Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

chwilka - po co wlaczacie Steam skoro macie pelna wersje gry na plycie? toc albo jedno albo drugie albo ja czegos nie rozumiem :-k

 

no i to chyba logiczne, ze instalacja via Steam potrwa, skoro zasysa sie cala gra...

Teraz Steam mam wylaoczny, ale kiedy probowalem aktywowac gre i nie moglem tego zrobic przez serwery SI, probowalem zrobic to na drugi sposob, czyli przez instalacje Steama, od kiedy Fm dziala, tego ustrojstwa juz nie mam

Odnośnik do komentarza

Hm, no to wnioskując z Waszych postów o dzisiejszych bugach można spokojnie stwierdzić, że chcieli dobrze, a wyszło jak zwykle... Szkoda. Ja drugi rok z rzędu nie kupuję nowego eFeMa, 2008 kupiłem kilka miesięcy po premierze za 20 zł (!) na Wirtusie i nie trzeba było czekać na łatkę. Żyć nie umierać!

Odnośnik do komentarza
Zikerek: Liczyles na gre bez bledow? Gratuluje wyobrazni :>

 

Prof: Chodzi o ten blad z PL druzynami w Pucharach?

 

Moze i bylem zbyt naiwny, nie liczylem na brak bugow, ale chociazby POPRAWIONY silnik meczowy. Natomiast to co widze to zalamka, stare bledy sa wyeliminowane, jednak doszly nowe - moim zdaniem gorsze. No i jeszcze te dorazne bledy w rozgrywkach, tak jak druzyny polskie w pucharach europejskich czy brak zasady bramek wyjazdowych w wiekszosci pucharow (w tym w PP, tak tak ;P 0:1 3:2 i... karne :D). No i jeszcze te taktyki... wogole grac nie idzie :| Bramki padaja albo po asystach bramkarza (dlugie wykopy, obrona robi niewiadomo co i... goool), badz po karnych lub strzalach z 35-40 metrow w srodek bramki ^.^ czyzby bramkarze byli za niscy? Albo wogole nie padaja ;D i pelno remisow 0:0 lub wygranych 1:0 po karnym gdzies tam przypadkowym w koncowce...

Odnośnik do komentarza
A tak w ogóle to z innej beczki - czy ktoś zauważył może, że cena wersji limitowanej została obniżona do 79,90?

 

Dzwoniłem do gram.pl i ... i ...

Cena wersji limitowanej została rzeczywiście obiżona do 79.90 zł plus kurier 17 zł sumując 98 ileś tam xPP

 

"Z tego co mi powiedziała Pani w gram.pl to paczki zostaną nadane w czwartek po południu, czyli do 90% ludzi paczki dotrą dnia następnego. A reszta po prostu nie ma szczęścia."

 

DOkładnie tak jak pisze sefko1 - gry wysyłane są w czwartek by w dniu premiery były u kupującego - tak tłumaczyła mi babka xPP

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...