Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

To znowu ja.

 

Madzia dziś zerwała ze swoim chłopakiem, nie powiem że mojej pomocy w tym troszeczkę było, ale tylko pomocy przyjacielskiej. Powiedziałem żeby postawiła mu altimatum albo % albo ona wybrał procent i z nim zerwała.

I teraz mam duży ból głowy nie wiem co zrobić w sobotę czy powiedzieć jej że ją kocham, czy poczekać i powiedzieć to przy następnym spotkaniu?...

Nawiasem mówiąc jej chłopak powiedział że będzie na nią czekał.

Jestem w ciemnej dupie :|

Odnośnik do komentarza

No nie robi mnie. Teraz muszę to wszystko przeanalizować...

 

lepiej jej powiedz, co Ci leży na sercu, bo jak nie powiesz to się będziesz miał wyrzuty, że jej nie powiedziałeś.

 

Oto właśnie jest prawdziwe życie, w którym nie wiadomo, którą radę zastosować aby było dobrze.

Odnośnik do komentarza

Ten moment trzeba wyczuć. Tu nie ma co planować, kombinować. Po co się tygodniami bić z myślami? Krótko i na temat. Albo będzie wielkie szczęście albo wielkie rozczarowanie ALE lepsze to niż ciągnięcie tego w nieskończoność. Będziesz wiedział na czym stoisz i w przypadku kiedy powie, że NIE, to możesz z czystym sumieniem się napić, zapomnieć o niej i od następnego dnia szukać innej wybranki serca. Odwlekanie "egzekucji" tylko spaczy ci psychikę.

 

Zbyt szybkie wyznanie milosci zazwyczaj odnosi odwrotny skutek do zamierzonego :)

Co znaczy "zbyt szybkie"? Podasz jakąś definicję? I nie zgadzam się, że jest to niepożądane. Najpiękniej jest właśnie na początku kiedy ludzie się poznają. Tu nie ma co kalkulować, miłość to nie kalkulator. Skoro zerwała to znaczy, że nie czuła się z nim dobrze. Nie ma się co przejmować innym facetem, to Ty się liczysz a nie on.

Odnośnik do komentarza

Nikt za Ciebie Jahu decyzji nie podejmie, bo nikt nie siedzi w Twojej głowie czy w jej. To też nie da się tak określić czy mówić, że ją kochasz, czy nie. Wydaje mi się, że powinniście po prostu rozmawiać ze sobą, iść na jakiś spacer i tak mimowolnie rzucić kilka komplementów czy ładnych słów, zbliżyć się, ale nie trzeba używać od razu tego sformułowania 'kocham Cię', takie rzeczy nie trzeba nazywać po imieniu, bo druga osoba to po prostu wyczuje, bez obaw. To tak jak z 'chodzeniem', każdy z nas w wieku młodzieńczym chyba się głowił 'pytać czy chce ze mną chodzić czy nie', a potem i tak okazywało się, że jest się parą bez tego formalnego potwierdzenia ;)

Odnośnik do komentarza

jmk - tylko, że u każdego to przebiega inaczej. Kiedyś wyśmiewałem tych, którzy mi mówili, że "to wyjdzie samo", że jak będzie między nami ta więź to nie będzie zastanawiania się tylko wsio pójdzie z automatu. I faktycznie to oni mieli rację, nie ja. Widzisz, mnie starczyły 3 spotkania "na żywo" i wszystko było jasne. Wcześniej spotykałem się kilka, kilkanaście razy z różnymi kobietami i ciągle było niezdecydowanie, aż w końcu fascynacja słabła i nawet nie było żadnych dyskusji o byciu ze sobą. Spotykać się, rozmawiać i odpowiedź przyjdzie sama.

 

Jahu, jeżeli nie trollujesz z tym wszystkim, to spotkaj się z nią 2-3 razy i obserwuj jak reaguje, jak się zachowuje, czy się angażuje, czy nie szuka głupich wymówek żeby przełożyć spotkanie. Jeżeli wszystko będzie ok, to wtedy możesz się pokusić o jakieś deklaracje. Wcześniej to będzie imo dziecinne i jeżeli to poważna kobieta, może być odebrane bardzo negatywnie.

Odnośnik do komentarza

Jahu, na pierwszej randce raczej nie mów jej o miłości. Jmk ladnie Ci to wytłumaczył. Mozesz jej delikatnie zasugerować, że Ci się podoba.

 

Kiedyś wyśmiewałem tych, którzy mi mówili, że "to wyjdzie samo", że jak będzie między nami ta więź to nie będzie zastanawiania się tylko wsio pójdzie z automatu.

 

100% zgody z Iconem. To zawsze samo wychodzi. Jak ma coś być to będzie. Czasami wystarczą jedno, dwa spotkania i coś iskrzy. Inna sparwa, że później może się popsuć ale nie musi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...