Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Brudinho napisał:

Moja księgowa od kilku dni dzień w dzień przypomina mi o wniosku o zwolnieniu ze składek. Odpisałem jej czy jest mi to potrzebne. Dostałem taką odpowiedz:

"to jest ulga w tej chwili z powodu tej epidemii , może Pan z tego skorzystac albo nie , ale po co Pan bedzie płacił zus skoro można z takiej ulgi skorzystać"

Ale właściwie po co Ci to pisze? Ona Ci tego nie składa? Moja tylko zapytała czy jestem zainteresowany (no kurwa ba) i zebym jak najszybciej złożył dokumenty za marzec, jeżeli chce z tego skorzystac.

Odnośnik do komentarza

Przygotowanie bardziej precyzyjnych, korzystniejszych dla przedsiębiorców rozwiązań jest tak bardzo skomplikowane i tak niezwykle czasochłonne, że w trakcie paru chwil pracy nad projektem sejmowym rozsądniejsze przepisy w części (choć nie w części refundacji kosztów stałych) przygotował choćby senat. O wiele korzystniejsze te rozwiązania by były choćby wtedy, gdyby zamienić dwa słowa z całego projektu (to nawet zrobił senat) i w konsekwencji dołożyć cały jeden ustęp poniżej, w konsekwencji uwalniając znaczne środki do przesunięcia gdzie indziej.

Ale by na to wpaść trzeba wyjść poza paradygmat myślenia "co by tu napisać, byle zaprzeczyć Gackowi".

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...