Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, schizzm napisał:

Co tu się odpierdala :-k 

Ktoś robi trzy dzwonki do drzwi i chyba szybko się ewakuuje, bo słyszę rumor na klatce i otwierane/zamykane drzwi domofonowe.

Otwieram drzwi a pod nimi... moja paczka, lol? Zdezelowana, otwarta, ale towar nietknięty w środku.

I teraz cebulić i nie pisać do amazona i mieć paczkę + zwrot pieniędzy za towar, czy być prawowitym obywatelem i próbować to odkręcić :-k 

 

No to musisz powiedzieć teraz co to jest :D Ale ogólnie ja bym już przycebulił, bo teraz pewnie ten towar 2x Ci nie jest potrzebny, a odkręcać to, to więcej roboty niż po prostu siedzieć cicho.

 

1 minutę temu, schizzm napisał:

spierdalaj :( 

 

;)

Wszystko z ankiety może być i na Twoim wigilijnym stole!

Odnośnik do komentarza

Dzięki ostatnim dyskusjom w Maryni zacząłem wizualizować sobie ostateczny krach sytemu korporacji.

 

BTW ciekawe czy mający obecnie ogromne wpływy Facebook albo Google upadnie i sobie głupi ryj rozwali jak kiedyś Kompania Wschodnioindyjska

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dobra Pany 

 

Dostałem z półgodziny takiego maila: 

 

Dzień dobry,
Pragniemy Państwa najmocniej przeprosić, jednak zamówiony przez Państwa produkt:
HOK-67436-2 Toronto Maple Leafs męska koszulka z długim rękawem blue Mesh Text LS (L)
nie jest już dostępny. Prawdopodobnie zawiódł nasz mechanizm kontrolny lub towar został skradziny z naszego sklepu. Niestety nie możemy danego produktu odnaleźć, a zamówienie anulować.

Najmocniej przepraszamy za niedogodności, w ramach przeprosin oferujemy Państwu rabat 5% na kolejne zakupy.
Miłego dnia

 

6 Grudnia zamówiłem, 9 (w poniedziałek) przyszedł im mail z potwierdzeniem zapłaty. Nie ukrywam, że w dupie mam ich ten rabat i wolałbym odzyskać pieniądze. Da się coś z tym zrobić? :roll: Nie miałem nigdy wcześniej sytuacji więc nie do końca wiem. 

 

W ogóle dzisiaj dzień samych porażek. Od rana pół miasta zleciałem by załatwić jedną sprawę, która normalnie zajęłaby max 30 minut. Jestem niemożebnie wkurwiony, a teraz jeszcze ten mail xD 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pushek_ napisał:

6 Grudnia zamówiłem, 9 (w poniedziałek) przyszedł im mail z potwierdzeniem zapłaty. Nie ukrywam, że w dupie mam ich ten rabat i wolałbym odzyskać pieniądze. Da się coś z tym zrobić? :roll: Nie miałem nigdy wcześniej sytuacji więc nie do końca wiem. 

 

Odpisz, że inne produkty cię nie interesują i chcesz zwrot.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...