Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale najszybciej jest nabić im kiesę kupując potrzebne rzeczy - większe glify (które samemu zrobić jest bardzo trudno) i kamienie runiczne (równie trudno). Summa summarum wyjdziemy na swoje :)

 

w największe chyba juki

 

Największe są

zerrikańskie, +100 lub +110, nie pamiętam. Ogólnie zestaw zerrikańskich przedmiotów jest najlepszy

Stuffu dla konia nie warto samemu kupować, bo części zestawów są do wygrania w gonitwach (banalnie prostych do wygrania).

Mam te +100 :) Udźwig 160 w tej chwili mam :)

Odnośnik do komentarza

Michu, specjalisto od gry w gwinta,

 

znalazłem możliwość kupienia karty Król Foltest, opłaca się ją zakupić ??

 

Ja dokończę robić wszystkie znaki zapytania. Mam już schemat miecza wiedźmińskiej szkoły żmij, szkoda tylko krasnolud jest za cienkim rzemieślnikiem :/

Odnośnik do komentarza

A ja utknąłem w Velen na jednym z pobocznych. Chodzi o misję Potwór z bagien.

 

 

Walczę z tym stworkiem Ignis Fatuus w jaskini we mgle i bydle mnie rozwala 2-3 ciosami. Niby posmarowałem miecz olejem na trupojady, ale dziad jest za silny i walczę już jakieś 5 godzin, nawet nie wiecie jak te loadingi wkurzają ;). Ja jestem taki, że w końcu go pokonam, ale ciekawe ile mi zejdzie czasu. Chyba za wcześnie się na niego porwałem z 8-ym levelem.

 

 

Btw: W co warto inwestować przy rozwoju postaci? Ciosy/znaki? Ja ma na razie 3 na atak szybki 2 na atak silny 1 trans bojowy (z czerwonych) + 3 na znak Ingi i 2 na znak Quen (niebieskie)

Odnośnik do komentarza

Btw: W co warto inwestować przy rozwoju postaci? Ciosy/znaki? Ja ma na razie 3 na atak szybki 2 na atak silny 1 trans bojowy (z czerwonych) + 3 na znak Ingi i 2 na znak Quen (niebieskie)

 

Wiadomo, że podstawą jest miecz, ale na bardziej wymagających rywali trzeba stosować kombinacje z petardami i znakami, bo maszowanie guzików i nawet spory skill przy unikach może nie wystarczyć. Dlatego ja wybrałem rozwój zrównoważony, że tak powiem. Warto jednak się skupić na jednej umiejętności z każdego rodzaju. Czyli np. wymaksować znak (ja mam Igni i Aksji) i technikę - tu inwestuję w szybkie ciosy. Warto pamiętać, że aktywna jest tylko umiejętność, którą mamy "w okienku" przy rozwoju postaci. Samo wykupienie nie wystarczy. Warto też grupować umiejętności z odpowiednimi mutagenami, bo są bonusy.

No i najważniejsze - eksplorować. Dzięki temu mamy dostęp do najważniejszych rzeczy w tej grze - schematów ;)

 

Tak radzi Michu

 

Ja na razie zainwestowałem w dodatkowe zdrowie.

Odnośnik do komentarza

A ja gram chyba na za niskim poziomie - gryfa pokonalem lewa reka i nawet sie przy tym nie spocilem. Znakow nie uzywalem. Jaskolke raptem raz, ale w sumie niepotrzebnie :/

ja też mam takie wrażenie, że rzucasz hasło "alleluja" i do przodu ;)

 

Może z czasem się utrudni.

Odnośnik do komentarza

A ja utknąłem w Velen na jednym z pobocznych. Chodzi o misję Potwór z bagien.

 

 

Walczę z tym stworkiem Ignis Fatuus w jaskini we mgle i bydle mnie rozwala 2-3 ciosami. Niby posmarowałem miecz olejem na trupojady, ale dziad jest za silny i walczę już jakieś 5 godzin, nawet nie wiecie jak te loadingi wkurzają ;). Ja jestem taki, że w końcu go pokonam, ale ciekawe ile mi zejdzie czasu. Chyba za wcześnie się na niego porwałem z 8-ym levelem.

 

 

Btw: W co warto inwestować przy rozwoju postaci? Ciosy/znaki? Ja ma na razie 3 na atak szybki 2 na atak silny 1 trans bojowy (z czerwonych) + 3 na znak Ingi i 2 na znak Quen (niebieskie)

ja gdzieś na 13 się na niego wybrałem, nie wyobrażam sobie na 8-ym go ukatrupić

Odnośnik do komentarza

A ja utknąłem w Velen na jednym z pobocznych. Chodzi o misję Potwór z bagien.

 

 

Walczę z tym stworkiem Ignis Fatuus w jaskini we mgle i bydle mnie rozwala 2-3 ciosami. Niby posmarowałem miecz olejem na trupojady, ale dziad jest za silny i walczę już jakieś 5 godzin, nawet nie wiecie jak te loadingi wkurzają ;). Ja jestem taki, że w końcu go pokonam, ale ciekawe ile mi zejdzie czasu. Chyba za wcześnie się na niego porwałem z 8-ym levelem.

 

 

Btw: W co warto inwestować przy rozwoju postaci? Ciosy/znaki? Ja ma na razie 3 na atak szybki 2 na atak silny 1 trans bojowy (z czerwonych) + 3 na znak Ingi i 2 na znak Quen (niebieskie)

Ja się za niego zabrałem mając poziom 11-12 o ile pamietam. Nie sprawił mi trudności.

 

 

 

Podstawą jest Quen. Rzucasz znak i z rotą na ustach rzucasz się na mglaka. Zakładasz kombo, mglak albo zdązy cię dziabnąć (dostanie po ryju od znaku) albo nie. Szybki przewrót na wolną przestrzeń , odświeżasz Quen i kolejny doskok z kombosem lub - jesli barachło się skryje - turlanka po wolnej przestrzeni. Gdy się objawi to albo ci przyłoży (Quen zminimalizuje obrażenia) a jesli akurat się odturlasz to doskakujesz i kobomos + odskok. W tak w koło Macieju aż do usranego końca mglaka.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...