Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, adamus napisał:

Jaką miejscówkę polecacie do weekendowy wyjazd w lutym (wchodzi w grę cała europa)? Interesuje mnie bardziej zwiedzanie miasta. Narty i inne sporty zimowe odpadaja. Lepiej chyba południowe rejony aby było trochę cieplej niż w PL.

Pod względem temperatury niekoniecznie, ale może Sarajewo?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, adamus napisał:

Nigdy nie rozważałem. Musze obczaić temat choć myślałem o czymś bardziej na zachód :)

Jak było w escape roomie?

Sam w Sarajewie nie byłem, ale z chęcią odwiedzę, jak większość bałkańskich miast. Z jednej strony ciągle widoczny wpływ wojny, z drugiej to dalej fascynujące zderzenie religii i kultur :) 

 

Escape room - bardzo mieszane uczucia. W zasadzie to są 2 zagadki - pierwsza w losowym układzie, trochę głupio, bo możesz nie trafić na nikogo ze swojej ekipy, z którą przyszedłeś - potem druga już z Twoją ekipą. Nie da się nie wygrać - w naszym przypadku chyba nikomu nie udało się złamać kodu do sejfu w drugiej zagadce, a i tak scenariusz był pozytywny bo udało się odeprzeć atak policji i udało się obejść kod sejfu. Wszystko jest dość chaotyczne (szczególnie druga część, gdzie 40 osób w większej sali, podzielone na mniejsze grupy, próbuje złamać kod) i moim zdaniem za mało czasu (całość trwa godzinę i 15 minut, ale na drugą zagadkę jest za mało czasu). A tak to wrzaski, światła, dym, strzelanina z głośników, ot zabawny teatr ;) i sobowtór Profesora chodzący pomiędzy ludźmi (z tą różnicą, ze ten był +15 kilo :kekeke:). 

Nawet śmiesznie, ale jest bardzo duży niedosyt. Na pewno z mało w porównaniu do ceny (już nie pamiętam, ile płaciłem, bo rezerwacja była robiona dawno temu,, ale coś koło dwudziestukilku euro). Ostatecznie chyba bym nie polecał :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Fajne jest to Fallen Order, może nie tak fajne jak na to liczyłem po zajawkach, ale przynajmniej nie ma tyle ziewania co przy GoW. No i miecz świetlny jest tym, czym bardzo chciał się stać ten śmieszny toporek.

Jedyny istotny mankament, na który się dotychczas natknąłem, to spieprzona mapa poziomów, przez co trudno szybko dotrzeć z punktu A do punktu B, zaczynam trochę rzygać kolejnymi powrotami w te same miejsca.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.11.2019 o 21:15, T-m napisał:

 

Musiałbym zleźć do drugiego kompa. W niedzielę Ci wrzucę, jak będę miał chwilę. Chociaż dopiero wieczorem, bo niedzielne popołudnie mam przeznaczone na picie i robienie desek przed powrotem na stoki :wub: 

 

Za dwa tygodnie o tej porze będę odpływał bezpośrednio przed wyjazdem w Alpy :wub: 

 

W dniu 29.11.2019 o 21:41, Kowalinho napisał:

halo, ja tu jeszcze nabijam 3k godzin :keke:

 

dawać screeny gagatki!

 

W dniu 30.11.2019 o 12:12, Scorpio napisał:

Nie wiem jak u was w Polsce B, ale sam  ostatnio zauważyłem, że jak stoję na przejściu dla pieszych (zdarza mi się średnio raz w tygodniu) to ZAWSZE zatrzymuje się pierwsze nadjezdzajace auto. Kilka lat temu zdecydowanie tak nie było. Jak dla mnie problem o którym piszecie od kilku dni jest w chuj rozdmuchany i niepotrzebny. Przynajmniej tu, gdzie mieszkam.

 

z tym pierwszym jest różnie, powiedział bym nawet, że w Warszawie 50/50, w Łodzi prawie nigdy, ja najczęściej jak chwile stoję to wstawiam nogę na pasy to wtedy hamują i ten wzrok, pojebało Cie ?

z drugiej strony po sobie widzę, że zasadniczo od kilku lat (2-3) sam się zatrzymuję i pierwszy odruch to spojrzenie w lewe lusterko i ew. klakson, tutaj sporo gamoni, potrafi jadąc za Tobą zmienić pas i przejebać tuż przed nosem pieszego. 

Odnośnik do komentarza

W BB pod tym względem luksus - podchodząc do pasów na 99% kierowca zatrzymuje się przed przejściem i przepuszcza pieszego. Ale z drugiej strony jako kierowca za każdym razem zatrzymuję się przed wejściem na pasy, a niektórzy idą jak święte krowy...

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...