Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A nie możesz im powiedzieć od razu, że masz narzędzie i widzisz co kto robi i potem będzie z tego rozliczany i sytuacja jest czysta? A skoro to współpracownicy to oni tego nie mają?

 

Btw. Mój lekarz prowadzący na tym oddziale odbierał nominację od Dudy. Więc znowu historia, że dwa kroki od prezydenta.

 

https://www.pum.edu.pl/aktualnosci/2016/profesor-milosz-parczewski

Odnośnik do komentarza

Zawsze jak jestem w szpitalu i już w stanie powrotu do zywych to sobie przypominam, że przydałyby mi sie dwie rzeczy. Coś takiego jak podstawka pod tel, zebym nie musiał robić ze szklanki oparcia do oglądania np. seriali i czytnik książek, bo jednak jedną ręką pod kroplówką to żadna wygoda. I zawsze jak wyjdę to mam inne wydatki akurat ;)

Odnośnik do komentarza

A co do dyskusji o korpo, to accountability jest mega ważne, podstawa reputacji osoby u mnie osobiście, ale zantagonizować kogoś to długoterminowa droga przez mękę dla wszystkich w tym zespole — konflikty ad personamowe się rozlewają często poza te dwie osoby, a w takiej sprawie to trzeba mieć 1) dużo klasy 2) dużo zaufania od teamu, żeby nie zostać odebranym jako ktoś, kto właśnie ad personam robi.

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, jmk said:

A nie możesz im powiedzieć od razu, że masz narzędzie i widzisz co kto robi i potem będzie z tego rozliczany i sytuacja jest czysta? A skoro to współpracownicy to oni tego nie mają?

 

Btw. Mój lekarz prowadzący na tym oddziale odbierał nominację od Dudy. Więc znowu historia, że dwa kroki od prezydenta.

 

https://www.pum.edu.pl/aktualnosci/2016/profesor-milosz-parczewski

a co, nigdy budyniu nie miałeś w szpitalu?

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gabe napisał:

No właśnie - dlaczego na Dudę się mówi budyń?

Nie wiem, ale przypomnialo mi to o znajomym, ktory mial ksywe Kisiel. Nie widzialem go juz z 15 lat co najmniej (bo to w sumie taki dalszy znajomy), ale zapamietalem go z jednego powodu - jego stary zawsze sral przy otwartych drzwiach od kibla, nawet jak ktos przychodzil do niego do domu w gosci. Niestety juz nie zyje (stary Kisla, nie Kisiel).

  • Haha 8
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, jmk napisał:

A nie możesz im powiedzieć od razu, że masz narzędzie i widzisz co kto robi i potem będzie z tego rozliczany i sytuacja jest czysta? A skoro to współpracownicy to oni tego nie mają?

Nie wiem jak inne korpo, ale ja robiąc jedno zadanie z jednym kolesiem potrzebuję 5 narzędzi. Ja mam uprawnienia do 2 i on do 3 i za cholerę nie mogę nawet wyszarpać od IT dostępu do pozostałych 3 i on do pozostałych 2. I widze, że mimo tego, że czasem z kimś coś się pokrywa to jedna osoba ma to, druga to. Zatem wcale by mnie nie zdziwiło jakby on miał tą możliwość weryfikowania a inni nie ¯\_(ツ)_/¯

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, jmk napisał:

Zawsze jak jestem w szpitalu i już w stanie powrotu do zywych to sobie przypominam, że przydałyby mi sie dwie rzeczy. Coś takiego jak podstawka pod tel, zebym nie musiał robić ze szklanki oparcia do oglądania np. seriali i czytnik książek, bo jednak jedną ręką pod kroplówką to żadna wygoda. I zawsze jak wyjdę to mam inne wydatki akurat ;)

 

Coś takiego? https://allegro.pl/oferta/podstawka-pod-telefon-tablet-uchwyt-stojak-32-8176582874

 

13 minut temu, Man_iac napisał:

Pojawił się chyba godny następca Pawłowicz, odkąd ta się przestała udzielać twitterowo :D

 

 

 

Niby alternatywka, ale jednak dzban :-k 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

A ja jeszcze o budyniu: myślałem, że to przez jego poliki. Bo na szwagra mojej żony, który podobną urodą może się pochwalić, kiedy ludzie jeszcze go nie znali z imienia, mówili "ten Budyń". I podobno dlatego, że kiedyś na opakowaniu budyniu widniał podobny obfity w policzkach człowiek.

 

I ja ani nie pamiętam tego opakowania, ani nie mogę go znaleźć...

Odnośnik do komentarza

haha

i jednak nie wracam do pracy jutro. Spełnił się scenariusz, który przewidywałem. Ponieważ nie możemy w firmie przenosić urlopu na przyszly rok, chyba że w sytuacji zwolnień lekarskich, tak mam od jutra do końca roku wybrać pozostały urlop, a dni które mi zostaną (7), ramach wyjątku przejdą na następny rok.

 

No cóż, to mam trzy tygodnie żeby wypracować jakiś schemat spania :-k 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, me_who napisał:

Szykuje się kolejna prawacka hurrdurriada - Thunberg została człowiekiem roku wg Time :)

Ciekawe w którym komentarzu pod tą informacją będzie, że Hitler, Chruszczow czy Stalin (dwukrotnie!) też byli :D

Na szczęście jest dość prosta kontra - Jan Paweł Drugi też nim był

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...