Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest za rok dla RPG.... Na początek Pillars, a teraz to... Co wywołało mój entuzjazm po zaledwie godzinie gry? No rzecz jasna fabuła. Ludzie mówią, że Pillars jest mroczny... Heh, Wiedźmin pod tym względem zjada PoE na śniadanie. Taki drobiażdżek z początku, quest u kowala w Białym Sadzie.

 

 

Wytropiłem wieśniaka-piromana, odstawiłem go do krasnala... i zrobiło mi się trochę nieswojo, gdy ten pijaczka bez mrugnięcia okiem Nilfgaardczykom oddał na egzekucję. Drobiazg, ale klasowy drobiazg.

 

Odnośnik do komentarza

Nie aż tak mocno, bo mimo wszystko wejście na nową platformę (PS4) spowodowało, że nie mogą zrobić stricte kontynuacji, bo nie ma jak przerzucić sejwów (albo ja nie wiem jak). Ale jak zawsze w takich sytuacjach lepiej jest ograć poprzedniczki. Ja po 5h gry (dużo zwiedzania jednak, mało popychania fabuły) nie zaważyłem żadnych wielkich nawiązań, poza hmmm, ogólną sytuacją polityczną jaka wynika z wydarzeń W2.

 

Ponadto już w intro i samouczku gra tak mocno stawia na postacie, o których prawie w ogóle nie było mowy w dwóch poprzednich częściach, że wydaje mi się, że raczej znajomość książek jest bardziej wymagana ;)

Odnośnik do komentarza

Za duża lokacja, za dużo nisko XPowych i denerwujących przeciwników i niesamowity backtracking.

Aczkolwiek najgorsze w grze są bagna w Akcie V, gdy musimy się przebić do krypty i krążyć między jaskiniami uchodźców. I nie, czerwona wstążka nie działa, trzeba było pokonać te cholerne utopce, żeby zrobić cokolwiek niezwiązanego z walką.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...