Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, lad napisał:

Z tego co słyszałem to w klubach płacą raczej marnie, tym bardziej w Szkocji.

Widełki podobnie jak ja miałem do tej pory bo £40-50k, więc hajs by się zgadzał, a na dodatek w końcu seniorskie stanowisko - niby to tylko jedno słowo, ale już robi różnicę w korpo-strukturach.

 

Człowiek jak ma dużo czasu, to mu głupie pomysły przychodzą do głowy - właśnie wróciłem z biegania :o I to nie tylko po piwo, choć piwo przy okazji też kupiłem :keke: (i kabanosy)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, schizzm napisał:

Gdzieś podrozujesz jutro? ;)

PKP Edynburg-Warszawa (Pociąg Chrobry, z Warsem, ale tylko na kursach o godz. 15.10 i 23.56 w każdą trzecią niedzielę miesiąca z literą "r")

 

Nie mogę przestać oglądać Between Two Ferns :D Dobry odcinek oskarowy:

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

czolem!

 

coz to byl za weekend :) 2 dni w slowianskim grodzie, strzelanie z luku, walki wojownikow, picie z rogu i glinianych kieliszkow, itd :D

tak mi sie spodobalo, ze w czwartek chyba jade znowu - a tak naprawde to musze jechac odebrac auto, bo umarlo tam nie miejscu i bedzie reanimowane w pobliskim warsztacie :D

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gabe napisał:

Kolektyw przestawił u nas w końcu radio z PR1 - trafiło na Radio Kolor, i powiem, że całkiem miła odmiana. Szczególnie sporo brytyjskich kawałków leci, nie wiem, czy to w założeniach radia tak jest, czy dziś jakaś szczególna okazja? :-k 

Radio kolor  jest całkiem spoko. Słucham w aucie czasem.

Odnośnik do komentarza

Wreszcie się zmobilizowałem, żeby w moim telefonie wyłączyć powiadomienia o sportowych wynikach - myślałem że sobie w spokoju (ha-ha) obejrzę mecz Saints-Rams, ale walnął mnie w oczy wynikiem przy zwyczajnym odblokowaniu.

 

A tak to już wiem wszystko, i w sumie dobrze, że

Breesa posadziłem na ławkę...

 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...