Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Misiek napisał:

https://www.tvn24.pl/lodzkie-jechal-pod-prad-po-ekspresowce-zginal,969885,s.html

 

No nie ogarniam tej kuwety... Chyba w pewnym wieku nie powinno się już jeździć samochodem. Ewentualnie badania co rok, bo pewnie są dalej sprawni ludzie w tym wieku, chociaż z drugiej strony refleks już nie ten. No ale tutaj, tyle kilometrów pod prąd. Auta mrugają światłami.

Mnie najbardziej fascynuje, że CI jadący pod prąd zawsze na nagraniach jadą lewym pasem, czyli tym gdzie się zapierdala ? Jak już musisz pod prąd jechać, to chociaż awaryjnym, a nie tym najbardziej niebezpiecznym...

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Reaper napisał:

Mnie najbardziej fascynuje, że CI jadący pod prąd zawsze na nagraniach jadą lewym pasem, czyli tym gdzie się zapierdala ? Jak już musisz pod prąd jechać, to chociaż awaryjnym, a nie tym najbardziej niebezpiecznym...

Z ich perspektywy ten pas jest prawy. 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, Reaper said:

Mnie najbardziej fascynuje, że CI jadący pod prąd zawsze na nagraniach jadą lewym pasem, czyli tym gdzie się zapierdala ? Jak już musisz pod prąd jechać, to chociaż awaryjnym, a nie tym najbardziej niebezpiecznym...

 

Akurat ten człowiek prawdopodobnie myślał, że jedzie prawidłowo, prawym pasem po jednopasmówce. 

Odnośnik do komentarza

Ok, ja rozumiem, że ktoś się mógł pomylić i w jakiś sposób tak wjechać, że jedzie pod prąd (chociaż tak są budowane te różne wjazdy/zjazdy, że się trzeba generalnie nagimnastykować, żeby to osiągnąć, ale rozumiem, że czasem mogą być jakieś zwężenia, czy coś przy okazji robót drogowych i powiedzmy wtedy jest łatwiej, albo jakieś stare zjazdy, których jeszcze nie przebudowano). Ale wtedy to bym się chyba zatrzymał od razu na jakimś poboczu, jak tylko bym zobaczył, że jadę trasą szybkiego ruchu pod prąd, włączył te awaryjne i zadzwonił na jakieś służby, żeby mi pomogli bezpiecznie opuścić jezdnię. Trudno, dostałbym mandat, ale przynajmniej bym to może przeżył. Lepszego pomysłu nie mam na taką sytuację. Chyba jednak bym nie jechał nawet tym lewym z mojej perspektywy. A tutaj, gość tyle czasu zapierdalał pod prąd. Tu zganiam to powiedzmy na wiek, że już nie ogarnia się może pewnych rzeczy, ale często względnie młodzi ludzie popierdalają pod prąd i tego już nie mogę skumać.

Odnośnik do komentarza

Jechałem w eekend tamtędy. Tak się zastanawiam i on chyba nie skumał, ze jedzie ekspresówką i to są dwa pasy w jedna stronę. Na drugim pasie mu jechały samochody w druga stronę jak na drodze wojewódzkiej, a ci na jego pasie to może myślał, że wyprzedzają. Przykra sprawa strzasznie z finałem tej akcji.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...