Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, wwosik said:

Akt notarialny podpisany. Teraz tylko w kanapie znaleźć monety na wkład własny, żeby bank kredyt wypłacił, i może w przyszłym tygodniu dostaniemy klucze...

 

A potem 5 miesięcy na plan architektoniczny, pozwolenie na budowę, zbierania kasy na remont i będzie można zacząć roboty.

 

Pozbierasz za bilety na Herthę i jakiś początek będzie :kekeke:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

@Pulek zazdraszczam konkretnych krokow w kierunku wyrwania sie z obecnej pracy. Ja w sumie tez 12 lat, z czego ostatni ze wzgledu na nowy duzy projekt tak dramatyczny, ze naprawde mnie nosi zeby cos zmienic, tylko ze nie mam sily/odwagi/konkretnego planu.

 

Co do filmiku - no pare bledow montazowych/dynamicznych mozna sie dopatrzec fachowym okiem, ale to z perspektywy ogladania motoryzacyjnego video przez nascie lat.

 

A, i tez jak widze Twoja Insignie, to w jakims sensie odczuwam pokrewienstwo dusz - czarny sedan z jasnym srodkiem, nawet liczba koni sie zgadza z moim obecnym Accordem. :)

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SZk napisał:

@Pulek zazdraszczam konkretnych krokow w kierunku wyrwania sie z obecnej pracy. Ja w sumie tez 12 lat, z czego ostatni ze wzgledu na nowy duzy projekt tak dramatyczny, ze naprawde mnie nosi zeby cos zmienic, tylko ze nie mam sily/odwagi/konkretnego planu.

 

Co do filmiku - no pare bledow montazowych/dynamicznych mozna sie dopatrzec fachowym okiem, ale to z perspektywy ogladania motoryzacyjnego video przez nascie lat.

 

A, i tez jak widze Twoja Insignie, to w jakims sensie odczuwam pokrewienstwo dusz - czarny sedan z jasnym srodkiem, nawet liczba koni sie zgadza z moim obecnym Accordem. :)

Jasny środek najlepiej.

Odnośnik do komentarza

Do planu minimum na 2019 (czyli 2000 km na rowerze) zostało mi 51 km. Co powinno się zdarzyć jakoś w przyszłym tygodniu, jeśli pogoda się nie załamie, albo nie zmorzy mnie jakaś choroba.

 

Natomiast do pobicia zeszłego roku brakuje mi jeszcze 350 km, i to już może być większe wyzwanie, bo to jeden intensywny miesiąc jazdy :-k Ale z drugiej strony nie czuję parcia, bo jestem zwolennikiem "zrównoważonego rozwoju", a nie bicia rekordów za wszelką cenę ;) :P 

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam piątkowe audycje Manna w Trójce. Po wizycie Sasina w salonie politycznym Trójki zacytował rzekomy, trudny do odczytania list od słuchacza, z którego odcyfrować udało mu się trzy słowa: bulgot, bełkot i słowotok, nie wiadomo do czego się odnoszące. Potem Bukartyk odśpiewał piosenkę o grasującym w Polsce kartelu, który najpierw ludziom zabiera, a potem im łaskawie oddaje. Mann nie wyraził entuzjazmu i stwierdził, że - gdyby tylko chciał - lepszym od Bukartyka bardem byłby prezes Kaczyński (Sasin stwierdził na antenie, że zgadza się z Morawieckim, że najlepszym dla Polski premierem byłby prezes) :D

 

Dla kontrastu wydanie wiadomości zaczyna się materiałem o cysternach wstydu (bez komentarza opozycji) i wyrzygiem Czabańskiego o nierzetelności i proopozycyjnej propagandzie mediów komercyjnych.

  • Lubię! 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Powiedziałbym to samo o PR3.

A nie, wróć. Powiedział mi o tym kolega, który do roboty dojeżdża jeszcze dłużej niż ja i marudzi, że ukradli mu jego radio, a pisowskiej trójki się nie da słuchać.

 

No i nie rozumiałem nigdy, nie rozumiem i nie zrozumiem zapraszania Sasina do mediów.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...