Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku miesiecy, od czasu do czasu, pokazuja mi sie np na onecie reklamy w jezyku czeskim. Dlugo myslalem ze to po prostu jakis blad. Od zeszlego tygodnia wrocilem juz do regularnej pracy i jezdzac codziennie do i z pracy, czasami wlaczam czeskie rozglosnie radiowe. W pewnym momencie mnie olsnilo - cholerny podsluchiwacz google w telefonie rozpoznaje jezyk czeski i proponuje mi reklamy w tym jezyku... :picard: 

  • Lubię! 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, schizzm napisał:

mnie google ostatnio wyświetlał mecze QPR choć absolutnie nic z tym związanego nie robiłem :-k

Mnie w sumie google podpowiada śledzenie wyników Leeds, z którym mój związek to pisanie postów tutaj o Leeds (nigdy z komórki) i granie nimi w FM. Ciekawe czy jak dojdę do kolejnego zespołu to mi będzie google ich wciskać.

Odnośnik do komentarza

Musiałem zweryfikować swoją tożsamość dla kancelarii prawnej i zacząłem robić to przed komputer, a tu nagle potrzebne zdjęcie mojego dowodu. Już zacząłem kombinować jak to zrobić, a tu widzę opcja, że wysyłają link na mój telefon, telefonem robię zdjęcie dokumentów i swojej twarzy, a to automatycznie wgrywa się do systemu i kończę cały proces na kompie. Kozak!

Odnośnik do komentarza

Logika zerowa, a argumenty idiotyczne, ale z samym sednem sprawy się w sumie zgadzam. Jeśli ograniczać wjazd samochodów do centrów miast (a powiedzmy sobie szczerze, to się kiedyś stanie i słusznie), to kluczowa powinna być nie emisja spalin, a rozmiary aut właśnie. Absurdalna jest sytuacja, kiedy prawo przychylniejszym okiem patrzy na przykład na SUV-a Lexusa z hybrydowem napędem niż np. na 20-letniego Smarta z dieslem.

 

W ogóle fajnie by było, gdyby podobnie jak w Japonii bardziej opłacalne pod kątem podatkowym były malutkie samochody.

kei-car.jpg

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

Ja może otworze inną dyskusję, bo zobaczyłem sondę z Wrocławia o bus-pasach i widzę, że większość jest na nie. Brak czegoś takiego przy drodze z np. tramwajem trochę mija się z sensem tramwajów ;) W Szczecinie jest tak fragment, gdzie samochody stoją na na  torach, bo są chwilowe korki, no i tramwaj za nimi. Jak jest gorąco to mi się nie opłaca tędy jechać tylko obejść trzy przystanki i wsiąść na czwartym łączonym z innym tramwajem, bo jestem szybciej niż jazda nim. 

 

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Hajd napisał:

W ogóle fajnie by było, gdyby podobnie jak w Japonii bardziej opłacalne pod kątem podatkowym były malutkie samochody.

 

Zaraz przyjdzie Vami i powie, że dyskryminujesz grubasy.

 

A tak dla rozluźnienia, to jedna z fajniejszych serii Dema :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

Zaraz przyjdzie Vami i powie, że dyskryminujesz grubasy.

Zawsze można zamontować jedno przednie siedzenie w miejsce dwóch xD

5 minut temu, jmk napisał:

Ja może otworze inną dyskusję, bo zobaczyłem sondę z Wrocławia o bus-pasach i widzę, że większość jest na nie. Brak czegoś takiego przy drodze z np. tramwajem trochę mija się z sensem tramwajów ;) W Szczecinie jest tak fragment, gdzie samochody stoją na na  torach, bo są chwilowe korki, no i tramwaj za nimi. Jak jest gorąco to mi się nie opłaca tędy jechać tylko obejść trzy przystanki i wsiąść na czwartym łączonym z innym tramwajem, bo jestem szybciej niż jazda nim. 

Buspasy robione z głową jak najbardziej mają sens. Np. w Warszawie ulica Radzymińska ma trzy pasy ruchu, z czego jeden jest buspasem i dobrze, bo rano autobusy nie stoją w korku. Z kolei kawałek dalej, przy Kijowskiej wytyczono buspas na dwupasmowej drodze, przy okazji dublując się z tramwajem.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, schizzm napisał:

No i zajebiscie. Dwa tygodnie chodziłem ze złamana stopa :roll:

Czekam właśnie w szpitalu co dalej :/

Lol, no trochę się zdziwiłem, jak pisałeś symptomy, a później, że lekarka stwierdziła mocne stłuczenie ? 

Czemu tak długo nie było prześwietlenia? 

Odnośnik do komentarza

Na początku wyglądało to jak stłuczenie, skręcenie, które nieraz przechodziłem. Jednak ze zaczęło to trwać dłużej niż tydzień to postanowiłem skorzystać z lekarza. 

Problemem był wyjazd do kraju. Ja oficjalnie nie mogłem wyjechać będąc na L4, moja lekarka się zgodziła z uwagi na moje historie, ale nie chciałem wciągać w to wszytko jeszcze innych medyków :/

Aczkolwiek teraz człowiek od rentgena zdziwił się, że lekarka w piątek nie wykryła złamania na "macanku" ;)

No nic, oby obyło się bez zabiegów operacyjnych, chociaż pewnie będzie ciężko biorąc pod uwagę że tam są głównie małe kości. 

Odnośnik do komentarza

https://www.tvn24.pl/lodzkie-jechal-pod-prad-po-ekspresowce-zginal,969885,s.html

 

No nie ogarniam tej kuwety... Chyba w pewnym wieku nie powinno się już jeździć samochodem. Ewentualnie badania co rok, bo pewnie są dalej sprawni ludzie w tym wieku, chociaż z drugiej strony refleks już nie ten. No ale tutaj, tyle kilometrów pod prąd. Auta mrugają światłami.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...