tak jakby w pucharach grały zespoły z sezonu wcześniej. Pisałeś, że po pierwszym sezonie kolejność był 1. Wisła, 2. Bełchatów, 3. Górnik i to one po zakończeniu następnego sezonu grają w pucharach.

Odnośnik do komentarza
a jak, przydałoby się jeszcze nową instalke patcha im podrzucić, co by się nie przemęczali ;)

Chodziło mi raczej, aby ich nakierować, gdzie leży błąd :)

Moze chodzi o to, ze potraktowali nas jak kraje grajace systemem wiosna-jesien, gdzie mistrz z 2008 roku w Lidze mistrzow zagra "dopiero" w 2009 roku. :-k Tak sobie glosno mysle.

 

a szukajac jasnych stron tej sytuacji to przynajmniej jest sprawiedliwie i za miejsce premiowane awansem do PUEFA faktycznie jest taka nagroda, tyle, ze odlozona w czasie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...