Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gacek napisał:

Jedyny istotny mankament, na który się dotychczas natknąłem, to spieprzona mapa poziomów, przez co trudno szybko dotrzeć z punktu A do punktu B, zaczynam trochę rzygać kolejnymi powrotami w te same miejsca.

 

Ja się w końcu zacząłem w tym orientować, ale z intuicyjnością to nie ma nic wspólnego ?

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, adamus napisał:

Jaką miejscówkę polecacie do weekendowy wyjazd w lutym (wchodzi w grę cała europa)? Interesuje mnie bardziej zwiedzanie miasta. Narty i inne sporty zimowe odpadaja. Lepiej chyba południowe rejony aby było trochę cieplej niż w PL.

Palermo, Alicante / Walencja, Nikozja

 

czolem!

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, dziki_ryj_ napisał:

Chyba wszystkie artykuły na ten temat, które w życiu widziałem sprowadzają się do stwierdzenia "kobiety są głupie, bo na mnie nie lecą". 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

No wykop to takie skupisko kucy, inceli i mizoginów, że przebywając tam zbyt długo bez tej świadomości można stać się takim samym. Widocznie Mahdi już przekroczył ten Rubikon, że uważa to za GENIALNE.

 

Ogólnie czytanie mirko bez czarnolistowania #przegryw #tfwnogf i inne #p0lka to jak grzebanie w szambie - owszem, można to robić, ale trzeba się odpowiednio ubrać, a po wyjściu umyć, przebrać i zapomnieć ;) 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Tam powinna być dopisana kolejna kategoria: fanka futbolu. Zdjęcia w szalikach, ze stadionów, długie rozmowy o piłce, wie co to spalony, a po kilku latach rzuca cię, bo nie może zaakceptować twojej pasji i poświęcania 16 godzin dziennie i wydawania 50 procent domowego budżetu na Football Managera. 

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Reaper napisał:

A po co to jak masz PS4? 

 

Dla Game Passa. Niemiecki Amazon miał promo za 460 zł na konsolę All Digital (bez napędu) jeszcze z jakimiś kodami na Minecrafta i Fortnite, które można za stówkę pogonić, więc sama konsola wychodzi grosze. Do tego dokupiłem 3-miesięczny abonament Ultimate za 4 zł. A Game Pass dla takiego janusza jak ja, co to gra od święta, to ekstra usługa. Trochę na PC próbowałem, ale raz - nie umiem już grać na PC, dwa - komp niedomaga lekko, a tak masz te wszystkie Gearsy, Forze, ale też np. zacząłem w The Outer Worlds pykać, seria Metro czy ogólnie masa mniejszych gier, na które pewnie byłoby szkoda tych 40-50 zł, a tak się luknie :). 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...