Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Man_iac napisał:

Ja tam to rozumiem. Na codzień więcej mówię po angielsku, niż po polsku, ale w grach pokroju EU mam problem z tym średniowiecznym językiem, a gra ze słownikiem na kolanach to żadna przyjemność :D Inna sprawa, że w tym HoI język powinien być bliższy współczesności, więc i łatwiejszy językowo. 

W grach paradoksu ucząc się mechaniki od razu uczysz się stosowanego przez nich języka i szybko nie ma prawa Cię nic zaskoczyć ;) 

Odnośnik do komentarza

kuźwa, jestę dzban...wrzuciłem do reklamówki z 4 zegarkami, które zanosiłem do zegarmistrza na wymianę baterii 2 magnesy na lodówkę :/ Niby zegarki były zawinięte w folię bąbelkową, żeby się nie porysowały, no ale zawsze są tam dość drobne elementy w mechanizmach i mam schizę, że mogłem coś sobie popierdolić...

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Misiek napisał:

kuźwa, jestę dzban...wrzuciłem do reklamówki z 4 zegarkami, które zanosiłem do zegarmistrza na wymianę baterii 2 magnesy na lodówkę :/ Niby zegarki były zawinięte w folię bąbelkową, żeby się nie porysowały, no ale zawsze są tam dość drobne elementy w mechanizmach i mam schizę, że mogłem coś sobie popierdolić...

 

A czy ta reklamówka była eko?

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Misiek said:

kuźwa, jestę dzban...wrzuciłem do reklamówki z 4 zegarkami, które zanosiłem do zegarmistrza na wymianę baterii 2 magnesy na lodówkę :/ Niby zegarki były zawinięte w folię bąbelkową, żeby się nie porysowały, no ale zawsze są tam dość drobne elementy w mechanizmach i mam schizę, że mogłem coś sobie popierdolić...

 

Nie wiem jak w bateryjkowych, ale rozmagnesowanie mechanika to sekunda dla zegarmistrza.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, kolek23 napisał:

 

Nie wiem jak w bateryjkowych, ale rozmagnesowanie mechanika to sekunda dla zegarmistrza.

Jutro wykonam profilaktyczny telefon do zegarmistrza. Dwa z tych zegarków nie wskazują poprawnej godziny (jeden tylko godziny, bo minuty dobrze, a drugi w ogóle od czapy) i pytanie czy to kwestia rozmagnesowania, czy inny problem :-k 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem bardzo ciekawy czy ten fragment jest o Stanowskim

 

Znam takich "dziennikarzy", którzy wychowali się niemal siedząc "Fryzjerowi" na kolanach. Jeden z nich, gdy byłem wicenaczelnym w "Przeglądzie Sportowym", długo zabiegał, żebym porozmawiał z "Fryzjerem", z którym był mocno zakumplowany. I bywał u niego w gościnie. Widać było, że pilnuje interesów "Fryzjera". Dziś ten "dziennikarz" ma program w telewizji, ma opinię na każdy temat i pokazuje, że nadal wie, z której strony jest chlebuś posmarowany. Potrafi się podłączyć pod każdy układ. Nic dziwnego, wtedy też potrafił. A był tylko zwykłym pomocnikiem "Fryzjera".

 

https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/859944/dariusz-tuzimek-wyrok-na-fryzjera-niczego-jeszcze-nie-konczy-felieton

 

Trochę rzeczy by się zgadzało. Bardzo mi on tutaj pasuje. 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Akurat Tuzimkowi to bym srednio wierzyl, bo Stanowski wielokrotnie sie z niego otwarcie nabijal. Tutaj nie mowi nic konkretnego - bo jak niby „pilnowal interesow” i „byl pomocnikiem”? Skoro nie wymienia nikogo z nazwiska, to chyba moglby powiedziec o co chodzi.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Hajd napisał:

Akurat Tuzimkowi to bym srednio wierzyl, bo Stanowski wielokrotnie sie z niego otwarcie nabijal. Tutaj nie mowi nic konkretnego - bo jak niby „pilnowal interesow” i „byl pomocnikiem”? Skoro nie wymienia nikogo z nazwiska, to chyba moglby powiedziec o co chodzi.

Pisze wcześniej o co chodzi

 

Mechanizm był prosty: dziennikarz bronił publicznie skorumpowanego sędziego albo na łamach gazety, albo w programie telewizyjnym, bo tkwił w układzie. Dzięki temu sędzia, który był na usługach "Fryzjera", unikał odpowiedzialności, nie był karany przez struktury sędziowskie w PZPN.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
[mention=1502]wojt3k[/mention], niezłe głosowanie w wyborach MT :keke: 

Robię tak już chyba od 3 głosowań - wskazuję wszystkich poza sobą. W tej edycji pozwoliłem sobie pominąć również pana organizatora zlotu tematycznego „100złWPlecy”.
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...