Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

Misja "Po omacku" to jakaś rzeźnia.

 

Najpierw golem, później Ogary Dzikiego Gonu, a na końcu Nithral. Chyba ze dwie godziny z nim walczyłem - zaliczyłem trzy zgony. Gdyby nie pomoc Keiry Metz za cholerę bym go nie pokonał. W pewnym momencie używałem już tylko Igni i kuszy :D.

 

Przeoczyłeś

 

 

Gargulca

a wraz z nim masę wziątek :)

Odnośnik do komentarza

Dziwię się bombom dwimerytowym i innym cudom. Póki co korzystam wyłącznie z miecza i znaków (początkowo Igni, sporadycznie Aard, obecnie doceniam Quen).

Na mglaki i upiory zapalam sobie lampę na duchy (tę od Keiry) o ile upiory (co logiczne) mi ładnie pokazuje o tyle działa też na mglaki i nie muszę obawiać się uderzeń z flanki czy w plecki.

Obecnie mam 13 poziom postaci i zawitałem do Novigradu, aby zrealizować zadanie "Stosy Novigradu".

 

Gra jest bajkowa, grafa cudna, walka zaje**sta i tylko ten problem z expem psuje nieco nastrój. Problemem jest także brak mozliwości odebrania omyłkowo "przekazanego" przedmiotu handlarzowi. Ostatnio zdarzyło mi się, że sprzedałem miecz, którego sprzedać nie chciałem. Dostałem za nieco 30 orenów, zapłaciłem ponad 300 za zwrot i mało mnie kurw**ca nie rozszarpała, bo te oreny ciężko zdobyć jeśli ma się miękkie serce (zlecenia wiedźmińskie z finalnym mendzeniem zleceniodawcy o głodnych dzieciach).

 

Najwiekszą frajdę - póki co - sprawiła mi rewelacyjna potyczką z bandą rzezimieszków pilnującą jakiegoś "Zbrojmistrza". Kolo siedział w klatce wraz z jakimś trupem.

Bandyci byli teoretycznie poza moim zasięgiem (trupie czachy przy pasku) ale dałem radę choć trochę to trwało, to po odciagnięciu i wybiciu kuszników trochę z piechurami trzeba było potańcować (dwóch miało wielkie tarcze w 100% chroniące przed Aardem i Igni, trzeci miał wielki miecz. Pytanie czy ktoś ich już złupił i czy nie było to jakieś poboczne zadanie bo ów zbrojmistrz po uwolnieniu coś tam popierdział w sensie "dziękuję" i spłynąl.

 

A tak BTW - w queście z kolacją z Keirą. Czy jest opcja, że

Keira przeżywa? Ja ją zarżnąłem bo nie chciała oddać makulatury do skupu.

 

Odnośnik do komentarza

Keira

 

Mi udało się nakłonić ją do udania się do Kaer Morhen.

 

 

To samo zrobiłem :D Notatki sobie zostawiłem :D

 

Dix, tam gdzieś był

gargulec

?

Dobrze, ze jestem na takim etapie, że mam od cholery sprzętu i kasy :D Teraz nabijam expa i lecę z kolejnymi zadaniami.

W tej chwili mam quest z Jaskrem :D

Odnośnik do komentarza

Uwolnieni dają rabaty na sprzęt i usługi we wskazanych miejscach. No i można z nimi zagrać w gwinta, jak ktoś zbiera karty. Jeśli to jest koleś z klatki koło mostu gdzie byli żołnierze nilfgaardzcy, to ten kowal jest ze wsi Jaworek oidp.

Orientujesz się, na jakim poziomie te ziomy były? Bo normalnie mnie duma rozpiera :D "Zrobiłem" ich będąc na poziomie 12.

Co do Jaworka (gdzie to jest?) to nie wiem bo kolo nie zdał się w rozmowę, baknął pod nosem "Dziękuję" i dał dyla.

 

Dix, tam gdzieś był

gargulec

?

 

Ano był, był. Poza tym tam był jeszcze

drugi golem

. Widzę, że kolega pobieznie świat przemierza.

Keira

 

Mi udało się nakłonić ją do udania się do Kaer Morhen.

 

No to szkoda baby. Tyle, że po tym jak

ją dziwką nazwałem to się zeźliła i nic nie chciała oddać. Tzn., chciała ale niby po trupie, więc słowo stało się ciałem.

 

Odnośnik do komentarza
Orientujesz się, na jakim poziomie te ziomy były? Bo normalnie mnie duma rozpiera :D "Zrobiłem" ich będąc na poziomie 12.

 

Jeśli mówimy o tych samych to 15 czy 16. Ale chyba nie, bo by Ci się nie wyświetlili jako trupie czachy (5 leveli ponad graczem) A zapamiętałem ich, bo jak uwolniłem kupca obok Drzewa Wisielców, to z pieśnią na ustach rzuciłem się ratować właśnie tego kowala. I był to średni pomysł, bo byłem poniżej 10 lvl :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie mnie zdziwko zebrało.

W jakiejś lokacji odszczurzałem wiochę, tzn. wybiłem czwórkę utopców tam osiadłych. Po chwili cutscenka jak do osady wracają lokalsi, wspierani przez kilku wojów. Po filmiku ruszyłem na powrót między chaty, by niczym rasowa hiena cmentarna, wypatroszyć trupy utopcowe z dobytku wszelakiego. A że tuż obok utopca była paczka to wyjąłem z niej wędkę. O dziwo, wkurw*ło to stojącego oboj woja nilfgaardzkiego i ruszył na mnie ze swa piękną trupią czachą nad głową.

Zapodałem Quen, odbiłem znakiem jego kombo i zapodałem własne a potem kolejne i kolejne, mocno go osłabiając. Niestety w tan ruszła cała gwardia wioskowa, Łącznie chyba 8 wojów. Wszyscy na... 27 poziomie (ja nadal na 13). W soczystym pojedynku na przywioskowej łączce ubiłem trzech łuczników i jednego piechura. Niestety, nie spodziewałem się tej walki i byłem bez jaskółek, bo być może trupem położyłbym wszelkie barachło. A tak oni mnie finalnie dopadli choć - co ciekawe - ograbili jedynie z tysiączka orenów i reload byl zbędny.

Pytanie - co sprawiło, że wuje mnie zaatakowały? Miał ktoś cosik takiego?

 

Edyta: ukończyłem poszukiwania ekwipunku szkoły gryfa. Trochę się nagłówkowałem nad

sposobem wejścia do latarni

. Piękne.

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy chyba od tego czy zostaniesz zauważony podczas kradzieży. Jeśli nikt nic nie widzi, to nie ma problemu, ale jeśli ktoś zauważy to mogą cię zaatakować strażnicy. Tak przynajmniej jest w tych wskazówkach podczas ładowania.

Tak btw. jak długo gra wam się ładuje bo patchu 1.05? Bo u mnie trwa to zdecydowanie dłużej w porównaniu do tego, co było wcześniej :/

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy chyba od tego czy zostaniesz zauważony podczas kradzieży. Jeśli nikt nic nie widzi, to nie ma problemu, ale jeśli ktoś zauważy to mogą cię zaatakować strażnicy. Tak przynajmniej jest w tych wskazówkach podczas ładowania.

Tak btw. jak długo gra wam się ładuje bo patchu 1.05? Bo u mnie trwa to zdecydowanie dłużej w porównaniu do tego, co było wcześniej :/

No to trochę dziwne bo biorę zawsze wszystko nie zważając specjalnie na strazników, czy włascicieli pakunków, którzy nierzadko stoją obok. Ci woje to pierwszy atak na moja osobe.

Co do ładowania to w przypadu reload (rzadko na szczęscie) trwa to około 20-30s. IMO nie jest to uciążliwe i jest może ciut szybciej niż na 1.04 ale róznica to max pare sekund. Dodam, że cały Wiesio jest na SSD u mnie. Zapewne ma to spory wpływ na szybkość wczytu.

Odnośnik do komentarza

Dotarłem wczoraj w nowe lokacje w Velen, znalazłem parę trupów z notatkami w pazuchach i rozwiązałem powiązane z nimi questy. Wszystkie były na niskich poziomach i... nie dostałem za nie expa. Nawet tych marnych 5 pkt. Ktoś miał cos takiego? Niby łata 1.05 miała to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...