Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

Zakupiłem sobie pierwszego Wiedźmina. Wszystko fajnie, nawet działa tylko mam bardzo wkurzający problem. Otóż, nie ważne na jakiej rozdzielczości, jakich detalach obraz się rwie (nie chodzi o spadek FPS). Zarówno w grze jaki i na filmach w grze, wygląda to tak jakby brakowało synchronizacji pomiędzy poszczególnymi częściami obrazu. W opcjach grafiki mam wszystko co z tym związane włączone a w grze nic takiego nie widzę.

 

Grafika to integra Intela HD3000. Próbowałem googlać ale nie natknąłem się na nic wartościowego, może komu się coś obiło o uczy i mnie naprowadzi?

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Premiera Wiedźmina 3 w lutym ale coś czuję, że warto czekać. Z ujawnionych informacji na temat scenariusza cieszy, że gra będzie mocno osadzona w książkowej sadze (Geralt będzie szukał Ciri).

Niestety, na razie nie mam platformy, na której mógłbym w to zagrać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

No raczej tak, bo to zamknięcie trylogii. Choć po prawdzie w dwójce nie było za wiele jedynki, to raz, a dwa gra wychodzi na next geny, na których oba wcześniejsze tytuły nie były dostępne, więc może będzie jakieś rozbudowane wprowadzenie.

 

System walki wygląda o wiele lepiej niż w dwójce. Tam było absurdalne i niewytłumaczalne turlanie. Tu są to zwykłe uniki. W Skyrim system walki mnie kompletnie odrzucał, jak zresztą cała gra po 1,5h obcowania z nią.

Odnośnik do komentarza

CDP Red trochę leci w kulki. Redzi nawiązali współpracę z MS, który obecnie chwyta się wszystkiego, by zwiększyć sprzedaż X1 - CDP dorzuciło do kolekcjonerki na tę konsolę jakieś ekskluziwy co do białej gorączki doprowadziło tych, którzy lubią tego typu wydania, a mają pre-ordery na inne platformy. Ale wczoraj wyszła gorsza rzecz - W3 najprawdopodobniej nie będzie w 1080p. Co ciekawe na PS4 jeszcze niedawno 1080 miało być bez problemu, gorzej z X1. Spiskowa teoria mówi, że MS podsypał groszem, żeby zrównać obie wersje, co w tym wypadku oznacza "popsucie" wersji na PS.

Jeśli to prawda, to troszkę lipa :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...