Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Brudinho napisał:

 

Ale to że ta opozycja jest nijaka, to pierdolololo tego, że w to uwierzyłeś. Opozycja ma się bardzo dobrze. Tylko ma skrupuły. Jeżeli uważasz, to za problem to troszkę słabo. Ma też problem z przebiciem w momencie, gdy PiS ma wokół siebie tak mocne media, które z tym kłamstwem nie mają problemu.

 

Ale dlaczego pierdololo? Kto jest obecnie jakimś sensownym liderem? Kto w jakiś sensowny sposób rozmawia z niezdecydowanymi/lekko skierowanymi w stronę PiSu? Mówimy o szczątkowych przypadkach polityków. W jakim sensie ma się bardzo dobrze? Chyba z tymi skrupułami żartujesz, mówimy dalej o czołowych politykach swoich partii :) ? Problem z przebiciem to moim zdaniem fikcja przy obecnym dostępie do różnych mediów, nie żartujmy że posiadanie publicznej i paru gazet już jest decydujące o optyce i możliwości przebicia, to nie Korea Północna.

  • Lubię! 9
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ajerkoniak napisał:

 

Ale dlaczego pierdololo? Kto jest obecnie jakimś sensownym liderem? Kto w jakiś sensowny sposób rozmawia z niezdecydowanymi/lekko skierowanymi w stronę PiSu? Mówimy o szczątkowych przypadkach polityków. W jakim sensie ma się bardzo dobrze? Chyba z tymi skrupułami żartujesz, mówimy dalej o czołowych politykach swoich partii :) ? Problem z przebiciem to moim zdaniem fikcja przy obecnym dostępie do różnych mediów, nie żartujmy że posiadanie publicznej i paru gazet już jest decydujące o optyce i możliwości przebicia, to nie Korea Północna.

 

No ale wskaż mi takie przypadki z drugiej strony? Kto jest sensownym liderem (nie myl z kłamcą). No posiadanie publicznej jest decydujące w optyce w momencie, gdy mówimy o olbrzymim odsetku ludzi 50+ którzy nie mają dostępu do czegoś innego. Moja matka ogląda tvp, bo zawsze oglądała i robi tak grom ludzi. 

Odnośnik do komentarza

Nie ma znaczenia, że Kaczyński jest kłamcą czy nie. Jest postrzegany przez swój elektorat jako lider (zresztą nie tylko przez elektorat). Nikt nie podważy jego pozycji w kraju. Mają też swoją strategię i ją realizują, z sukcesami niestety. Musiałbym poznać jakieś lepsze statystyki, ale moim zdaniem to nie problem jest w ludziach z 50+ i tych, którzy dostęp mają najwyżej do publicznej telewizji ale do ogromnego grona, które z jakichś powodów nie idzie na wybory. Przecież frekwencja 40% nie wynika tylko z lenistwa czy podejścia "mój głos nic nie zmieni" ale też często z rozczarowania opcjami i braku takiej, która zagospodaruje potrzeby danej grupy w jakimkolwiek stopniu.

 

Czy mi się to podoba to inna kwestia, ale opozycja to dalej dzieci we mgle.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, wwosik napisał:

Opozycja mogłaby jednak pokazywać do czego dochodzi po rozdawnictwie. Wenezuela i Argentyna dokładnie w ten sposób zaczynały. Oba były bogatymi krajami. Teraz już nie są. Bo wybrały trybunów ludowych

 

Tu się zgodzę, ale komu ma pokazywać? Ludziom którzy cały czas myślą, że pieniążki cudownie są i były i będą, bo tamci kradli? A Wenezuela i Argentyna to kraje 3 świata a my leżymy koło niemiec, więc mamy te same możliwości i pieniądze i w ogóle. A dodatkowo inne partie widzą jak PiS wygrał więc proponują kolejne pieniążki? :D Kalkulator wysiada :P 

 

Przykład braku posiadania skrupułów?

 

EEG4HpcWkAE3O1n.png

 

 

Znajdz mi w równie dużym medium opozycyjnym taką zagrywkę. Uwżasz, że to fair i róna walka? 

Odnośnik do komentarza

Tak sobie mysle, ze najfajniejsza praca na swiecie to bycie opiniotworczym dziennikarzem politycznym. Pisalbym sobie codziennie te same kocopoly i zawsze konczylbym je stwierdzeniem typu „I dopoki opozycja tego zrozumie, to pozostanie opozycja”.

Chociaz istnieje ryzyko, ze ktos by mnie zapytal co robie, ja bym odpowiedzial, a ten ktos by powiedzial „o, to tak jak Rafal Ziemkiewicz”

  • Lubię! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No to prawda, zero odpowiedzialności za słowo, nikt nie pamięta w zalewie tego gówna, co kto mówił dwa tygodnie wcześniej, więc można mieć 95 procent niesprawdzonych prognoz politycznych i nadal być uważanym za czołowego publicystę. To tak jak w Ekstraklasie. W wieku 20 lat strzelisz jedną bramkę z 30 metra i piętnaście lat później, w ostatnim meczu kariery, komentator i tak powie przy twojej kolejnej ladze w kosmos, że on to "potrafi strzelić z dystansu". 

  • Lubię! 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, demrenfaris napisał:

Chyba masz rację. Charyzma to pojemne pojęcie.

 

Wychodzi na to, że Polska ma charyzmatycznego polityka na miarę swoich możliwości. :D

 

42 minuty temu, demrenfaris napisał:

BTW, wskaż mi charyzmatycznego lidera PiS-u (tzn. dziś albo w 2015, gdy przełamali monopol PO).

 

Kaczyński nie jest jedyny. Żelazny Antoni też ma charyzmę. Poza tym już pustka, bo JarKacz wymiata taką konkurencję (jak Tusk u siebie btw), ale doprawdy, niedostrzeganie charyzmy tej dwójki to trochę tak samo jak Otto Strasser utrzymujący, że charyzmy nie miał Hitler. Trochę pogarda zaćmiewająca chłodny osąd. 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...