Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając youtube natknąłem się na filmik PewDiePie z okazji 100 mln subskrypcji na youtube. Kużwa, koleżka w 9 lat ogarnął taki wynik na "graniu w gry" (oczywiście na przestrzeni lat nie tylko, ale od tego się zaczęło) :-k Jakiś kosmos ta liczba. Drugi największy wynik (pierwszy to T-Series, no ale to indyjska wytwórnia muzyczna, a tutaj mówimy o jednym gościu).

Odnośnik do komentarza

Ogarniam szafe z ciuchami, a tam takie skarby ? Co z takimi rzeczami robic? Zal wyrzucac ?

Koszulke CM Rev mialem na sobie na konfie w Londynie (w Google.nadal sa moje zdjecia z Jacobsonem czy Collyerem w tym tshircie), druga ze zlotu sprzed 8 lat, a trzecia to moj stroj z klubu siatkarskiego w Norwegii, jak mialem 15 lat :D

20190915_110454.jpg

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schizzm napisał:

zauważyliście jak się @Perez popsuł? Nikt tak statusiowalych postów na forum nie pisze jak Perez od jakiegoś czasu :/ ;). Czytając jego posty mogę w tle puszczać Creedence Clearwater Revival :P (które zresztą lubię) 

Ja żyję dokładnie tak samo, tylko o tym tyle nie piszę :)

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

Ogarniam szafe z ciuchami, a tam takie skarby ? Co z takimi rzeczami robic? Zal wyrzucac ?

Koszulke CM Rev mialem na sobie na konfie w Londynie (w Google.nadal sa moje zdjecia z Jacobsonem czy Collyerem w tym tshircie), druga ze zlotu sprzed 8 lat, a trzecia to moj stroj z klubu siatkarskiego w Norwegii, jak mialem 15 lat :D

20190915_110454.jpg

 

No fajne zdjęcie ;)

 

comment_KQSXB6asS2TeLth3ojD5Dv5tRgJ4OOeQ

  • Lubię! 4
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Reaper napisał:

Arsenal nie jest za granicą? :-k Czy mówisz o tym, że to już późno i nawyki mu weszły z wcześniejszych lat?

Biorąc pod uwagę że za granica jest od 4 lat i teraz ma 21 to troche Twoja teza się rozjezdza. Szczególnie że nie brali go jako noname bo w wieku 16 lat debiutował w Legii a i już w Lechu uwazany byl za wielki talent. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

zauważyliście jak się @Perez popsuł? Nikt tak statusiowalych postów na forum nie pisze jak Perez od jakiegoś czasu :/ ;). Czytając jego posty mogę w tle puszczać Creedence Clearwater Revival :P (które zresztą lubię) 

 

To wszystko przez jesienna mobilizacje, co ona robi z czlowiekiem! Alko odstawione, fast foody odstawione, kalorii pilnuje, wczoraj nawet w szafie posprzatalem, a od pazdziernika, po chyba 3 latach podchodow, zapisalem sie na kurs angielskiego, bo az glupio ogarniac go na tak marnym poziomie. Jeszcze rozwazam, czy nie sprzedac mojej 258-konnej Mazdy, bo jednak to nieodpowiedzialne jezdzic takim autem! Jeszcze tylko zlot bez alkoholu i juz moge kupic cieple kapcie i bujany fotel :D

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...