Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

 

Oj tam - nic nadzwyczajnego. Ja na SPR we Wrocławiu miałem awans o jeden stopień co miesiąc. Gdybym siedział tam 18 miechów to skończyłbym jako generał brygady :D

 

 

 

 

W SPR awanse są częstsze niż zmiany bielizny.

 

Ja bym BGS-ów do bielizny nie zaliczył a z tą prawdziwą problemów nie mieliśmy.

Odnośnik do komentarza

Miejmy nadzieję, że Microsoft dokona tego, czego nie potrafi totalna opozycja

 

http://next.gazeta.pl/next/7,151243,22100470,pis-chce-wywlaszczyc-programistow-to-moze-byc-bardzo-niepokojacy.html

 

§ 1. Minister Sprawiedliwości może, w drodze decyzji, przyznać Skarbowi Państwa uprawnienia wynikające z autorskich praw majątkowych do programu komputerowego obsługującego sądowe systemy informatyczne, zwanego dalej „programem komputerowym”, w zakresie niezbędnym do wykonywania zadań sądów.

 

W praktyce oznacza to, że jeśli minister Zbigniew Ziobro lub jego następca uzna to za stosowne, to będzie mógł wywłaszczyć dowolną firmę informatyczną, która dostarczyła oprogramowanie dla sądów lub prokuratury.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ta informacja nie może trafić do żadnego innego tematu: SN przychylił się do wniosku polityków PiS w przedmiocie zawieszenia postępowania dot. rozpoznania kasacji od Wyroku w sprawie M. Kamińskiego z uwagi na trwający "spór kompetencyjny" pomiędzy SN a prezydentem, który rozstrzygać ma TK. W mojej ocenie - lecz również w ocenie m.in. profesor Gersdorf i innych autorytetów - argumentacja ta jest bezpodstawna i zmyślona na potrzeby prowadzonego postępowania.

Dla mnie, jako uczestnika manifestacji zmierzających do obrony niezależności TK, to - mówiąc delikatnie - policzek.

Odnośnik do komentarza

Wymieniajcie euro na ruble, póki kurs dobry

 

https://twitter.com/tvp_info/status/892451456158224385

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,22180159,pis-powaznie-mysli-o-zadaniu-od-niemiec-reparacji-wojennych.html

 

"O reparacjach wojennych mówił także minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. Wczoraj, w rozmowie z TVP Info, szef MON powiedział, że nie jest prawdą, iż Polska zrzekła się odszkodowań wojennych od Niemiec. - To sowiecka kolonia, zwana PRL, zrzekła się tej części reparacji, które związane były z obszarem państwa też marionetkowego, sowieckiego NRD - powiedział Macierewicz."

 

Niewątpliwie zwłaszcza działaczy ziomkostw ucieszy informacja, że to sowiecka kolonia, zwana PRL, otrzymała gwarancje nienaruszalności naszych zachodnich granic, a nie wolna i nareszcie niepodległa IV RP.

Odnośnik do komentarza

serio Cię to dziwi? zaraz przeproszą i się od tego odetną. wizerunek firmy nie ucierpi, bo zwalą na agencje albo na jakiegoś internautę, a reklame zobaczą miliony. Znak handlowy też wiele osób dzięki temu zapamięta. Bardzo cyniczne, ale też bardzo skuteczne.

 

A napisałem, że mnie dziwi :roll:? Od jakiegoś czasu pracują tam strasznie cyniczne chuje bo na 10.04 sobie heheszkowali z latania.

Odnośnik do komentarza

Pytanie, kto jest targetem ich produktu - bo jeśli - jak mi się wydaje - te same Sebiksy, które kupują Super Ruchacza, to trochę sobie strzelają w stopę. :-k

 

Co prawda jest spora grupa ludzi, których nic nie obchodzi Powstanie Warszawskie - coraz mniej ludzi żyje je pamiętających, a do pełnoletności dochodzi czwarte i piąte pokolenie po uczestnikach powstania, dla nich to historia z książek, a nie wspomnienia bliskich - ale akurat napoje energetyczne dziwnie korelują z młodzieżą patriotyczną, co zresztą wymieniony drugi producent stara się skwapliwie wykorzystać:

ffb17be888cb75fb6964999801d0aeff976cf2e3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...