Skocz do zawartości

W co warto zagrać?


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

A po wizji to jest jeszcze konieczne?

 

BTW: gra jest super. Rozbudowane teksty sprawiają, że czuję się trochę jak na prawdziwej sesji RPG :)

 

 

A tych dwóch towarzyszy z ruin na samym początku w ogóle można jakoś uratować? Czy ich śmierć jest przesądzona?

 

Odnośnik do komentarza

W co warto zagrać? Właściciele konsol od Sony powinni zwrócić swe oblicza w kierunku Helldivers. To prosta gra, twin-stick shooter, mikroskopijna fabuła itp. Ja zaczynałem grać solo - bo tylko taki rodzaj gry akceptuję - ale po pewnym czasie dotarłem do ściany, za która czaił się co-op. A ten w tej grze jest olśniewający. Bardzo mało gier na PS4 dostarczyło mi takiej zabawy jak prosta rozgrywka z Kucharem i Szymkiem_. Zważywszy, że gra nie toleruje żadnych błędów co-op nabiera rumieńców, bo nic tak nie denerwuje jak spadający na głowę robot wezwany przez "kolegę" czy przypadkowe 1200 pocisków wystrzelonych z Liberatora w naszą stronę ;) Gra kosztuje 90 złotych, ale imo szybko się zwróci w zabawie jaką oferuje. Szczególnie jak Forum stworzy bynajmniej drużynę, która rotacyjnie będzie walczyć o wolność i demokrację

 

Na minus zapisze fakt, że cross-play nie działa i próba połączenia się na Vicie z kolegami demokratorami spełzła na niczym. Internety podpowiadają, że gra PS3/PS4 nie ma żadnych przeszkód.

 

Naprzód Super Ziemio!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mafia II

 

Jako, że premiera GTA V to sobie pogram w coś podobnego ;) Zacząłem grać w Mafię II, którą miałem na steamie od dawna, kiedyś wyrwałem ją za darmo i jakoś leżała. Grałem dawno dawno temu w jedynkę, urzekła mnie klimatem, ale jej nie przeszedłem, pamiętam, że miałem problemy.

 

Mafia II znowu porywa klimatem, akcja dzieje się nieco później niż w jedynce, zaczynamy od ... frontu we Włoszech, II wojna światowa. Potem wracamy do Ameryki, pada śnieg, klimat tamtych lat... cudownie. Gra jest miodna, graficznie dalej bardzo ładna, dodatkowo widzimy takie smaczki jak ludzie przewracający się na śniegu, samochody wpadające w poślizg, ludzie, którym wypadają parasole i tak dalej. Fabuła jest bardzo fajna, w jednej misji nawet mocno ciekawe nawiązanie do jedynki, ale... gra jest krótka. 15 misji to malutko, bardzo szybko mi to minęły. Z paroma misjami miałem problem, podchodziłem po 2-3 razy. Optymalizacja też miała jakieś problemy, grałem na Win 8.1 i trzy razy po prostu gra wywalała i nic nie mogłem zrobić poza ściągnięciem sejwa jedną podmisję dalej. Gra jest bardzo liniowa, nieco nuży też podróżowanie po mieście, bo większość gry to jazda samochodem, ale widoki fajne, muzyczka z radia klimatyczna, pod koniec jednak się nudzi, ale to może przez to, że grałem już w GTA IV i rozpieściły mnie taksówki ;) Aha - zakończenie też niczego sobie.

 

Bardzo ciekawa i fajna gierka na kilka wieczorów. Polecam. Ciekawe czy będzie trójka.

Odnośnik do komentarza

Podobno tak poza tym wyczytałem gdzieś, że trójkę ma robić R*, wtedy możemy spodziewać się czegoś wielkiego.

 

Ja grałem w dwójkę na PS3, bo była dostępna w plusie, ale jak skończyła mi się subskrypcja to jakoś przestałem i nie wróciłem, a żałuję, bo słyszałem, że gra jest bardzo miodna.

Odnośnik do komentarza

Mafia II jest dobrą grą. Niestety TYLKO dobrą. Oczekiwania były duże, a z sandboxa wyszła krótka liniówka. Dwójka niestety jest gorsza od jedynki. Gra się bardzo przyjemnie, klimat jest niesamowity, ale czegoś zabrakło. Mówi się, że autorzy po prostu za dużo z niej wycięli. Do tego w przypadku PS3 doszły problemy z grafiką, która była sporo gorsza niż na innych platformach.

Czekam na Mafię III tak samo jak na RDR 2. Oby obie gry spełniły oczekiwania - o ile wyjdą.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Przecinakiem. Z Mafią 2 jest taki problem, że niby jest dobrze, ale tego wszystkiego jest za mało i widać ogromny, niewykorzystany potencjał. Zresztą, wystarcyz spojrzeć na liczbę wyciętych rzeczy - https://tcrf.net/Mafia_II/Cut_Missions- to jest gigantyczna masa ewentualnego kontentu. Także np. kilka rzeczy, które były widoczne w trailerach do gry, ostatecznie do niej nie trafiły. Szkoda, że w grze tak naprawdę nie ma możliwości pojeżdżenia po mieście czy porozrabiania między misjami, bo na dobrą sprawę takiego momenty w grze nie ma. Ciągle jesteśmy w trakcie jakiegoś zadania i tylko w jego ramach możemy się pobawić we "Free Ride".

 

Przyznam, że jakbym ją kupił to poczułbym ogromny zawód. Na szczęście zgarnąłem ją za darmo, to pozostał głównie niedosyt ze zmarnowania świetnego pomysłu. Acha, gra cierpi na współczesną chorobę określenia "poziomu trudności". Najtrudniejszy poziom nie stanowi praktycznie żadnego wyzwania, boje się myśleć, co jest na łatwiejszych. :(

Odnośnik do komentarza

Mam klucz jeden, jakby ktoś chciał.

 

Hots ma tę przewagę nad dotami, że nie siedzisz jak jeleń 30 minut farmiąc idiotyczne miniony. Tutaj teamfighty zaczynają się dużo wcześniej, dzięki czemu cała rozgrywka jest bardziej intensywna. I szybsza.

 

jmk - rankingowe grasz?

Odnośnik do komentarza

Mam klucz jeden, jakby ktoś chciał.

 

Hots ma tę przewagę nad dotami, że nie siedzisz jak jeleń 30 minut farmiąc idiotyczne miniony. Tutaj teamfighty zaczynają się dużo wcześniej, dzięki czemu cała rozgrywka jest bardziej intensywna. I szybsza.

 

jmk - rankingowe grasz?

 

Niee, ja dopiero nie tak dawno zacząłem, mam chyba 5 lvl :)

 

Ja bym moze zagrał, ale nie wiem czy bym się wciagnał. Jest jakiś trial na HoTS?

 

Nie ma triala, jest zamknięta beta, ale klucze na luzie można znaleźć na necie. Za miesiąc otwarta beta, a 2 czerwca start gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...