Skocz do zawartości

W co warto zagrać?


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

 

The Crew?

O, może być dobre!

 

Jazda po mieście, kupowanie, tuning fur, ściganie się w NFSu było w NSF:Underground I i II.

A to te nowsze wersje na czym polegają ? :D

 

 

W The Crew są prawdziwe marki samochodów?

 

Ja polecam Need For Speed Rivals, model jazdy... jak to NFS, fajna ścigałka, wraca do korzeni, kierowcy vs gliniarze, możemy też grać jako policjanci. Są prawdziwe marki samochodów, tunning itp.

Odnośnik do komentarza

Naszło mnie na kolejne gierki, tym razem pytanie o gry ekonomiczne, bądź symulatory samolotów, polecacie jakieś ?

 

Zapewne tutaj brylują Tycoony, w które kiedyś kiedyś ograłem się jak wariat. Mam ochotę zainstalować Transport Tycoon Deluxe, według mnie jedną z najbardziej grywalnych wersji. Grałem już w rozbudowę ZOO, parku rozrywki, wytwórni gier (jeden z najlepszych tycoonow) do tego jakieś Sim City 3000 itd itd

 

Wyszły w ostatnich latach tego typu gierki, nie licząc Symulatora Farmy, którego zdążyłem wypróbować, ale to nie dla mnie, podobnie jak każda z seri Simsów ?

 

Kilka lat temu byłem w Londynie i jako młodzian musiałem kupić gierke, padło na jakiś dodatek do samolotów (wtedy nie wiedziałem, że to dodatek), do któregoś z symulatorów, nie pamiętam dokładnie nazwy, ale dzięki mojemu zakupowi można było latać po największym lotnisku Wielkiej Brytanii Heathrow, tyle wyczytałem z pudełka. Nie mogę skojarzyć nazwy pełnej wersji gry, do której przydatny był ten dodatek, ale pamiętam, że wtedy była droga :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Patrzę na screeny, patrzę na wymagania, patrzę na screeny, patrzę na wymagania... To jest chore, co ONI wyprawiają, grafika rodem z Icewind Dale 2, a tu: Rekomendowane: Intel Core i5 2400 3.10 GHz/AMD Phenom II X6 3.3 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 570/Radeon HD 7700 lub lepsza, 20 GB HDD, Windows Vista/7/8

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=19523

 

Dzisiejszy świat polega na robieniu ludzi w chuja i wmawianiu im, że potrzebują czegoś, co zupełnie im potrzebne nie jest. Na kompie o takich parametrach pracują programiści w Top Solidzie, a nie jakieś popykanki "kliknij i zabij mobka". Paranoja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...