Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Wy tak grubo jedziecie, to na przedetatowych pracach było:
- zbieranie truskawek u babci (miałem 7 lat)

- rozdawanie ulotek Family Frost (też ok. 8 lat)

- rozwożenie gazetek reklamowych w Norwegii (16 lat)

- prace ogrodowe u starszej Pani w Norwegii (18 lat)

- 2 dni pracy w Subwayu w Norwegii :kekeke: (18 lat)

- praca w magazynie części samochodowych (18 lat)

- malowanie / noszenie / praca dozorcy w szkole w Norwegii (19 lat)

- praca w wojsku w sekcji transportowej (u taty, 19 lat)

- nauczanie w szkołach j. angielskiego (19-22 lata)

 

Raz była też robota wysprzątania jakiejś walącej się chałupy, raz przycinanie reklam wielkoformatowych, raz ustawianie sceny pod koncert Afromentala, raz edycja tekstów (formatowanie w Wordzie, kilkaset stron), tłumaczenia tekstów, project manager przy budowaniu strony dla Holendrów, przetłumaczenie gry komputerowej, a nawet raz napisanie pracy dyplomowej. Na CM Revolution nic nie zarobiłem, poza kilkoma darmowymi egzemplarzami FM-a i sponsorowaną wycieczką do Londynu na konferencję dotyczącą FM Live.

 

Trochę tego było :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mnie właśnie mijają 4 lata w Multimedii. Kilka miesięcy pisałem o tym, że na jesień idę do nieruchomości, ale wszystko zmieniło się o 180 stopni i w sierpniu pierwszy raz w tej firmie dostałem pięciocyfrową wypłatę, więc chyba podjąłem dobrą decyzję, bo perspektywy są nawet lepsze ?

 

A w swoim życiu pracowałem m.in. na bazie rybackiej i w wędzarni ryb ?

 

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Moja pierwsza praca poza korepetycjami to work & travel i sprzątanie motelu w Stanach po pierwszym roku studiów (18 lat). Potem dzwoniłem do firm zapytać jakich systemów IT używają, uczyłem jako stażysta nauczyciel na uniwersytecie, byłem korpoludkiem w banku i telekomie, by wreszcie trafić do IT, gdzie siedzę teraz. Póki co zarobki mam dobre, ale nie rosną, w przeciwieństwie do wydatków :keke:

Odnośnik do komentarza

@SZk pomimo tego, że ja mając 18 lat wyglądałem dokładnie tak jak ten koleś (a nawet i lepiej), to niestety tamta Pani nie miała w sobie zbyt wiele z Evy Longorii :( Więc obyło się bez sekscesów ;) 

 

Ale była sytuacja, która idealnie oddaje mentalność Norwegów - umówiony z nią byłem na stawkę 120 nok/h. Po kilku tygodniach przychodzę do niej, a ona taka "ojeju Maciek, tak bardzo Cię przepraszam! usłyszałem dopiero niedawno w radiu, że minimalna stawka godzinowa wzrosła w Norwegii do 135 nok/h, więc oczywiście od dzisiaj za tyle pracujesz!". Oczywiście to było kompletnie na czarno, zwykła praca dorywcza, ale nie do pomyślenia w Polsce :D

 

omatkobosko co oni zrobili......

 

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Reaper napisał:

Po kilku tygodniach przychodzę do niej, a ona taka "ojeju Maciek, tak bardzo Cię przepraszam! usłyszałem dopiero niedawno w radiu, że minimalna stawka godzinowa wzrosła w Norwegii do 135 nok/h

 

Ta Norwegia już wtedy taka postępowa :kekeke: 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Reaper napisał:

@SZk pomimo tego, że ja mając 18 lat wyglądałem dokładnie tak jak ten koleś (a nawet i lepiej), to niestety tamta Pani nie miała w sobie zbyt wiele z Evy Longorii :( Więc obyło się bez sekscesów ;) 

 

Ale była sytuacja, która idealnie oddaje mentalność Norwegów - umówiony z nią byłem na stawkę 120 nok/h. Po kilku tygodniach przychodzę do niej, a ona taka "ojeju Maciek, tak bardzo Cię przepraszam! usłyszałem dopiero niedawno w radiu, że minimalna stawka godzinowa wzrosła w Norwegii do 135 nok/h, więc oczywiście od dzisiaj za tyle pracujesz!". Oczywiście to było kompletnie na czarno, zwykła praca dorywcza, ale nie do pomyślenia w Polsce :D

 

omatkobosko co oni zrobili......

 

A w Polszy też będzie? Bo to @NetflixUK

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Na CM Revolution nic nie zarobiłem, poza kilkoma darmowymi egzemplarzami FM-a i sponsorowaną wycieczką do Londynu na konferencję dotyczącą FM Live.

 

Trochę tego było :-k 

 

Do dzisiaj mnie wkurwia, ze za bycie oficjalnym researcherem i "prace" na CMRev, chuja zobaczylem - nawet jednej, glupiej gry nie dostalem przez tyle lat... :/ 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...