Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Perez napisał:

Niedobrze :D. Dzisiaj sie dowiedzialem, ze Samsung szykuje promo na telewizory. A ze jeszcze mam tam znajomego, to jest szansa na wieksze promo :). A na dodatek bylem przekonany, ze na sciane wejdzie max 55 cali, a tu jednak jest, na styk, opcja na 65 cali :D. No i takie 4K z HDR-em zaczelo po glowie chodzic.

weź zapytaj, czy jak weźmiesz 2 sztuki, to rabat będzie większy. mówię poważnie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, ale przeskok między Mgła 3 lata temu a dzisiejszą. O wiele większą dojrzałość, wtedy tylko support, do którego publika nieśmiało kiwala głowami, dziś gwiazdy, rozpierdol pod sceną i ludzie śpiewający niektóre teksty :)

Koncert mega, Age of Excuses III to absolutny kiler na żywo, a materiał z Excercises in Futility to najzwyczajniejszy bangier :D

 

PO koncercie podszedłem do sklepiku. Chciałem kupić winyl Excercises - ostatni poszedł już wczoraj w Madrycie. Chwilę pogadałem z kolesiem - sami są w szoku, wszystkie koncerty sold outy :)

Ostatecznie kupiłem CDek Excercises i koszulkę ;), placki zamówię pod koniec roku, bo dopiero wtedy też na tym nośniku ma być wydany najnowszy album. 

 

Ogólnie polecam się wybrać, jak będą grać gdzieś w pobliżu :)

Supporty też ok, najlepiej chyba Dagorath, Martwa Aura zaspiewami trochę Batushka zajezdza (skończyli grać po 25 minutach bo przepalili jedna gitarę), najgorzej z całej ekipy chyba Above aurora, ale to nie znaczy że źle. Całość - bardzo fajny koncert :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Reaper napisał:
6 minut temu, Pulek napisał:

ja sam w domu, bo żona wyjechana. ale nawet piwka za bardzo nie mogę, bo jakieś badziewie chorobowe mi się przyplątało :roll: 

W takich momentach wyciąga się whisky ;) 

O, to ciekawe :-k mam tego z 6 butelek w szafie :-k 

Odnośnik do komentarza

Wróciłem z To rozdział 2 i o ile sam film w porządku to ja pierdole, miałem najgorszą widownię na sali ever. Najpierw jakieś sebixy krzyknęły "krótko z pedałami" jak się pokazała reklama akcji WP "Stop mowie nienawiści" gdzie dzieciaki czytają agresywne wypowiedzi polityków i nie tylko, a potem DOSŁOWNIE CAŁA SALA GADAŁA. Może 20 osób max, w pary, trójki i KAŻDY GADAŁ CAŁY FILM. No myślałem, że mnie rozkurwi. Zwróciłem uwagę parze za mną, przeprosili i się zamknęli, ale przecież nie będę łaził po całej sali ?
 

 

Do tego w scenie z pocałunkiem dwóch facetów niektórzy się śmiali, a inni coś pierdolili o pedałach. Boże, co za jebane średniowiecze :(

  • Lubię! 2
  • Smutny 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ajerkoniak napisał:

Wróciłem z To rozdział 2 i o ile sam film w porządku to ja pierdole, miałem najgorszą widownię na sali ever. Najpierw jakieś sebixy krzyknęły "krótko z pedałami" jak się pokazała reklama akcji WP "Stop mowie nienawiści" gdzie dzieciaki czytają agresywne wypowiedzi polityków i nie tylko, a potem DOSŁOWNIE CAŁA SALA GADAŁA. Może 20 osób max, w pary, trójki i KAŻDY GADAŁ CAŁY FILM. No myślałem, że mnie rozkurwi. Zwróciłem uwagę parze za mną, przeprosili i się zamknęli, ale przecież nie będę łaził po całej sali ?
 

 

Do tego w scenie z pocałunkiem dwóch facetów niektórzy się śmiali, a inni coś pierdolili o pedałach. Boże, co za jebane średniowiecze :(

 

Od średniowiecza bardzo proszę się odstosunkować! :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, ajerkoniak napisał:

Wróciłem z To rozdział 2 i o ile sam film w porządku to ja pierdole, miałem najgorszą widownię na sali ever. Najpierw jakieś sebixy krzyknęły "krótko z pedałami" jak się pokazała reklama akcji WP "Stop mowie nienawiści" gdzie dzieciaki czytają agresywne wypowiedzi polityków i nie tylko, a potem DOSŁOWNIE CAŁA SALA GADAŁA. Może 20 osób max, w pary, trójki i KAŻDY GADAŁ CAŁY FILM. No myślałem, że mnie rozkurwi. Zwróciłem uwagę parze za mną, przeprosili i się zamknęli, ale przecież nie będę łaził po całej sali ?
 

 

Do tego w scenie z pocałunkiem dwóch facetów niektórzy się śmiali, a inni coś pierdolili o pedałach. Boże, co za jebane średniowiecze :(

Mi się w ogóle ta druga część nie podobała :/ Tylko wyskakująca morda za wyskakującą mordą. Jakoś jedynkę mi się dobrze oglądało, a dwójka w ogóle nie podeszła.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Reaper napisał:

Mi się w ogóle ta druga część nie podobała :/ Tylko wyskakująca morda za wyskakującą mordą. Jakoś jedynkę mi się dobrze oglądało, a dwójka w ogóle nie podeszła.

 

Nie widziałem jeszcze dwójki, ale w samej książce wątek dorosły jest słabszy po prostu od dziecięcego. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Feanor napisał:

 

Nie widziałem jeszcze dwójki, ale w samej książce wątek dorosły jest słabszy po prostu od dziecięcego. 

Bo wątek dorosły to procentowo ile w książce? Z 20%? Tam się prawie nic ciekawego i strasznego nie dzieje oprócz ostatecznego spotkania. 

 

@Bebokma chyba za zadanie wkurwic jak najwięcej ludzi w motoryzacyjnym :kekeke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Feanor napisał:

 

Nie widziałem jeszcze dwójki, ale w samej książce wątek dorosły jest słabszy po prostu od dziecięcego. 

Tylko tego tak się nie odczuwa, gdy to jest poprzeplatane. A jak jest jednostajnie, jak w filmie, to kończy się tylko wyskakującymi mordami :( 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...