Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Dzięki.

 

Po gadce z tymi okropieństwami aż żałuje, że nie puściłem wolno tego ducha.

 

 

Wiwerna jest taka słaba, ja taki dobry, a może mam ustawiony za niski poziom trudności? Pokonałem ją dosłownie w kilkanaście sekund.

Też nie miałem problemy z nią, a gram na prawie najwyższym (zapomniałem jak się nazywa). Dosyć wolna jest, jak nie stoisz w miejscu to nic ci nie może zrobić praktycznie ;)

 

 

Większe problemy mam z grupami bandytów :)

Odnośnik do komentarza

@Dudek

Jeszcze nie. Odezwe sie ;)

 

@Wujek

Najpierw odciagam wszystkich od lucznikow, potem sprint i szybki atak na strzelajacych. A potem czekam, robiac uniki, az ktory z bandytow bedzie dalej od reszty, caly czas obrzucajac ich znakami (glownie Igni) i petardami ;) i jakos idzie.

Odnośnik do komentarza

@Dudek

Jeszcze nie. Odezwe sie ;)

 

@Wujek

Najpierw odciagam wszystkich od lucznikow, potem sprint i szybki atak na strzelajacych. A potem czekam, robiac uniki, az ktory z bandytow bedzie dalej od reszty, caly czas obrzucajac ich znakami (glownie Igni) i petardami ;) i jakos idzie.

 

Też zacząłem stosować tę taktykę :)

Teraz mam problem z dwoma alghulami. Muszę jeszcze expa ponabijać i pokombinować z uzbrojeniem :)

Odnośnik do komentarza

Wstyd się przyznać ale...dopiero skończyłem Wiedźmina 2. Wcześniej nie pozwalał mi na to sprzęt. Jeszcze bardziej napaliłem się na Dziki Gon i mam cholerny dylemat - na PS4, czy tańsza opcja na PC, jestem cholernie ciekawy zakończenia historii w tej trylogii*

 

* - tak wiem, że gry fabularnie nie są ze sobą do końca powiązane i można zagrać spokojnie w trójkę nie grając w poprzednie.

Odnośnik do komentarza

Minus wersji na PC jest taki, ze rzeczywiscie trzeba miec w miare mocny sprzet. Moj tesciu wlasnie musial wydac 1k PLN zeby grac na sensownych ustawieniach.

 

 

Edyta dodaje, ze faktycznie wygodniej moze sie grac na padzie niz na klawiaturze+myszy.

Odnośnik do komentarza

Minus wersji na PC jest taki, ze rzeczywiscie trzeba miec w miare mocny sprzet. Moj tesciu wlasnie musial wydac 1k PLN zeby grac na sensownych ustawieniach.

 

1k złotych, by grać na sensownych ustawieniach? 1000 złotych?

Rozumiem, że dokupił przeciętną na dzisiejsze realia kartę graficzną, czy też "realne" wymagania Wiedźmina 3 są dużo niższe niż to, co podaje CD Project?

Pytam, bo waham się pomiędzy wymianą komputera a kupnem konsoli, lecz dziś informatyk uświadomił mnie, że przy mojej stacjonarce z 2009 roku sensowny upgrade wyniesie ok. 4k złotych, co wolę sobie zostawić na czas do otwarcia swojej działalności gospodarczej za dwa lata. Konsola w takim wypadku to znacznie mniejszy wydatek.

Odnośnik do komentarza

 

Minus wersji na PC jest taki, ze rzeczywiscie trzeba miec w miare mocny sprzet. Moj tesciu wlasnie musial wydac 1k PLN zeby grac na sensownych ustawieniach.

 

1k złotych, by grać na sensownych ustawieniach? 1000 złotych?

Rozumiem, że dokupił przeciętną na dzisiejsze realia kartę graficzną, czy też "realne" wymagania Wiedźmina 3 są dużo niższe niż to, co podaje CD Project?

Pytam, bo waham się pomiędzy wymianą komputera a kupnem konsoli, lecz dziś informatyk uświadomił mnie, że przy mojej stacjonarce z 2009 roku sensowny upgrade wyniesie ok. 4k złotych, co wolę sobie zostawić na czas do otwarcia swojej działalności gospodarczej za dwa lata. Konsola w takim wypadku to znacznie mniejszy wydatek.

 

widocznie tak zle z tym jego komputerem nie bylo. Ty masz po prostu 6-cio letniego szmelca i musisz wymienic wiecej niz 1-2 podzespoly.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam teksty jakimi zasypują się postaci z gry :D Wczoraj napatoczyłem się na grupkę zbirów próbującą wymusić haracz od lokalnej praczki. Ścieżka, którą wybrałem zakończyła się taką wymianą zdań:

 

 

- Zostawcie ją i wynoście się stąd.

- Bo co?

- Bo od teraz ta pani jest pod ochroną kogoś innego.

- Taaak, a czyją?

- Moją.

- To ciekawe. A dlaczego?

- Powiedzmy, że oferuję konkurencyjne ceny.

- Tak? To sprawdźmy jak z jakością usług.

 

i młócka :D

 

 

 

Ale takich wrzutek, one-linerów i sytuacji jest cała masa.

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś pomysł jak grać w gwinta z rywalem, który korzysta z talii potworów? Umiejętność przywoływania kart spoza puli całkowicie wywraca do góry nogami zasady :-k

U mnie koleś wywalił jakieś potężne kombo na potworach. A mecz wygrałem 2:1 (8-7, 35-128 (!), 9-5)

Odnośnik do komentarza

Z cyklu "dobrze wiedzieć":

Wiedźmin 3: Dziki Gon z problemem znikającego doświadczenia. Bądźcie uważni, wykonując zadania

Ale najważniejsza i tak jest satysfakcja z niesienia pomocy uciśnionym, prawda?
Rodzimy Wiedźmin 3, jak każda gra z otwartym światem, nie wyzbył się problemu licznych niedoróbek i błędów. Jednym z nich jest sytuacja, w której to Geralt nie otrzymuje doświadczenia za wykonane zadania. By tak się jednak stało, misje muszą być przeznaczone dla postaci słabszej o co najmniej 6 poziomów niż nasza aktualna. Jeżeli więc nasz wiedźmin dobił do 18 rangi, nie powinien zabierać się za zlecenia dla tych z 12-stą.
Błąd dotyczy wszystkich platform, choć oczywiście nie dotyka każdego z graczy. CD Projekt RED zapowiedziało już, że ekipa zlokalizowała źródło problemu i pracuje nad jego rozwiązaniem. Nie wiadomo jednak, czy uda się zwrócić punkty doświadczenia tym, którzy nieświadomie pomagali okolicznym chłopom jedynie za pieniądze i uśmiech sołtysa.
Miejmy nadzieję, że wraz z najbliższą łatką wszystko zostanie pomyślnie rozwiązane, a gra wróci do równowagi. Szczerze na to liczę, bo parę zadań leży przez to u mnie odłogiem.
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,18017408,Wiedzmin_3__Dziki_Gon_z_problemem_znikajacego_doswiadczenia_.html

+

avatar-blank-v1.png


kiwik
6 godzin temu
0
No ja utknąłem na nieskończonym ładowaniu w trakcie jednego z questów. Czekam na łatkę.

Ukryj odpowiedzi (3)
Odpowiedz



7311371567A.jpg

artheus

5 godzin temu
0
@kiwik
"Królewski Gambit"?
Miałem to samo, jedyne rozwiązanie obecnie to nie pomagać rodzeństwu i skończyć zadanie wcześniej. wink.gif
Odpowiedz


avatar-blank-v1.png

kiwik

5 godzin temu
0
@artheus
Tak. Udało mi się wczytać zapis z piwnic i zeskoczyć do wody. Długi lot, ale Geralt przeżył. Porobię resztę, może to naprawią.
Odpowiedz

7311371567A.jpg
artheus

4 godziny temu
0
@kiwik
Trochę Geralt, trochę Batman.
Odważnie, ja na taki myk nie wpadłem.

Odnośnik do komentarza

Misja "Po omacku" to jakaś rzeźnia.

 

Najpierw golem, później Ogary Dzikiego Gonu, a na końcu Nithral. Chyba ze dwie godziny z nim walczyłem - zaliczyłem trzy zgony. Gdyby nie pomoc Keiry Metz za cholerę bym go nie pokonał. W pewnym momencie używałem już tylko Igni i kuszy :D.

 

I dlatego gram na najniższym poziomie - a i tak zginąłem w walce z nim. Co prawda chwilę potrwało zanim się zorientowałem, że jak w WoWie, najpierw zabić addy, potem boss.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...