Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Reaper napisał:

Jak to co? Wwosik chce sobie zrobić "biuro", czyli pokój z 70-calowym TV, Xboxem, gitarą, fotelem "lazy boy", lodówką na piwo i barkiem :kekeke:

Żebyś wiedział ;) Chodzi o to, że ja chcę mieć pokój z dala od rodziny, a rodzina chce, żebym siedział z nimi.

 

Poza tym to dużo możliwości i każda ma dużo wad :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A ja sobie jeszcze do roboty przysiadłem - ogólnie mam tyle spraw na głowie związanych z moimi zawirowaniami życiowymi, że praktycznie cały dzień nie odchodzę od kompa i ciągle coś robię :-k Ogarnąć rozwiązanie umowy, wyprowadzkę z mieszkania, zaplanować wycieczkę do Dublina, zarezerwować mieszkanie w Rzymie, zaplanować Azja trip, jeszcze jakieś rzeczy ze starej roboty do ogarnięcia, nowa robota do ogarnięcia... Jeszcze dzisiaj ugotowałem obiad i udało się znaleźć chwilę na CS-a.

 

Trzeba będzie zrobić remanent szafy, bo w połowie swoich ciuchów nie chodzę, bo się... ekhm... pewnie skurczyły w praniu, bo innego wytłumaczenia nie mam dlaczego się w ciuchy nie mieszczę :roll: 

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, wwosik napisał:

Będziesz mieć nadzieję, że wreszcie możesz iść spać :)

ale to dotyczy dzieci w każdym wieku? :>

 

23 minuty temu, Jahu napisał:

Dobry Pulek nawet z byle czego zrobi coś zajebistego ?

nie mam pojęcia o czym mówisz, no ale bardzo mi miło :przytul: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Niedobrze :D. Dzisiaj sie dowiedzialem, ze Samsung szykuje promo na telewizory. A ze jeszcze mam tam znajomego, to jest szansa na wieksze promo :). A na dodatek bylem przekonany, ze na sciane wejdzie max 55 cali, a tu jednak jest, na styk, opcja na 65 cali :D. No i takie 4K z HDR-em zaczelo po glowie chodzic.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...