Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pulek napisał:

Stanowski, Borek, Pol i Smokowski otwierają na YT 'Kanał sportowy'. Well... 


Serio uważasz, że to będzie coś ciekawego? Obecnie te wszystkie programy wyglądają tak samo. Nie różnią się niczym od moich rozmów z kolegami na temat sportu jak się spotkamy prywatnie. Może jedynie mniej anegdotek leci, bo aż tyle nie mieliśmy okazji doświadczyć. Chociaż to też niekoniecznie, bo przecież 90% tego co zobaczyli nie może pójść szeroko do publiki, bo piłkarze się na nich obrażą.

Jedyna nadzieja jest taka, że będą im się trafiać goście, którzy sami potrafią poprowadzić program/odcinek jak Radek Majewski lub Darek Dudka. W innym wypadku będzie nudno z nieskończonością nic nie wartych ogólników.

  • Lubię! 4
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, beeres napisał:


Serio uważasz, że to będzie coś ciekawego? Obecnie te wszystkie programy wyglądają tak samo. Nie różnią się niczym od moich rozmów z kolegami na temat sportu jak się spotkamy prywatnie. Może jedynie mniej anegdotek leci, bo aż tyle nie mieliśmy okazji doświadczyć. Chociaż to też niekoniecznie, bo przecież 90% tego co zobaczyli nie może pójść szeroko do publiki, bo piłkarze się na nich obrażą.

Jedyna nadzieja jest taka, że będą im się trafiać goście, którzy sami potrafią poprowadzić program/odcinek jak Radek Majewski lub Darek Dudka. W innym wypadku będzie nudno z nieskończonością nic nie wartych ogólników.

 

No nie wiem, ja jestem wielkim fanem kanału Ćwiąkały, jego odcinki są pełne ciekawostek, anegdot, ale też i statystyk i opinii.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, jmk napisał:

No nie wiem, ja jestem wielkim fanem kanału Ćwiąkały, jego odcinki są pełne ciekawostek, anegdot, ale też i statystyk i opinii.

 

A ile z tego jest jego, a nie przetłumaczonych z zagranicznych mediów?

Poza tym, myślę, że przy takich nazwiskach, należy spodziewać się trochę innych liczb niż 70k subskrypcji po prawie roku od założenia kanału.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, beeres napisał:

 

A ile z tego jest jego, a nie przetłumaczonych z zagranicznych mediów?

Poza tym, myślę, że przy takich nazwiskach, należy spodziewać się trochę innych liczb niż 70k subskrypcji po prawie roku od założenia kanału.

To akurat nie jest az tak wazne, bo Cwiakala wykonuje po prostu rzetelna, dziennikarska robote i to jest u niego najlepsze, bo potrafi zainteresowac tematem z pozoru malo ciekawym. Ja np kompletnie nie sledze hiszpanskiej pilki, a super mi sie sluchalo np o Ronaldo i jego Realu Valladolid, Quique Setienie i Betisie albo sytuacji w Valencii.

 

Stan Futbolu albo Misja Futbol to takie pogaduchy o wszystkim i o niczym, a biorac pod uwage sklad tego nowego projektu to tam bedzie podobnie. Jak dla mnie spoko, lubie czasem w samochodzie odpalic zamiast muzyki.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Scorpio napisał:

Nie wiem jak u was w Polsce B, ale sam  ostatnio zauważyłem, że jak stoję na przejściu dla pieszych (zdarza mi się średnio raz w tygodniu) to ZAWSZE zatrzymuje się pierwsze nadjezdzajace auto. Kilka lat temu zdecydowanie tak nie było. Jak dla mnie problem o którym piszecie od kilku dni jest w chuj rozdmuchany i niepotrzebny. Przynajmniej tu, gdzie mieszkam.

 

We Warszawie na trasie którą pokonuję codziennie praktycznie każde moje zatrzymanie się przy przejściu dla pieszych to przepuszczenie przez nadjeżdżający samochód, albo przez następny. No chyba że taksiarz :kekeke:

 

Za to w MMz rzadko poruszam się jako pieszy, ale rzadko kto się zatrzymuje jak widzi pieszego przed przejściem :/ 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gacek napisał:

O Szwedach słyszałem ostatnio mnóstwo komplementów, a każda drużyna z baraży może nas zlać. Bardziej mnie zaskoczą 4 punkty niż 0.

No San Marino, Łotwy, czy Izraela w tej fazie rozgrywek nie ma. Podtrzymuję zdanie, że z dostępnych rywali Polska trafiła na nasłabszych możliwych, co nie znaczy, że uważam, że awans będzie spacerkiem. 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Reaper napisał:

:ke:

 

@jmk masz tak blisko sąsiadów metr za płotem?

 

Ustawowo nie można nawet metr ;) Od przodu mam drogę. Z tej strony gdzie sąsiad ja od granicy działki mam 4 metry do domu i on też od swojego płotu 4 metry. Z drugiej strony jest pusta działka i tu mam podwórko, plus resztę podwórka z tyłu domu - to sąsiadów brak bo jest pole rolne.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...