Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

Co Wam te bagna?

 

OT: To nie wiesz, że chodzenie po bagnach wciąga? ;)

 

Ale w dwójkę grać bez pada? Szacun, jeśli ktoś pokonał Kejrana. Ogólnie walka jest inna niż w jedynce, trzeba się dużo "turlać" tudzież "rotflować" żeby wygrać potyczkę ze zwykłym potworkiem nawet.

Odnośnik do komentarza

Ocho, jest coś co mnie będzie ultrawkurwiać. Gra w gwinta. Jakie AI ma przepakowane talie kart to ićta w uj. Drugi rywal z jakim mogłem grać miał w talii 3 dziesiątki z czego dwie bohaterowie. Ja nie mam żadnej.

Dlatego ja totalnie sobie odpuściłem grę w Gwinta. Przynajmniej na razie. Może jak będę miał mnóstwo hajsu i dokupię kart to spróbuję jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

A w ogóle zarabiacie jakieś hajsy? Gra jest realistyczna ;) jeśli chodzi o wiedźmińską niedolę. Jak w Białym Sadzie dostałem za zlecenie 20 koron to śmiechłem mocno.

Do tej pory najwięcej miałem jakies 400, ale to przed wydaniem prawie 200 na naprawę sprzętu.

Odnośnik do komentarza

Na jakim levelu opuściliście Biały Sad? Ja na 4,5 (odwiedziłem wszystkie znaki zapytania i zrobiłem chyba wszystkie questy). I nagle w nowej lokacji jestem masakrowany przez ziomków na poziomie 7-10 :|

 

Ciekawi mnie też jeszcze jedna rzecz - po co na tablicy ogłoszeń pojawiają się zlecenia, które po przyjęciu okazują się, że mają sugerowany poziom 33 o_O I jest ti pierwsze zlecenie w Velen jakie znalazłem :D

Odnośnik do komentarza

Ja skończyłem na 4 levelu. Po zawitaniu na Ziemi Niczyjej od razu wpadłem do kryjówki bandytów i walczyłem chyba z 10 naraz :D Zajęło mi to z godzinę i ładnych kilka podejść, ale wyczyściłem obóz :keke: Walka jest świetna, wszystkie te uniki, piruety, bloki, kontry, krążenie w oczekiwaniu na atak przeciwnika - pięknie, prawie jak w książce :D


Na jakim levelu opuściliście Biały Sad? Ja na 4,5 (odwiedziłem wszystkie znaki zapytania i zrobiłem chyba wszystkie questy). I nagle w nowej lokacji jestem masakrowany przez ziomków na poziomie 7-10 :|

Ciekawi mnie też jeszcze jedna rzecz - po co na tablicy ogłoszeń pojawiają się zlecenia, które po przyjęciu okazują się, że mają sugerowany poziom 33 o_O I jest ti pierwsze zlecenie w Velen jakie znalazłem :D

W końcu w grze nie ma skalowania poziomów, więc skoro można od razu trafić na przeciwnika kilkanaście leveli silniejszego to dlaczego miałoby nie być takich zadań? ;) Trafiłem na skarb broniony przez potwora na 14 poziomie, ale pomyślałem "co, ja nie dam rady?" No i nie dałem, zabił mnie jednym kłapnięciem paszczy :keke:

Odnośnik do komentarza

Na jakim levelu opuściliście Biały Sad? Ja na 4,5 (odwiedziłem wszystkie znaki zapytania i zrobiłem chyba wszystkie questy). I nagle w nowej lokacji jestem masakrowany przez ziomków na poziomie 7-10 :|

 

Ciekawi mnie też jeszcze jedna rzecz - po co na tablicy ogłoszeń pojawiają się zlecenia, które po przyjęciu okazują się, że mają sugerowany poziom 33 o_O I jest ti pierwsze zlecenie w Velen jakie znalazłem :D

Ja sporo wcześniej, bo po prostu czułem, że czegoś mi brakuje i chciałem popchnąć fabułę do przodu. Ale pewnie jeszcze wrócę ;]

Odnośnik do komentarza
W końcu w grze nie ma skalowania poziomów, więc skoro można od razu trafić na przeciwnika kilkanaście leveli silniejszego to dlaczego miałoby nie być takich zadań? ;)

 

No ale o ile możesz się rzucić na takiego gagatka, to broni kilkanaście leveli wyżej nie wykujesz i pancerzyka nie wykonasz ;) A mam schemat na komplet wiedźmińskiego pancerza szkoły niedźwiedzia i jakiś turbo miecz srebrny. Ale jedno ma ograniczenie level 27, a drugie 13. Pomijam, że znalezienie składników do niego jest chyba nierealne, skoro nie mogę znaleźć pyłu szmaragdowego, który pozwoliłby mi wykuć srebrny miecz szkoły żmii. Ale takiego pyłu nie znalazłem, a u kupców kosztuje 560-580 i mnie nie stać :keke:

Także pomysł jest fajny, że świat nie rośnie wraz z Tobą, ale z drugiej strony masz sztuczne ograniczenie na przedmioty :]

 

Edyta - na deser prześmieszny babol graficzny :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Wróciłem do Białego Sadu, zrobiłem wszystkie znaki zapytania i po sprzedaniu broni oraz śmieci miałem przez chwilę ponad 2k orenów. Przez chwilę, bo potem kupiłem ten eliksir resetujący rozłożenie umiejętności, ot tak na przyszłość. Natomiast nie wyobrażam sobie robienia tych znaków zapytania na bieżąco chociażby w Velen. Bo to byłoby bardziej na zasadzie sprawdzania, co mogę zrobić, skoro raz przypadkiem przejechałem obok jednego i wyskoczyło na mnie coś w stylu golema. Nie wiem co to było, bo nawet się nie zatrzymywałem jak tylko zobaczyłem czerwoną czaszkę i bodajże 21 lvl.

 

Nie zmienia to jednak faktu, że to wszystko to jedynie uzupełnienia głównej rozgrywki, a ta jest genialna. Nie pamiętam kiedy ostatni raz grałem w RPGa gdzie nawet poboczne zadania były tak dobre.

Odnośnik do komentarza

A mi jakoś konstrukcja gry zaczyna przeszkadzać. W tym całym Velen potwór na potworze, 90% kilka poziomów nad Geraltem, zawsz minimum 5 na 1 i z którymi na dodatek nie ma po co walczyć, bo XP za to nie ma a ceny sprzedaży klamotów znalezionych przy ofiarach są absurdalnie niskie. Miecz za 190? Damy ci za niego 7. Geralt się rozwija nieprawdopodobnie wolno, Xp za zadania dodatkowe 10-80, trzeba zrobić z 15 żeby wbić level, yaaay.

 

Edyta - o, właśnie teraz za zadanie na które poświęciłem 90 min. dostałem 25 xp i 30 koron...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...