Skocz do zawartości

W co warto zagrać?


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

 

Napisz jakie wrazenia, bo z tego co czytalem to optymalizacja na PC jest dramatycznie zla.

 

Posiadanie konsoli i pytanie się o grę akcji na PC to trochę dziwne :) Takie gry jak Batman są stworzone na konsole.

 

Tez bym wolal na PS4 ale wiesz jak jest - jezeli grafika na PC (tak jak w przypadku Wiedzmina) wyglada duzo lepiej, to nawet wygodniejsze sterowanie nie jest w stanie mnie przekonac ;)

Odnośnik do komentarza

Ja już sobie nie wyobrażam powrotu z grami sportowymi i szeroko pojętymi grami akcji na PC. Może gdybym miał mocniejszego kompa i podpiętego do TV, to jeszcze bym się czasem skusił, ale nie mam, więc wygoda rozgrywki na wielkim ekranie wygrywa z liczeniem klatek na sekundę i szukaniem przez lupkę różnic w grafice.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do osób, które mają już na dysku nowego Batmana. Macie polskie napisy do wyboru? Niby w opisie produktu na steamie polski język jest (napisy i interfejs), ale w opcjach steama nie ma takiej opcji. :-k

Jeżeli jeszcze nie znalazłeś to może namierz plik steam_api w folderze z grą lub moich dokumentach i ręcznie za pomocą notatnika zmień engilsh na polish. Nie mam pewności czy działa na Batmanie,ale w kilku grach mi już pomogło.

Odnośnik do komentarza

Użytkownicy Steama narzekają na spadki animacji nawet do 15 klatek na sekundę (!), kiepską oprawę graficzną i ogólne problemy z tytułem, którego niekiedy nie można nawet zainstalować. Do tego dochodzą liczne błędy związane z optymalizacją gry. Niektórzy doszukują się źródła problemu w nowym rodzaju zabezpieczenia – Denuvo DRM.

 

Potwierdzone na PC. Wiele narzekań już dostępnych w necie jest.

Odnośnik do komentarza

obejrzałem wczoraj gameplay z tego Batmana na yt(z PS4 właśnie), wygląda całkiem przyjemnie, natomiast jak popatrzyłem na całą falę krytyki dot. optymalizacji tej gry na PC to... załamałem ręce. jakiś czas temu zacząłem się zastanawiać co tu zrobić, żeby w coś pograć skoro wychodzą takie fajne produkcje, no ale gra w low detalach w przypadku tego typu produkcji mija się z celem. tytuł gry roku ewidentnie trafi do W3

Odnośnik do komentarza

Jeśli w ciągu dwóch godzin grania przez ponad 40 minut każą mi jeździć Batmobilem to przepraszam, ale coś jest nie tak :P Jakieś przejazdy na czas, walki z "czołgami", skakanie po wąskich dachach (i obowiązkowe spadanie z nich, bo pojazd jest nadwrażliwy). Początek gry mnie zniechęcił, mam nadzieję, że potem będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dobra, odpaliłem wczoraj na chwilę i o ile jeszcze początek dawał jakąś nadzieję na grę to ostatecznie zwątpiłem po tym jak cutscenka Two-Face'a z Pingwinem łapała co chwila taaaaaaaakie mocne spowolnienia. Opcje są dwie - albo na fali gównoburzy ogarną jakiegoś patcha, który sprawi, że przynajmniej nie będzie się ciąć, co chwila i wtedy może uda mi się w to zagrać (ewentualnie dopiero jak wymienię kartę graficzną), albo będzie potrzebna do tego następna generacja kart graficznych :keke:

 

 

 

Heh, a na gram.pl ma ocenę 9.5 :-k (Wiedźmin 3 ma 8.5, ale był recenzowany przez inną osobę). Tyle, że ogrywana była wersja na PS4.

Na polygamii recenzja wersji PS4 miała ocenę "Trzeba(zagrać)", więc wychodzi na to, że gra jest bardzo dobra tylko po prostu na PC jest niegrywalny port.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pograłem parę godzinek w Batmana i mam mieszane uczucia, delikatnie mówiąc. Wygląda fajnie, jest uberpłynny, zero "kaszlnięć", świetnie zapowiadają się śledztwa, walka jak zawsze daje sporo satysfakcji i zabawy, ale jest ten nieszczęsny Batmobil :( Ja na konsoli nie gram w FPS, bo po prostu nie umiem precyzyjnie celować padem, a granie tym nieszczęsnym pojazdem Batmana tego wymaga. No i jest on wpychany nam w gardło przy każdej okazji. Pierwsze starcie z niemilcami? Napierdalanka z Batmobila! Pierwsze wyzwanie Zagadki? Wyścig Batmobilem! Walka z pierwszym mini-bossem? Walka w Batmobilu! Pierwsze zagwozdka jak się dostać do zamkniętego budynku? Skorzystaj z Batmobilu :sciana: Nie wiem jak ten biedny Nietoperz mógł przeżyć Assylum i Arkham bez wszystkorobiącego-i-niezbędnego pojazdu :| Walka w nim nie jest jakoś specjalnie satysfakcjonująca, bo Batman to nie był nigdy World of Tanks ;) żeby z sympatycznych młócek wręcz i korzystania ze środowiska, przeistoczyć się w mocno średnią strzelankę..Mam nadzieję, że to tylko taki akcent na początek, żeby zapoznać się z Batmobilem, a potem jego użycie będzie opcjonalne albo będzie jednym ze środków by osiągnąć cel, ale obawiam się, że będzie on obowiązkowy. Może się do niego przekonam, choć pierwsza walka z jego pokładu z helikopterem nie napawa optymizmem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...