Skocz do zawartości

W co warto zagrać?


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam XCOM Enemy Unknown, fajna strategia-akcja turowa z dość rozbudowanym wątkiem rozwoju bazy, ulepszeń - można ulepszać broń, pancerz, dodatkowe atrybuty, ale też samą bazę jak i myśliwce. Nawiązuje do Amigowej UFO. Przyjemna dla oka grafika, tania cena - ja kupiłem za jakieś 5zł.

 

Zna ktoś może coś w podobnym klimacie? Strzelanka na tury?

Jeśli ci wiek i grafika niestraszna, to - Incubation (i gameplay), bo o starych, pierwszych trzech UFO nie trzeba wspominać? ;)

Odnośnik do komentarza

Jaką grę wyścigową/rajdową byście polecili ? Dawno temu grałem w NFS, ale nie pamiętam jaka to część...

 

Dobra by była gierka z jakąś rozbudową, ulepszeniem swojego auta, garaż i te sprawy, w którejś z części NFS chyba można było jeździć po mieście i coś kupować :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szukam jakiegoś tycoona, w którego można grać online w kilka osób. Odpadają transport tycoon i sim city. Znacie coś?

Jeśli pod kategorię tycoona podciągnąć Anno, to Anno 1404 i 2070 mają multi, a także Partician IV (który nie tak dawno był w CD-Action) i Port Royale 3.

Odnośnik do komentarza

 

Szukam jakiegoś tycoona, w którego można grać online w kilka osób. Odpadają transport tycoon i sim city. Znacie coś?

Jeśli pod kategorię tycoona podciągnąć Anno, to Anno 1404 i 2070 mają multi, a także Partician IV (który nie tak dawno był w CD-Action) i Port Royale 3.
Anno 2070 jest ostatnio bardzo dobre, ale jak chcesz mieć jak największą radość kup Deep Ocean i Centrum Statystyczne i Strażnik DLC. Deep Ocean daje dodatkową klasę dla Technosow i mnóstwo produktów, nowy monument, w cholere technologii i kilka innych rzeczy. Centrum Statystyczne daje bardzo użyteczny budynek, a Strażnik daje bardzo użyteczny budynek idealny do zbijania poziomu zanieczyszczeń.
Odnośnik do komentarza

No szukałem czegoś w stylu np. Zoo Tycoon, bo chcemy grać we troje - ja, narzeczona i jej brat. Znaleźliśmy póki co The Cave, bardzo fajna gra, platformówka, ładnie wygląda, dla trzech osób przy kompie, nie kaszani się sterowanie jak w Trine. Jakby ktoś znał coś podobnego to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Znaleźliśmy póki co The Cave, bardzo fajna gra, platformówka, ładnie wygląda, dla trzech osób przy kompie, nie kaszani się sterowanie jak w Trine. Jakby ktoś znał coś podobnego to dajcie znać.

 

Nie wiem w końcu czego szukacie, bo raz piszesz o tycoonach, teraz o platformówce :keke:

Oblukajcie sobie Spelunky, które można grać w 2-4 osoby w co-opie i przeciwko sobie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...