Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Już im się wpisałem, spoko.

:piwo:

Ehh, No i wykrakałeś, że przed drugą łatką nie ma co podchodzić do nowej części :amasz:;)

A byłem takim optymistą :zawstydzony:

Cóż, gry u nas jeszcze nie ma, a balon pękł z dużym hukiem :(

 

Przynajmniej jak się grę kupi będzie tańsza :] A wiadomo czy błąd jest w łatce 9.1? Bo Ty Prof sprawdzasz na becie tak?

Odnośnik do komentarza
Ano, pełnej wersji nie mam, więc to zastrzeżenie zawsze obowiązuje. Trzeba zapędzić Sonsiada do potestowania :>.

Moge na noc zostawic, wiec jutro beda wyniki

Wie ktos moze jak jest z tym losowanie LM, o ktorym pisalem w nocy w tym temacie??

Linki:

http://img253.imageshack.us/my.php?image=lmgj7.jpg

http://img253.imageshack.us/my.php?image=lm2hx1.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie wyobrażam sobie aby z takimi błędami nie wypuścili szybko poprawki do gry oraz do edytora. Jako updater jestem żywo zainteresowany edytorem w grze, a liczba błędów zgłaszanych na forum SI przewyższa chyba wszystko co do tej pory w tej kwestii widziałem:

 

- kilku funkcji brakuje (np. ustalania koloru skóry, włosów),

- nie można edytować historii rozgrywek

- edycja historii graczy powoduje błędy u innych zawodników (w Man Utd część wychowanków ma na początku swojej kariery status Loan w macierzystych klubach)

- historii nie-graczy nie można edytować w ogóle (przycisk nie reaguje)

- nie działa funkcja future transfer

- mój faworyt: Samo włączenie edytora i zapisanie bazy powoduje, że w Japonii generują się zawodnicy z chińskimi nazwiskami

 

Czekam na więcej bugów.

Odnośnik do komentarza
Wątpię, czy drugi patch wyjdzie w połowie grudnia.

 

Moim zdaniem nie tyle co 2 patch, ale fix do tego, tak jak bylo z latka 8.2, tez miala fix i wszystko ladnie wyszla po tygodniu od samego patcha wiec nie ma co narzekac.

 

Jesli jednak w ciagu 2 tygodni nie pojawi sie cokolwiek naprawiajace razace bledy (jak chocby zawieszanie sie gry na pucharze serie c czy nasza lige) to nigdy juz nie zaplace za ta gre, wydalem 25~ funtow na cos, w co nie moge grac i nie moge sie cieszyc gra.

 

@up

ten faworyt to pocisk :D hehe ;P

 

@Sonsiad

wydaje mi sie, ze to poprostu wprowadzone nowe zasady losowania, silne zespoly moga trafic tylko na silne i slabsze na slabsze ;P ma to pomoc tym slabszym przedostac sie do fazy grupowej ;) Przynajmniej tak powinno byc od nastepnego roku ;d ale w tym sezonie jest to blad.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o instalację i aktywowanie gry przez Steam to ŻE-NA-DA! Kod aktywacyjny tak niewyraźnie wpisany, że nie wiadomo czy to 0 czy O, V czy Y, T czy I czy 1... Dopiero za 5 razem udało mi się wstrzelić w prawidłową kombinację. Instalacja to kolejna kompromitacja - instalowała się 45 minut z czego 3/4 czasu ściągało się coś z sieci - przypuszczam, że Patch... Zaraz sprawdzę jak to wygląda od środka.

Odnośnik do komentarza
Jeżeli chodzi o instalację i aktywowanie gry przez Stream to ŻE-NA-DA! Kod aktywacyjny tak niewyraźnie wpisany, że nie wiadomo czy to 0 czy O, V czy Y, T czy I czy 1... Dopiero za 5 razem udało mi się wstrzelić w prawidłową kombinację. Instalacja to kolejna kompromitacja - instalowała się 45 minut z czego 3/4 czasu ściągało się coś z sieci - przypuszczam, że Patch... Zaraz sprawdzę jak to wygląda od środka.

Steam, nie Stream :P . A ściągała się też pewnie gra, przynajmniej tak jest z CS :]

Odnośnik do komentarza
Steam, nie Stream :P . A ściągała się też pewnie gra, przynajmniej tak jest z CS :]

Dokladnie, przez Steama sciaga sie gra, co jest glupota, gdy w napedzie mam wlozona plytke z pelna wersja:) Po wielu perypetiach z aktywacja, dopiero jak odinstalowalem i probowalem zainstalowac gre,przez steama, kiedy mialem juz zainstalowana w normalny sposob, steam sciagnal tylko patcha i w koncu jakos ruszylo. Zenada

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...