Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałem joycon do Switcha, ale oryginalne kosztują jakieś chore piniondze i trzeba kupić komplet, a tak naprawdę jest mi potrzebny jeden. Można kupić zamiennik Hori, ale działa tylko w handheldzie, ale nie ma wibracji i innych ficzersów oryginalnego :roll: 

W ogóle to jedyna poważna wada NSa - driftujący joycon :(

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, me_who said:

Ja chciałem joycon do Switcha, ale oryginalne kosztują jakieś chore piniondze i trzeba kupić komplet, a tak naprawdę jest mi potrzebny jeden. Można kupić zamiennik Hori, ale działa tylko w handheldzie, ale nie ma wibracji i innych ficzersów oryginalnego :roll: 

W ogóle to jedyna poważna wada NSa - driftujący joycon :(

 

To ten problem na który Nintendo nie reaguje i posiadacze mieli składać pozew zbiorowy?

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, klinsmann napisał:

no to pochwal się ostatni bastionie... co tam rzeźbisz... 

 

Aktualnie ratuje moje 25k miasteczko i chyba się poddam, bo wszyscy niezadowoleni! :(

 

A serio jakiś dodatek przestał działać po ostatnim update'cie i nagle mi wyjebało 10k ludzi.

 

@jmk thx za przypomnienie ibooda - kupiłem sobie wreszcie okulary polaryzacyjne polaroida w normalnej cenie :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, klinsmann napisał:

dawaj screeny mośku i mnie nie denerwuj :P 

 

Musiałbym zleźć do drugiego kompa. W niedzielę Ci wrzucę, jak będę miał chwilę. Chociaż dopiero wieczorem, bo niedzielne popołudnie mam przeznaczone na picie i robienie desek przed powrotem na stoki :wub: 

 

Za dwa tygodnie o tej porze będę odpływał bezpośrednio przed wyjazdem w Alpy :wub: 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, T-m said:

 

Musiałbym zleźć do drugiego kompa. W niedzielę Ci wrzucę, jak będę miał chwilę. Chociaż dopiero wieczorem, bo niedzielne popołudnie mam przeznaczone na picie i robienie desek przed powrotem na stoki :wub: 

 

Za dwa tygodnie o tej porze będę odpływał bezpośrednio przed wyjazdem w Alpy :wub: 

 

E... czyli dopiero co wyleczyłeś nogę i jedziesz znowu rozjebać :-k ?

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...