Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

mało kto chyba sprawdza profil kogokolwiek, by zobaczyć jaką ma reputację...

 

obecny system za to znakomicie sprawdza się w przypadku wyróżniania postów, zarówna in plus jak i in minus, co daje możliwość wyłapania naprawdę ciekawych treści

Odnośnik do komentarza

To podaj mi przykłady oceniania za sam nick oprócz Lucasa.

Gyzzburn. Zawsze minusuję jego posty bez czytania.

ale to chyba świadczy o Twojej inteligencji a nie innych...

 

Może, żeby nie śmigać tymi plusami i minusami na prawo i lewo zmniejszyć ilość do np 10 na dobę. Minusy muszą pozostać, nie ma opcji wg mnie. Plusy muszą być dodatnie i ujemne ;)

Odnośnik do komentarza

A ja tylko przypomnę, że to nie miała być zabawka dla starych wyg, ale przede wszystkim usprawnienie dla nowych, do działów innych niż Marynia i Różne. Miał to być system nagradzania za wartościowe porady, przez co userzy nie wpadali by tylko gdy mają problem, i zaraz później znikali, tylko by zostawali na dłużej. Miał to też być w założeniu sposób na rozpoznanie nowych wśród osób, które mogą mu pomóc. Znalazłem dodatek do IPB, który włączał by system nagradzania tylko na wybranych forach (i sądzę, że najlepszym wyjściem by było włączenie go jedynie na działach związanych z FM/CM), ale Icon ma wobec niego wątpliwości natury technicznej.

 

Więc proponuję pod tym kątem popatrzeć na zagadnienie, a nie czy jest fajnie teraz. Oczywiście możemy to zostawić jako rozbudowane o przeciwną wersję fejsbukowe lubię to i bawić się jak się bawimy nadal, ale to wyklucza merytoryczną dyskusję nad sensem, bądź też jego brakiem wprowadzenia u nas tej funkcjonalności. Chyba że w ramach śmiesznych postów, które mają dużo plusików i łatwo je później znaleźć.

Odnośnik do komentarza

A ja tylko przypomnę, że to nie miała być zabawka dla starych wyg, ale przede wszystkim usprawnienie dla nowych, do działów innych niż Marynia i Różne. Miał to być system nagradzania za wartościowe porady, przez co userzy nie wpadali by tylko gdy mają problem, i zaraz później znikali, tylko by zostawali na dłużej. Miał to też być w założeniu sposób na rozpoznanie nowych wśród osób, które mogą mu pomóc. Znalazłem dodatek do IPB, który włączał by system nagradzania tylko na wybranych forach (i sądzę, że najlepszym wyjściem by było włączenie go jedynie na działach związanych z FM/CM), ale Icon ma wobec niego wątpliwości natury technicznej.

 

Więc proponuję pod tym kątem popatrzeć na zagadnienie, a nie czy jest fajnie teraz. Oczywiście możemy to zostawić jako rozbudowane o przeciwną wersję fejsbukowe lubię to i bawić się jak się bawimy nadal, ale to wyklucza merytoryczną dyskusję nad sensem, bądź też jego brakiem wprowadzenia u nas tej funkcjonalności. Chyba że w ramach śmiesznych postów, które mają dużo plusików i łatwo je później znaleźć.

a nie ma szansy wstawienia modułu "pomógł" czy coś w tym stylu ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja mysle że ta opcja dziala dobrze w innych dzialach. Wylaczmy Hydepark i tyle. Minusy sa potrzebne IMO na trolli w normalnych tematach, a nie Maryni. Marynia w ogole jest "poza zasiegiem". Dzialy typu opowiadania czy tematycznie pomagaja na tyle że jak ktos to wyzej powiedzial jest mzolwisoc wylapania dobrych i pomocnych tekstow. Jak czytam dobre opowiadanie to plusuje, jak czytam dziecko neo ktore wszystkim ubliza to minusuje. Jak post jest ok to zostawiam. Chyba tpo to powstala ta opcja prawda?

Odnośnik do komentarza
  • Reaper przypiął i polecił ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...