Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.04.2019 o 23:18, Lucifer Morningstar napisał:

Poza tym po co stawiasz laske na piedestale? 7,5 czyli faktycznie góra 6. Takich dziewczyn jest na pęczki. Niech ona się martwi bo z takim zachowaniem to co najwyżej tępego dresa wyrwie

oj uwierz nie.Wizualnie top 5 lasek jakie znam, na dodatek inteligentna,wyksztalcona (łaska po biotechnologii), dobrze zarabiajaca. Jak ja poznałem trochę lepiej to zaczęła mi się wydawać trochę taka exclusive bitch, lubi na pokaz przepych,byc w centrum uwagi etc,co do mojego nihilistycznego podejścia do życia niezbyt pasuje. Choć z drugiej strony okazała mi mnóstwo serca i empatii, a i ja dla niej byłem dobry, pomagałem jej z przeprowadzka etc. A poznaliśmy się jak kręciła z moim kumplem Łukaszem, ale nie ułożyło im się, ona była zaangażowana jeszcze w jakiś związek, który się dopalal, ale razem mieszkali. Niemniej zaczęliśmy jakoś więcej gadać wtedy. W międzyczasie Łukasz poznał moja kolezanke Agate,byli najpierw przyjaciółmi, aż jak Karolinie i Łukaszowi nie wyszlo, to szybko znalazł sobie nową laske, Agate właśnie (Od Agatki tez wiem, że Karolina nie do końca fair się zachowywała wobec Łukasza, a później się musiał wygadać jej) , ale jakoś mnie to nie zrazilo, bo wiedziałam, że pewnie oboje maja coś za uszami (to w stylu Łukasza) i gadaliśmy coraz więcej i częściej. Aż w końcu się jej w pełni otworzylem, powiedziałem o Hani z szczegółami (poznała ja nawet i byla nia oczarowana) etc.

 

BTW - możliwe, że na horyzoncie jest w końcu jakas normalna dziewczyna, wiec trzymajcie kciuki. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Perez napisał:

Aczkolwiek tu dygresja - absolutnie olewaj znajomych w takich tematach, naprawdę. Nie znam środowiska, w jakim się obracasz, ale w zasadzie nie ma to znaczenia. Czasami mam wrażenie, że starsi (w sensie 30+) są gorsi niż młodsi (te 15+).

Polać temu panu, bo mądrze prawi. Ostatnio dochodzę do wniosku, że te 10 lat temu ludzie byli mniejszymi bucami niż teraz i jakoś jednocześnie mniej się próbowali wpieprzać z butami w cudze życie ze swoimi "mądrościami" pokroju "Pioter to za mocno imprezuje, za dużo pije" etc. Łatwo się mówi, ale jak się nauczy patrzeć tylko na to, co samemu się myśli i czego się chce to idzie łatwiej trochę.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, z0nk napisał:

Ostatnio dochodzę do wniosku, że te 10 lat temu ludzie byli mniejszymi bucami niż teraz i jakoś jednocześnie mniej się próbowali wpieprzać z butami w cudze życie ze swoimi "mądrościami" pokroju "Pioter to za mocno imprezuje, za dużo pije" etc. Łatwo się mówi, ale jak się nauczy patrzeć tylko na to, co samemu się myśli i czego się chce to idzie łatwiej trochę.

Ja mam właśnie odwrotne wrażenie. Ale może to dlatego, że 10 lat temu bardziej się przejmowałem tym co mówią inni.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Keith Flint napisał:

oj uwierz nie.Wizualnie top 5 lasek jakie znam, na dodatek inteligentna,wyksztalcona (łaska po biotechnologii), dobrze zarabiajaca. Jak ja poznałem trochę lepiej to zaczęła mi się wydawać trochę taka exclusive bitch, lubi na pokaz przepych,byc w centrum uwagi etc,co do mojego nihilistycznego podejścia do życia niezbyt pasuje. Choć z drugiej strony okazała mi mnóstwo serca i empatii, a i ja dla niej byłem dobry, pomagałem jej z przeprowadzka etc. A poznaliśmy się jak kręciła z moim kumplem Łukaszem, ale nie ułożyło im się, ona była zaangażowana jeszcze w jakiś związek, który się dopalal, ale razem mieszkali. Niemniej zaczęliśmy jakoś więcej gadać wtedy. W międzyczasie Łukasz poznał moja kuzynke Agate,byli najpierw przyjaciółmi, aż jak Karolinie i Łukaszowi nie wyszlo, to szybko znalazł sobie nową laske, Agate właśnie (Od Agatki tez wiem, że Karolina nie do końca fair się zachowywała wobec Łukasza, a później się musiał wygadać jej) , ale jakoś mnie to nie zrazilo, bo wiedziałam, że pewnie oboje maja coś za uszami (to w stylu Łukasza) i gadaliśmy coraz więcej i częściej. Aż w końcu się jej w pełni otworzylem, powiedziałem o Hani z szczegółami (poznała ja nawet i byla nia oczarowana) etc.

 

BTW - możliwe, że na horyzoncie jest w końcu jakas normalna dziewczyna, wiec trzymajcie kciuki. 

 

Fajna ta Karolina, z opisu taka nie za porządna :D

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Keith Flint napisał:

Wizualnie top 5 lasek jakie znam, na dodatek inteligentna,wyksztalcona (łaska po biotechnologii), dobrze zarabiajaca.

To, że ktoś ma wykształcenie, nie oznacza, że jest inteligentny. A czytając dalej wypowiedź o niej śmiem trochę wątpić.

11 godzin temu, Keith Flint napisał:

A poznaliśmy się jak kręciła z moim kumplem Łukaszem, ale nie ułożyło im się, ona była zaangażowana jeszcze w jakiś związek, który się dopalal, ale razem mieszkali. Niemniej zaczęliśmy jakoś więcej gadać wtedy. W międzyczasie Łukasz poznał moja kuzynke Agate,byli najpierw przyjaciółmi, aż jak Karolinie i Łukaszowi nie wyszlo, to szybko znalazł sobie nową laske, Agate właśnie (Od Agatki tez wiem, że Karolina nie do końca fair się zachowywała wobec Łukasza

Kurła, jaka telenowela. Wenezuela normalnie a nie Polska :keke: 

 

11 godzin temu, Keith Flint napisał:

BTW - możliwe, że na horyzoncie jest w końcu jakas normalna dziewczyna, wiec trzymajcie kciuki. 

Trzymam za Ciebie kciuki, ale widzę, że strasznie na siłę koniecznie musisz się z kimś spotykać i nie wiem czy Ci to na dobre wychodzi :-k 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, tio napisał:

Ja mam właśnie odwrotne wrażenie. Ale może to dlatego, że 10 lat temu bardziej się przejmowałem tym co mówią inni.

Cóż ja to bardziej zauważam od strony tej drugiej. Ja po pierwsze nie mam bóg wie jak wielkiego grona znajomych, po drugie jakoś bardzo mnie nigdy nie interesowała opinia innych. Ale docierać do uszu dociera i czasem nie da się powstrzymać nawet krótkiego procesu myślowego "a co jeśli to jest racja?" Jak zawsze łatwiej się gada "olej" niż czasami to robi.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, T-m napisał:

Trzymam za Ciebie kciuki, ale widzę, że strasznie na siłę koniecznie musisz się z kimś spotykać i nie wiem czy Ci to na dobre wychodzi :-k 

akurat do tej znajomosci podchodze tak, że to fajna, miła dziewczyna, którą dopiero chce lepiej poznać, póki co zaprosiłem na kawę i się zgodziła. Nie przeszkadza mi nawet to, że to dziewczyna z Azji (i to dosłownie, bo urodziła się w Karagandzie, jako repatriantka)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Jakby ktoś potrzebował setu piosenek, który można puścić w romantyczny wieczór, czy chciał koleżance nagrać składankę

Tak zapisuje sobie, żeby mi nie uciekło, ale jak ktoś ma ochotę skorzystać to niech się nie krępuje ;)

Trochę evergreenów, trochę mniej znanych utworów, pewnie można by jeszcze kilka kawałków tam dodać

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...