Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pytanie odnośnie questu w Białym Sadzie

 

 

 

Szukał ktoś podpalacza za kuźnią kowala ?

 

Bo nie wiem, jak wejść do jej środka

 

 

 

 

Szukaj za kuźnią, a nie w jej wnętrzu :)

znaczy się słabo szukam

 

Jedynie co znalazłem to kwiaty i chłopca, który nic mi nie powiedział

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Pytanie odnośnie questu w Białym Sadzie

 

 

 

Szukał ktoś podpalacza za kuźnią kowala ?

 

Bo nie wiem, jak wejść do jej środka

 

 

 

 

Szukaj za kuźnią, a nie w jej wnętrzu :)

znaczy się słabo szukam

 

Jedynie co znalazłem to kwiaty i chłopca, który nic mi nie powiedział

 

 

 

 

 

 

Ja też miałem z tym problem, ale w końcu znalazłem :)

Odnośnik do komentarza

Muszę sobie to gdzieś zapisać, zbyt wiele tych małych perełek, by przepadły. Wiedźmin ma mnóstwo takich maleńkich cudowności... Któraś z kart łuczniczych w gwincie ma flavor text "zawsze strzelam w kolano" (czy jakoś tak). Od razu mi się Skyrim przypomniał :D Inne: w jakiejś wiosce przechodząc słyszę dialog małżeński zaczynający się od sentencji: "wojna, wojna nigdy się nie zmienia", na co małżonka odparowała w stylu "to zupełnie jak ty, niedojdo" :D

 

Kocham tę grę.

Odnośnik do komentarza

Quest z Krwawym Baronem pierwsza klasa. Zastanawia mnie tylko czy mógłby się skończyć inaczej, gdybym dokonywał innych wyborów.

 

U mnie jego żona zmarła, a on sam się powiesił

 

 

Ja wspólnie z baronem i jego córka, która dołączyła do łowców czarownic uratowałem żonę, niestety ona straciła rozum u wiedźm i Baron pojechał szukać dla niej jakiegoś znachora.

 

Odnośnik do komentarza

A propos buga z naliczaniem xp.

 

Wypowiedź użytkownika KLINKU na forum CDP:

 

 

 

Chodzi o to że wszelkie (skromne) wypowiedzi Redsów w sprawie pacza mówią jasno :

Istnieje moim bład z XP. Błąd ten dotyczy kilku (dosłownie) zadań gdzie xp jest naliczane wcale lub źle (np zamiast nie wiem 300 dostajemy 25)

I jeżeli nie gramy na najwyższym poziomie trudności gdzie każdy detal ma znaczenie, to moim zdaniem nawet brak 1 czy góra 2 lvl które mogą być w skrajnym przypadku konsekwencją tego buga nie ma znaczenia.

Będziesz miał mniejszy lvl -> zrobisz więcej qestów za które normalnie miałbyś 0 expa bo były by szare.

A poza tym w fabule nadrabiasz lvl ja np za sprawą 1 głównego qesta teraz przeskoczyłem z 25 na 27....

Innymi słowy - jeżeli odczujesz brak expa to będzie góra 1-2 LVL które można nadrobić pobocznymi lub poczekać idąc z fabuła dostaniesz i tak duży LVL up.

A jak masz manie i zamiłowanie do zrobienia max lvl w wiedźminie to od razu mowie że raczej ci sie nie uda. Max lvl przewidziany to 60 (niektórzy mawiają że 70, ja natumiast opieram się na wypowiedzi z recenzji licznych) natomiast najlepsi z najlepszych ledwo co zbliżali się do 40 lvl...

Odnośnik do komentarza

"Innymi słowy - jeżeli odczujesz brak expa to będzie góra 1-2 LVL które można nadrobić pobocznymi lub poczekać idąc z fabuła dostaniesz i tak duży LVL up." Jasne, tylko chodzi o to, że nie dostaję doświadczenia właśnie za fabułę i zadania poboczne, więc ta wypowiedź nie ma zbyt wiele sensu.

Odnośnik do komentarza

Kuchar, to nie jest prawda - mi nie zaliczyło xpów - nie liczę szarych questów (choć to, że popłynąłem na Skellige na 21 poziomie kosztowało mnie z 2000-3000 punktów, bo jak pisałem kolejne questy główne, poza pierwszym mają poziom niższy - 13 i 15) - z questów zielonych i to qustów "piętrowych" wieloetapowych, z elitarnymi przeciwnikami. Dostałem za nie 0 punktów. Czyli kolejne najprawdopodobniej 2000-3000 xp. W desperacji zrobiłem 3 zielone questy poboczne bez takiej wagi fabularnej - i nie dostałem za nie ani jednego punktu. Nie mam później zamiaru farmić syreny czy utopce za 2-3 xp, żeby móc używać elitarnego uzbrojenia, które - a to figiel - żeby użyć trzeba mieć odpowiednio wysoki level...

 

Na PC jest już fix zrobiony przez graczy, także użytkownicy "blaszaków" mają spokój. Btw - autorzy tego fixa być może też odkryli jaki jest główny powód braku naliczania xp - w różnych plikach zadania mają różne zalecane levele - w jednym np. 8, a w drugim 11. Z pierwszego korzysta gra do naliczania punktów doświadczenia, a z drugiego informację dostaje gracz...

Odnośnik do komentarza

 

Na PC jest już fix zrobiony przez graczy, także użytkownicy "blaszaków" mają spokój. Btw - autorzy tego fixa być może też odkryli jaki jest główny powód braku naliczania xp - w różnych plikach zadania mają różne zalecane levele - w jednym np. 8, a w drugim 11. Z pierwszego korzysta gra do naliczania punktów doświadczenia, a z drugiego informację dostaje gracz...

Możesz podać link do tego fixa, czy też ściąga się automatycznie jako uaktualnienie ??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...