Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, skoro w wypowiedzi Hida pojawiają się słowa gimnazjum, gimnazjalne, to pewnie jest on na początku LO ;) Skoro "jakieś zbliżenia" opisuje jako głowę na ramieniu i przytulanie niczym do poduszki, to udzielanie mu skomplikowanych porad i spieranie się nad konkretnym przypadkiem uważam za bezcelowe ;) 1 i tak puknie pierwszą laskę, która pozwoli mu dotknąć swojego cycka ;) Dopiero jak to zrobi jakieś... 200 razy zrozumie, że to nie zawsze jest najważniejsze i będzie spokojnie mógł oddać się prawdziwej, romantycznej, pozbawionej wpływu podpowiedzi penisa miłości ;) 2 I pamiętaj, drogi Hidalgoo - nigdy nie gódź sie na rolę geja przyjaciela ;) To w zasadzie jedyna rada, która jest uniwersalna - bez względu na wiek ;)

1 gdybym działał na takiej zasadzie to bym już pukał niejedną :) Chociaż jakiś amant ze mnie nie jest.

2 Nie zgodzę się :)

 

E: Już po mnie tak nie jedźcie :]

Odnośnik do komentarza

ja mysle, ze tamta cie rzucila, bo jestes brzydki, a ta druga z Toba trzyma, bo jest brzydka :-k

 

mejt, masz racje i nie, bo z jednej strony nie mozemy uogolniac, ze kazdy jest taki jak mowisz. kiedys tez taki bylem, ze czekalem na tru love i zero seksu dopoki nie poznam tej jedynej (myslenie w wieku 16 lat - absurd), a dzisiaj sobie mysle, ze trzeba bylo pukac, bo to bardziej romantyczne niz byciem gejemprzyjacielem

Odnośnik do komentarza

No pojechałem do Białego spotkałem się z Madzią bardzo miło nam się rozmawiało ;), wybrałem jej kamerkę do kompa, ona mi pokazała Białystok mniej więcej: Starówkę. galerię, wypiliśmy gorącą czekoladą w Wedlu rozmawiając miło o życiu ;). Potem zrobiliśmy sobie jeszcze fotki pod jej Uniwerkiem. Najgorsza była chwila odjazdu.. Przytuliłem się do niej i chciałem żeby ta chwila trwała wieki żeby nie wsiadać w ten pieprzony autobus, i jeszcze tej jej zdanie ale ty jesteś ciepły... I wtedy nie wytrzymałem łzy mi poleciały :( A i jeszcze jedno kilka razy jak była blisko przy mnie chciałem ją pocałować ale się powstrzymywałem , wiedziałem że to nie jest jeszcze dobry moment jeszcze nie teraz...

Odnośnik do komentarza

Po coś wymyślono gumki ;)

Póki co nie robią ich z grafenu ;)

:D mega!

 

 

 

Najgorsza była chwila odjazdu.. Przytuliłem się do niej i chciałem żeby ta chwila trwała wieki żeby nie wsiadać w ten pieprzony autobus, i jeszcze tej jej zdanie ale ty jesteś ciepły...

bład w myśleniu strategicznym ;) Facet ma być facetem i nie przytulać się do babskiego cycka, tylko ma przytulić do siebie kobietę! Dawno, dawno temu moja cudowna kumpela mi to wyjaśniła twierdząc, że kobiety nie znoszą, kiedy facet się do nich klei, a zdecydowanie wolą byc otoczone męskimi zdecydowanymi ramionami :P

No i dobrze w sumie, że łzy Ci poleciały, niż by ci miało z drugiej strony troszkę polecieć ;)

Odnośnik do komentarza

Hid, póki nic wielkiego nie czujesz IMO baw się. Chyba, że Wasza przyjaźń była/jest dla Ciebie bardzo ważna. Oczywistym jest, że związek ją zepsuje i nic już nie będzie jak wcześniej. Jeśli jednak to po prostu dobra znajoma, która Ci się podoba to powinieneś próbować, lecz zarazem pamiętać, że jakieś tam sytuacje działy się "pod wpływem", wtedy większość ludzi jest zbyt otwarta. Co do romantyzmu i poprzedniej dziewczyny, póki można trzeba to olewać. Nie wydaje mi się, by bycie romantykiem w młodym wieku było mądre. Sam tkwiłem w różnych tego typu głupich przekonaniach prawie do drugiej klasy liceum. Na szczęście udało mi się ogarnąć, przemyśleć to i owo. Na piękną miłość (o ile to nie oksymoron) można poczekać, poczekać aż się na pewno dorośnie, ustatkuje i zabawi swego czasu.

Ja mam w sumie w tej chwili podobną sytuację, ale wychodzę z założenia, że co ma być to wydarzy się samo. Na razie się docieramy, bez żadnego ciśnienia ani motyli w brzuchu. ;-)

Odnośnik do komentarza

bład w myśleniu strategicznym ;) Facet ma być facetem i nie przytulać się do babskiego cycka, tylko ma przytulić do siebie kobietę! Dawno, dawno temu moja cudowna kumpela mi to wyjaśniła twierdząc, że kobiety nie znoszą, kiedy facet się do nich klei, a zdecydowanie wolą byc otoczone męskimi zdecydowanymi ramionami :P

Są kobiety z syndromem matki Polki. Chcą tulić faceta do piersi, otoczyć matczyną opieką, naprawiać jego błędy, etc.

Odnośnik do komentarza

Po coś wymyślono gumki ;)

Póki co nie robią ich z grafenu ;)

:D mega!

 

 

 

Najgorsza była chwila odjazdu.. Przytuliłem się do niej i chciałem żeby ta chwila trwała wieki żeby nie wsiadać w ten pieprzony autobus, i jeszcze tej jej zdanie ale ty jesteś ciepły...

bład w myśleniu strategicznym ;) Facet ma być facetem i nie przytulać się do babskiego cycka, tylko ma przytulić do siebie kobietę! Dawno, dawno temu moja cudowna kumpela mi to wyjaśniła twierdząc, że kobiety nie znoszą, kiedy facet się do nich klei, a zdecydowanie wolą byc otoczone męskimi zdecydowanymi ramionami :P

No i dobrze w sumie, że łzy Ci poleciały, niż by ci miało z drugiej strony troszkę polecieć ;)

 

Bullshit, to zależy od kobiety. Kamtek zresztą Ci to napisał. Jak SIĘ lubię przytulać, ale lubię też SAM przytulać. Zależy od sytuacji. Może Magda jest "matką Polką" o której wspomniał Kamtek?

Nie wszystkie kobiety lubią też tzw. twardzieli.

Odnośnik do komentarza

No dobrze, a był ktoś z Was kiedyś w zwiazku z "matką polką"? Ile trwał taki zwiazek? Wyślę piwo pocztą, jeśli ktoś w takim związku trwa i są szczęśliwi długodystansowo. Bo zdarzyć się może pare udanych randek, ale nie wierzę w trwałość takiej relacji. Nie wiem, może to też stereotyp, ale w związku facet musi być posiadaczem jąder, nie odwrotnie, bo NIGDY nie spotkałem udanego związku, w którym byłoby odwrotnie. Owszem, znam takie pary, ale albo już się rozpadły, albo nie są szczęśliwi. No po prostu nie spotkałem takiej pary i w taki układ nie wierzę. No offence.

Odnośnik do komentarza

Bycie stuprocentową "matką polką" w związku zapewne nie wypala, ale przytulenie się od czasu do czasu do kobiety nie koniecznie czyni z faceta "cipkę". Zresztą kobiety raczej lubią chwilowe objawy tzw. słodkości u facetów. Bycie ciągłym twardzielem co prawda imponuje wielu dziewczynom, ale są to zwykle takie, o których trudno mieć dobre zdanie. Raz miałem łzy w oczach przy dziewczynie, było to jakiś czas po naszym związku zaraz po pocałunku. Jej się to wręcz spodobało, więc nie sądzę, by trzeba było cały czas pokazywać posiadanie jąder.

Odnośnik do komentarza
Bycie ciągłym twardzielem co prawda imponuje wielu dziewczynom, ale są to zwykle takie, o których trudno mieć dobre zdanie.

Wiesz, często faceci mają złe zdanie o kobietach, których zdobyć nie mogą, bądź nie potrafią...

Ja nie mówię, że ciągle, ale jak ktoś na pierwszej randce ;-) tuli się do piersi i płacze, to ciężko mi uwierzyć w to, że na dłuższą metę będzie potrafił dać swojej dziewczynie oparcie i bezpieczeństwo. I nie mam tu na myśli 60cm w bicepsie i robienia klaty w sylwestra, tylko takie ogólne poczucie pewności. Odejdźmy od stereotypu plastikowej panienki i dresa.

Odnośnik do komentarza
Bycie ciągłym twardzielem co prawda imponuje wielu dziewczynom, ale są to zwykle takie, o których trudno mieć dobre zdanie.

Wiesz, często faceci mają złe zdanie o kobietach, których zdobyć nie mogą, bądź nie potrafią...

Ja nie mówię, że ciągle, ale jak ktoś na pierwszej randce ;-) tuli się do piersi i płacze, to ciężko mi uwierzyć w to, że na dłuższą metę będzie potrafił dać swojej dziewczynie oparcie i bezpieczeństwo. I nie mam tu na myśli 60cm w bicepsie i robienia klaty w sylwestra, tylko takie ogólne poczucie pewności. Odejdźmy od stereotypu plastikowej panienki i dresa.

Po pierwsze primo nie jesteśmy jeszcze parą tylko przyjaciółmi, po drugie primo przytuliłem się do nie tylko na pożegnanie :]

Odnośnik do komentarza

Po coś wymyślono gumki ;)

 

Gumka nie gwarantuje 100% skuteczności :D

 

 

@Feanor,

 

jako, że ma żona była na oddziale patolgii ciąży, była pewna 17-sta, do której przyszedł jej ojciec (najczęściej pijany) i ojciec dziecka. Jako, że WC dla odwiedzających (męski) był na dole to zniknęli. Zjawiła się o wiele później w towarzystwie pielęgniarki. Okazało się, że była próba wywołania porodu, przy pomocy oksytocyny, podanej w sposób naturalny :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...