Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Deszczowa pogoda to najgorsze co może się człowiekowi przydarzyć :/
Już wolę zimę, mrozy od jesieni (pod warunkiem, że jest śnieg, a nie napierdala deszcz i marznie).

 

Kurde jak żyć. Premiera Fallen Order się zbliża i nie wiem, czy kupić wersję na PC, czy jednak na PS4 :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Misiek napisał:

Kurde jak żyć. Premiera Fallen Order się zbliża i nie wiem, czy kupić wersję na PC, czy jednak na PS4 :-k 

Dla mnie gra akcji zawsze na konsole lepi. No i na konsoli ominiesz Origin.

 

Zapala mi się lampka przy FO, że premiera 15.11 a nie ma recenzji jeszcze. To zawsze jest jakieś ostrzeżenie :-k

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gabe napisał:

A taki szczególik - zaciśnięta wzniesiona pięść to ogólnie symbol antyfaszystowski i wolnościowy, ale również tradycyjne pozdrowienie lewicy niekomunistycznej z okresu dwudziestolecia międzywojennego (PPS), też wyrosły na gruncie walki z faszyzmem.

 

Taki drobny element edukacyjny (także mnie), że lewica nie równa się sowiecki komunizm ;) 


Drobne dodatki: używali go również hiszpańscy komuniści podczas wojny domowej, a ostatnio redefiniował go np Anders Breivik :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, me_who napisał:

Dla mnie gra akcji zawsze na konsole lepi. No i na konsoli ominiesz Origin.

 

Zapala mi się lampka przy FO, że premiera 15.11 a nie ma recenzji jeszcze. To zawsze jest jakieś ostrzeżenie :-k

No niby tak, ale jak będzie jakieś szczelanie z blasterów to ja tak kurwa nie lubię tego na padzie robić, że koniec... To samo mam w RDR2, no nie chce mi się się grać jak pomyśle, że jest to chujowe celowanie :/ 

 

Co do braku recenzji trochę fakt, chujowo jak by było takie późne embargo. Ale Respawn zrobił fajnego Titanfalla, Apexa, jestem jakoś spokojny :-k 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

Ale po połączeniu ostatnim będzie można Jedi kupić na steamie :>

 

https://store.steampowered.com/app/1172380/STAR_WARS_Jedi_Upady_zakon/

Ale nadal musisz miec konto na Origin. Doczytaj drobny druczek :)

3 minuty temu, Hajd napisał:

Tak jak mam w dupie Gwiezdne Wojny,  tak w to bym pograł chętnie, bo widać że gierka ma taki "soulowy" feeling.

Kolega powinien spróbować Nioh, który w tym miesiącu jest w plusie na PS. O ile jeszcze masz konsolę, bo nie pamiętam :-k

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

Dla efektu masy pewnie masz ;)

 

No mam, ale z przymusu.

 

I jak czytam stronę FO na Steam, to mnie telepie na te chujowe praktyki EA; edycja specjalna: pomarańczowy mieczyk, skórka BD-1, edycja jeszcze bardziej specjalna: mieczyk z haczykiem, czapka z pomponem i skórka z tygrysa, edycja dojebana: masterblaster, łysy wookie i wyścig narciarski na Hoth.

Już widzę jak tam Wilson się musi wić, że nie ma jak przemycić paczek z bohaterami i można wrzucac tylko bzdurne kosmetyki.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, me_who napisał:

Kolega powinien spróbować Nioh, który w tym miesiącu jest w plusie na PS. O ile jeszcze masz konsolę, bo nie pamiętam

Mam mam, Nioh już pobrane i czeka na swoją kolej, ale jak tylko skończę Bloodborne (mam wrażenie, że piszę o tym chyba piąty raz, ale jestem blisko - wczoraj ubiłem dwóch bossów z DLC za pierwszym razem), to biorę się za Sekiro. Potem pewnie DS3 i wtedy Nioh. Niestety nie gram już tyle co kiedyś, robota i bombelek jednak robią swoje.

 

e:

Oglądam sobie teraz gamplay z Fallen Order i to wygląda jak Uncharted z souslowym systemem walki w świecie GW. Jak historia będzie spoko to zapowiada się kozacka gra.

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, me_who napisał:

Ma ktoś kontakt ze @schizzm? Drugi tydzień jak go nie ma na forum.

 

Też ostatnio o tym myślałem. Miał zacząć pracę, więc może nie ma czasu, po takim okresie bezpracowego.

9 minut temu, Misiek napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

 

Jaka to będzie fajna gameplayowo gra. Oby tylko historia dojechała.

 

Tylko ciągle mam dylemat czy na PC czy PS4... Pewnie do ostatniej chwili się będę wahał :-k To ma mieć multi?

 

Nie. PC!

 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, jmk napisał:

PC!

Na 90% ta gra jest zoptymalizowana pod pada, więc nie ma sensu jej brać na PC imo. Jak zdecydowanej większości akcyjniaków.

Już widzę jak się musi wygodnie grać w tej sekwencji z mini bossem na klawiaturze i myszce...

Oczywiście można mieć pada podpiętego do PC, ale nawet wtedy i tak lepi na konsoli :]

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...