Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Dudek napisał:

Łap suba, przynajmniej kiedyś będę mógł powiedzieć, że byłem z tym kanałem od początku zanim się sprzedał ;)

:D 

 

ogólnie mam mega zajawkę, dość mocno się wkręciłem w te wszystkie grupy o tym jak kręcić, jak montować... no i po tych wszystkich uwagach zrobiłem jakąś tam pierwszą wersję tego filmu i pokazałem Sylwii, to nie mogła uwierzyć, że sam to ogarnąłem :D bo siedziałem sobie po nocach i dłubałem nad tym a ona myślała, że ja w sumie to tylko ściemniam a tak naprawdę to kulkuje motzno :D 

  • Lubię! 2
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, schizzm napisał:

MT możemy wypierdolic te nowe emotikonki? I tak ich nikt nie używa, chyba że przez przypadek. Kliknięcie przycisku emot przy pisaniu posta to instakill dla mojego telefonu :/

 

zdecydowanie, dobrze, że nie długo wybory... oh wait

 

9 godzin temu, Mauro napisał:

Z całym szacunkiem i sympatią dla Gabe'a i Vamiego, ale posty o tym jak jest za ciepło, mogłoby padać i być zimniej to mnie denerwują tak jak posty osób, które piszą "za dużo TVN i wyborczej". No może nie az tak bardzo, ale 

 

w tym kraju przez zdecydowana większość pierdolonego roku jest zimno, szaro i chujowo. Te 3-4 miesiące ciepłe są wspaniałe, czekam na nie cały rok i chcę żeby były najdłużej. A tu narzekanie: "Za zimno, założyłbym se czapkę i szalik". "Za sucho, wpierdoliłbym się chętnie w jakieś błoto". "Dawno mnie jakiś samochód nie ochlapał wodą z kałuży, niech już będzie jesień". Czekam na zimę, dawno nie odśnieżałem auta" :D 

 

Od maja do końca września powinno być sucho, gorąco (nie musi być 30 stopni, wystarczy 24-27)!!!  Teraz też jest spoko pogoda, rano nie za zimno, 16-18 stopni, potem koło 22-23. niech tak będzie do końca września,a w październiku niewiele chłodniej

 

no to witamy na liście Siergieja Mauro#1

 

3 godziny temu, beeres napisał:


Nie bezpośrednio ;)

czyli tylko ruchasz hostessy w gumie ;)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, krzysfiol napisał:

Będziemy później pisać komentarze:

"Zasubskybowałem Cię, kiedy miałeś 30 subów. Wtedy to było coś świeżego, widać, że robiłeś to z pasji. Teraz niestety się sprzedałeś".

"ŻĄDAMY DAWNEGO PULKA. LAJK ŻEBY WIDZIAŁ!!!!"

Teras kręcisz Bentleje dla szejków i Lambo dla piłkarzy, a kiedy wrócisz do korzeni i nakręcisz Fiata Pandę w Łomiankach? UNSUB!!!1jeden

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Pulek napisał:

:D 

 

ogólnie mam mega zajawkę, dość mocno się wkręciłem w te wszystkie grupy o tym jak kręcić, jak montować... no i po tych wszystkich uwagach zrobiłem jakąś tam pierwszą wersję tego filmu i pokazałem Sylwii, to nie mogła uwierzyć, że sam to ogarnąłem :D bo siedziałem sobie po nocach i dłubałem nad tym a ona myślała, że ja w sumie to tylko ściemniam a tak naprawdę to kulkuje motzno :D 

good luck

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Akt notarialny podpisany. Teraz tylko w kanapie znaleźć monety na wkład własny, żeby bank kredyt wypłacił, i może w przyszłym tygodniu dostaniemy klucze...

 

A potem 5 miesięcy na plan architektoniczny, pozwolenie na budowę, zbierania kasy na remont i będzie można zacząć roboty.

  • Lubię! 12
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, me_who napisał:

Na planie najnowszej produkcji:

Optimized-Iran25211-1.jpg

 

powiem tak... TY CHUJU... nic a nic nie potrafisz dochować tajemnicy :( 

 

p.s.

zostaje plan B... 

 

16 minut temu, Pulek napisał:

@jmk, przyatrgaj te furę do Warszawy, zobaczymy co da się zrobić :D

a gdzie sub-wsparcie dla kolegi po fachu???

 

chyba klinałem... nie dostałeś info? na początku dostałem info user klinsmann zasubskrybował Twój kanał

 

12 minut temu, wwosik napisał:

Akt notarialny podpisany. Teraz tylko w kanapie znaleźć monety na wkład własny, żeby bank kredyt wypłacił, i może w przyszłym tygodniu dostaniemy klucze...

 

A potem 5 miesięcy na plan architektoniczny, pozwolenie na budowę, zbierania kasy na remont i będzie można zacząć roboty.

kupiliscie mieszkanie obok :D

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, me_who napisał:

Rzadko oglądam Fakty po faktach, ale dzisiaj zostawiłem i była sędzia Anna Bator-Ciesielska i tak jak ją podziwiam za odwagę, to mi jej szkoda, bo prawactwo ją zaszczuje, a Zero będzie ją niszczył :( 

 

To Zero to tak brzmi, jakby on był supervillainem :lol: 

 

nawet z Zemo mi się skojarzenie zaskoczyło :)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...