Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Man_iac napisał:

W strzelankę bym jakąś pograł, tylko dobrą fabularnie i nie sci-fi 

Nowy CoD ma doskonałą kampanię. Może uda Ci się od kogoś pożyczyć, bo tak to kosztuje majątek.

Wspomniany Bf1 ma tragiczną kampanię singlową, zupełnie nie polecam kupowania tej gry dla kampanii. Za to bardzo fajne multi.

Najlepsza fabularnie strzelanką jest Spec Ops, bardzo poważnie podchodzi do tematu wojny.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, me_who napisał:

Nowy CoD ma doskonałą kampanię. Może uda Ci się od kogoś pożyczyć, bo tak to kosztuje majątek.

Wspomniany Bf1 ma tragiczną kampanię singlową, zupełnie nie polecam kupowania tej gry dla kampanii. Za to bardzo fajne multi.

Najlepsza fabularnie strzelanką jest Spec Ops, bardzo poważnie podchodzi do tematu wojny.

Takie najnowsze to zbyt daleko od możliwości mojego komputera :D Spec-Ops już OK, więc też się przyjrzę. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

:o Czemu tragiczna?

 

Ogólnie mnie bardzo się podobał singiel Bad Company 2, tam gdzie w Boliwii się walczyło. Są starsze COD-y plus Wolfensteiny.

Tragiczna, bo mewho jest uprzejmy. Powinien napisać do dupy.

 

kompletnie nijacy bohaterowie, nudy powodujące niepokojące ruchy gastryczne, miejsca wybrane kompletnie losowo (Arabia??? Dobrze, że nie Tanganika k.rwa :lol: ), robienie powtarzalnych rzeczy (bieganie między fortami tureckimi w rozdziale arabskim zabiło mnie już totalnie), ogólnie zbrodnia na kodzie.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, jmk napisał:

:o Czemu tragiczna?

Bo jest absolutną wydmuszką i oszukuje, że jest pierwszowojenną strzelanką. To klasyczny "bohaterski" FPS w pierwszowojennych szatkach.  Wszystkie misje masz solo, w ogóle nie czuć, że bierzesz udział w olbrzymim konflikcie. Już pierwsze CoDy potrafiły miksować misje solo z zapierającymi dech w piersiach walkami zbiorowymi. Tutaj tego nie ma. Ponadto ewidentnie czuć, że kampania to demo zrobione na odpierdol tylko żeby zapoznać ze sterowaniem i mapami w multi (czołgiści bo masz czołgi w multi, samoloty, bo masz samoloty w multi, misja Włocha w tym pancerzu - bo masz pancerze w multi i na końcu ta cała arabska, dodawała konia - bo, zgadłeś, na mapach "arabskich" są konie do dyspozycji). Całość się przechodzi w 2-3 godziny i masz poczucie rozczarowania, bo I WŚ w kampanii można było pokazać milion razy lepiej.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Scorpio napisał:

Oj widze Michu szybszy - mimo ze nie gral :kekeke: 

No opierałem się na Twojej podjarce (i recenzentów, którym ufam). Skoro coś potrafiło w Tobie wzbudzić takie pozytywne emocje, to musi być dobre :D 

Czekam teraz jak mi wyślesz, bo z Kucharem to chyba nie pograsz po jego zdradzie ;)

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, schizzm napisał:

Wolfy są sci - fi więc odpadają 

 

@Man_iac - Far Cry 3, może fabuła sztampa ale strzela się fajnie i w fajnych okolicznościach przyrody ;)

Far Cry to nawet bardziej ten klimat, który mnie odrzuca. Zdecydowanie bardziej mi leżą takie gry (i w sumie i filmy i książki i wszystko inne), gdzie ma się Glocka i trzeba zastanowić się jak go użyć, a nie jakieś lasery i inne nierealistyczne bronie :) 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, me_who napisał:

No opierałem się na Twojej podjarce (i recenzentów, którym ufam). Skoro coś potrafiło w Tobie wzbudzić takie pozytywne emocje, to musi być dobre :D 

Czekam teraz jak mi wyślesz, bo z Kucharem to chyba nie pograsz po jego zdradzie ;)

Och, az sie zarumienilem ;) 

 

 

W sumie, jak chcesz, to moge Ci wyslac. Moze w poniedzialek bys dostal.

Odnośnik do komentarza

No ze mną jest trudno jeżeli chodzi o takie gry, bo mam ochotę na takie naprawdę raz na ruski rok, a znaleźć odpowiednią to trudno, bo po prostu bardzo cenię realizm i właśnie fabułę :) Hitman jest dla mnie idealnym wzorem tego typu gier, ale wszystkie Hitmany, które jestem w stanie uruchomić już przeszedłem wiele razy :D 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...