Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Fenomen napisał:

jak chcesz to zapytam kolege radiologa co to oznacza

 

czolem!

hmm, kiedys uzywalem screencasta, ale to bylo na zaliczenie na studiach - dziesiec lat temu :D

ale z tego co widze, nadal jest dostepny w internecie

 

PRIV.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Feanor napisał:

Mam mętlik w głowie.

Wymyśliłem sobie (och, ja głupi), że stworzę sobie powerpointową prezentację i zrobię z niej filmik z moich komentarzem głosowym dla moich uczniów. Rzut oka do sieci, ściągam Active Presenter. Pierwsza część poszła nawet dobrze, co prawda nie nagrywał nie wiem czemu niektórych powerpointowych animacji, ale mogę z tym żyć... tyle, że  ten cholerny program przestał mi nagrywać kolejne części filmiku :/ Próbuję dodać kolejny slajd z poziomu projektu: dupa. Wychodzę z projektu, próbuję nagrać coś obok niego by później dokleić... dupa: kolejne starcie.

 

Polecicie jakiś inny program do nagrywania przechwyconego ekranu, który nie wymaga niebywałego knowhow? Żebym mógł w nim nagrywać kilka kawałków i skleić je później ze sobą? Chyba, że ktoś już po moim chaotycznym opisie wie, co w tym Active Presenterze robię źle :/

 

2 godziny jak krew w piach.

Ogólnie prosty w obsłudze jest OBS i dawał możliwość zapisu do pliku. Nie wiem czy spełni Twoje wymogi, ale może warto zerknąć.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Brudinho napisał:

 

Robię zadania dla Tucker, więc to chyba nadal początek.

Zadania dla Tucker robi się chyba cała grę (ale to troche moje przypuszczenie). Ze wszystkich obozow ja lubie najmniej. A ile masz obozow odkrytych? Tucker, Copeland czy coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...