Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

Jak użyć Magiczny Kaganek, który otrzymałem od Keiry Metz?

 

 

Chodzi o zadanie poboczne w Mysiej Wieży, jakaś kombinacja klawiszy (PS4)?

 

Mam go oczywiście w kieszeni, niby słyszę w laboratorium na górze szloch jakiejś niewiasty, ale się zaciąłem ;)

 

Odnośnik do komentarza

 

Pytanie mam odnośnie questu z Białego Sadu - Gryf

 

 

 

 

Czy po pokonaniu gryfa i dostarczeniu trofeum do garnizonu, można jeszcze spokojnie pojeździć po Białym Sadzie ??

 

 

 

Można.

 

Dzięki

 

Zacząłem łupić garnizon i mnie pobili i pozbawili kasy :/

 

I jeszcze jedno, da się walczyć z podwodnymi potworami ??

Odnośnik do komentarza

Mnie ostatnio udało się pokonać krasnoludy w misji z Hattorim. Ja level 13, one ponad 20 :D Oczywiście przed osiągnięciem sukcesu kilka razy zginąłem. Ogólnie walczyłem z nimi coś koło godziny :D

Teraz robię "Spis cudzołożnic" i wreszcie zainwestowałem w największe chyba juki :D Handelek odchodzi taki, że nie mają czym mi płacić :D

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze jestem w tej pierwszej wsi, ale gra zaczyna mnie pochlaniac. Robie wszystkie znaki zapytania itp. Na sam koniec zostawie sobie gryfa.

 

Tak przy okazji - czym mozna rozwalic gniazda potworow? Na kartacz nie mam jeszcze odpowiednich przedmiotow :/

Petarda Samum :D której składniki znajdziesz już w Białym Sadzie

 

Ja też jestem na początku, z tymże już Gryfa rozwaliłem i teraz spokojnie będę zwiedzał Wieś.

Odnośnik do komentarza

Mnie ostatnio udało się pokonać krasnoludy w misji z Hattorim. Ja level 13, one ponad 20 :D Oczywiście przed osiągnięciem sukcesu kilka razy zginąłem. Ogólnie walczyłem z nimi coś koło godziny :D

Teraz robię "Spis cudzołożnic" i wreszcie zainwestowałem w największe chyba juki :D Handelek odchodzi taki, że nie mają czym mi płacić :D

No właśnie tez zainwestowałem w juki (130 kg udźwigu mam) i tez handluję az miło. Handlarzy obcinam do ostatneigo orena i mam juz kapitał rzędy 5.000 orenów. Niestety, problemem jest właśnie bida panująca wśród handlarzy - nie mają czym płacić. Czy po jakimś czasie ich mamona sie odnawia czy nie?

Odnośnik do komentarza

Tak, ale najszybciej jest nabić im kiesę kupując potrzebne rzeczy - większe glify (które samemu zrobić jest bardzo trudno) i kamienie runiczne (równie trudno). Summa summarum wyjdziemy na swoje :)

 

w największe chyba juki

 

Największe są

zerrikańskie, +100 lub +110, nie pamiętam. Ogólnie zestaw zerrikańskich przedmiotów jest najlepszy

Stuffu dla konia nie warto samemu kupować, bo części zestawów są do wygrania w gonitwach (banalnie prostych do wygrania).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...