Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zabukowany hotel w Rzymie i transport do niego z lotniska. Teraz jeszcze jeden hotel, jeden transport i wypadałoby pewnie też wynajem auta ogarnąć... :roll: 

 

Najgorsze jest to czytanie tych wszystkich opinii o hotelach czy wynajmie aut i stresowanie się, czy ktoś nas nie oszuka :D 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Reaper napisał:

Zabukowany hotel w Rzymie i transport do niego z lotniska. Teraz jeszcze jeden hotel, jeden transport i wypadałoby pewnie też wynajem auta ogarnąć... :roll: 

 

Najgorsze jest to czytanie tych wszystkich opinii o hotelach czy wynajmie aut i stresowanie się, czy ktoś nas nie oszuka :D 

Ja się masakrycznie dużo naczytałem o tym, że we Włoszech kradną walizki z auta. No i przez cały czas starałem się robić tak, żeby jej nie zostawiać w aucie. A ostatnio gadam z ziomkiem i mówi, że mu jebnęli bagaż tuż przed odlotem :/ 

 

btw. tak czytam drugi raz Twojego posta, to ja te wszystkie rzeczy uwielbiam robić :D naprawdę. dlatego czuję wkurwienie, że La Liga na MIESIĄC (!!!) przed interesującą mnie kolejką nie ma dokładnego terminarza :roll:

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, lad napisał:

Zawsze można próbować grać np. samymi zawodnikami urodzonymi we wschodnich Niemczech.

A jak to będzie za łatwe, to zawodnikami, których rodzice też urodzili się we wschodnich Niemczech ;)

 

Ciekawe czego nie spakowałem, jak wyjeżdżam zaraz na 2 tygodnie...

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pulek napisał:

AHA.... ja planowałem na działkę jechać, no ale gdzie działka przy DUBAJU...

 

;)

Jeśli brać pod uwagę jak było w zeszłym roku, to ja bym jednak na tę działkę wolał pojechać. 9-19 w biurze + 1 godzina dojazdu w każdą stronę. Z miasta obejrzałem tylko lotnisko i centrum handlowe.

 

No i jutro do pracy, bo niedziele są pracujące :)

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...