Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja na stronie facebooka chcę usunąć kartę, którą im podałem do płatności

Na stronie facebooka wydaję na reklamę max 60 zł rocznie a tu nagle na jakąś reklamę idzie mi z konta 5 tysi (z czego ostatnie dwie płatności nie przeszły). Facebook pewnie dostał zgłoszenia dotyczące tego reklamodawcy od innych zaatakowanych użytkowników

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, tio napisał:

Ktoś włamał mi się na konto facebook, podpiął jakąś reklamę i nagle facebook zaczął mi ściągać z konta masakryczne kwoty (ponad 5 tys.). Zmieniłem hasło do fejsa, napisałem do centrum pomocy i czekam co zrobią.

Z ciekawości, miałeś dwuetapową weryfikację przy logowaniu na fejsa, czy sam email + hasło?

1 minutę temu, krzysfiol napisał:

 

Ja chciałbym, żeby Netflix wprowadził jakiś wykrywacz snu, bo bardzo często mi się zdarza, że zasypiam i cały sezon mi w nocy przelatuje ;) 

Jest coś takiego, dzisiaj puściłem synowi Psi Patrol i nagle zaczął się wkurzać, bo wyskoczyło coś w stylu "Jesteś tam? Naciśnij cośtam, aby kontynuować oglądanie" ;) 

Odnośnik do komentarza

W ogóle "See" z AppleTV+ ma fatalne recenzje, a mi się podoba po dwóch odcinkach :-k 

1 minutę temu, Reaper napisał:

Z ciekawości, miałeś dwuetapową weryfikację przy logowaniu na fejsa, czy sam email + hasło?

Jest coś takiego, dzisiaj puściłem synowi Psi Patrol i nagle zaczął się wkurzać, bo wyskoczyło coś w stylu "Jesteś tam? Naciśnij cośtam, aby kontynuować oglądanie" ;) 

 

To chyba u mnie nie działa. Ostatnio mi cały "Trocki" przeleciał, ale to nawet dobrze, bo średnio mi się podobał ten serial. 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...