Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, ajerkoniak napisał:

@Pulek bardzo przyjemny film i płynny montaż. Troszkę nie zrozumiałem tego krótkiego ujęcia z otwartym bagażnikiem, wydawało mi się zbędne, no i jakby zgubiłem chronologię historii, może zabrakło jakiegoś wyraźniejszego odcięcia, więcej za miastem czy cuś. Ale jak na start super sprawa. Jakość też klasa. Jest sub

Dzięki :)

trzecia osoba o tym wspomina, że jest pokręcona ta 'fabuła', no więc dałem ciała tutaj. myślę sobie, że następnym razem będzie lepiej :)

2 godziny temu, wojt3k napisał:

Dzień dobry!
Poszedł sub @Pulek, ale teraz robi się live, kociołki itp. żeby dostać przycisk od jutube.

Wiiiiim, Michał Pol to jest gość! ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą to mój wypaczony przez relacje live Pola na YT i wspólne oglądanie meczu na zlocie wpadł na pomysł, że kiedyś zamiast wpisów w temacie livescore można odpalić relację na YT. Takie derby Liverpoolu czy El Classico bym obejrzał słuchając tych wyzwisk forumowych patomejwenów

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gacek napisał:

No i nie rozumiałem nigdy, nie rozumiem i nie zrozumiem zapraszania Sasina do mediów.

 

Ja w ogóle nie rozumiem jaki jest sens robienia transmisji z wystąpień Kaczyńskiego, Morawieckiego czy innego Dudy. Przecież to co oni gadają to jakaś fantastyka. Powinni siedzieć u czubków, bo wszystko co palną weryfikuje matematyka, fizyka, historia i wszystko co wynosi się ze szkoły średniej chociażby. 

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Aktywność montażowa kolegi @Pulek też skłania mnie do zastanowienia się nad własną przyszłością zawodową. I jakkolwiek jest mi trochę głupio, że tak zwany rozwój idzie mi dość mozolnie, to na szczęście od razu trafiam na coś, co sprawia że martwię się jakby mniej.

 

comment_1vNVEWkIpiWW5XyaJgEreIHkcDr2a9U5,w400.jpg

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Brudinho napisał:

Ja w ogóle nie rozumiem jaki jest sens robienia transmisji z wystąpień Kaczyńskiego, Morawieckiego czy innego Dudy. Przecież to co oni gadają to jakaś fantastyka. Powinni siedzieć u czubków, bo wszystko co palną weryfikuje matematyka, fizyka, historia i wszystko co wynosi się ze szkoły średniej chociażby. 

Można ich nie lubić, człowieka inteligentnego ich wywody obrażają, ale, czy mi się to podoba czy nie, to jednak ważne postaci polityki, piastujący (poza Kaczyńskim) najważniejsze stanowiska w kraju.

Sasin z kolei to człowiek głęboko umoczony w aferę SKOKów, skompromitowany jeszcze w czasach pracy w magistracie warszawskim, chyba jeszcze gorzej w czasach wojewodowania na Mazowszu, którego strumień świadomości jest nie do ogarnięcia dla nikogo (a w szczególności nie dla jego wyborców). Jego wywodami powinien interesować się wyłącznie psychiatra - nie rozumiem zatem, dlaczego jest gdziekolwiek zapraszany. Można PiSowców nie lubić, ale jest tam parę łebków, którzy przynajmniej kłamią umiejętnie i są na jakimś poziomie retorycznym... Sasin zawsze sprawia wrażenie pijanego wujka z wesela w remizie.

21 minut temu, me_who napisał:

Wczoraj widziałem fajne określenie - "Smoleńsk dla opozycji" :keke: 

Słuchałem wywodu Masochisty na ten temat i zero zaskoczenia - znów skok na kasę Vegi, ograne teksty znane od lat. Tyle dobrego, że słuchając Masola odechciało mi się iść do kina i tracić na niego kasę ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, wojt3k napisał:

Swoją drogą to mój wypaczony przez relacje live Pola na YT i wspólne oglądanie meczu na zlocie wpadł na pomysł, że kiedyś zamiast wpisów w temacie livescore można odpalić relację na YT. Takie derby Liverpoolu czy El Classico bym obejrzał słuchając tych wyzwisk forumowych patomejwenówemoji6.png

Ale ja chyba lepiej prezentuję się w formie pisanej ?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Uczenie się języków fajnie otwiera oczy na rzeczy, które teoretycznie znamy, ale przez to że poznaliśmy je w dzieciństwie, to nigdy nie zakwestionowaliśmy ich prawdziwości.

 

Otóż niedawno słuchałem podcastu po francusku na temat ichniego święta narodowego - owszem, 14 lipca świętują, ale wcale nie Zburzenie Bastylii. Po pierwsze dlatego, że Bastylii nie zburzono 14 lipca, tylko kilka miesięcy później, wtedy ją jedynie zdobyto. Po drugie dlatego, że pod koniec XIX wieku ogłoszono ten dzień świętem Francji nie dlatego, że była to data zdobycia Bastylii (La Prise de la Bastille), ale rocznica Święta Federacji, które obchodzono po raz pierwszy dokładnie rok po Bastylii (i w sumie na cześć jej zdobycia), a później jeszcze przez dwa lata. :P 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Gacek napisał:

Sasin z kolei to człowiek głęboko umoczony w aferę SKOKów, skompromitowany jeszcze w czasach pracy w magistracie warszawskim, chyba jeszcze gorzej w czasach wojewodowania na Mazowszu, którego strumień świadomości jest nie do ogarnięcia dla nikogo (a w szczególności nie dla jego wyborców). Jego wywodami powinien interesować się wyłącznie psychiatra - nie rozumiem zatem, dlaczego jest gdziekolwiek zapraszany. Można PiSowców nie lubić, ale jest tam parę łebków, którzy przynajmniej kłamią umiejętnie i są na jakimś poziomie retorycznym... Sasin zawsze sprawia wrażenie pijanego wujka z wesela w remizie.

 

"Przecież jeśli człowiek nie ma nic do ukrycia, to nie ma się czego bać"? :kekeke: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Scorpio napisał:

Surprise, surprise - narazie Polityka ma 3,6 na Filmwebie :kekeke: 

Aż 3,6? Co prawda jestem gdzieś w połowie vloga Mietczyńskiego, ale do tego momentu ta mini-recenzja kręci się w okolicach 2/10 ;) W sensie nuda, nuda i jeszcze raz nuda.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...