Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, stefan1984 napisał:

Myślę że z połowę karier w w efemie zagrałem jako baba, odkąd była taka opcja. Raz nawet chciałem sztab szkoleniowy złożony z samych kobiet, ale się nie da (w Motorsport Manager na przykład można), więc i zatrudniałem na potęgę te mierne głupiutkie fizjoterapeutki emoji4.png

 

 

W FMie nie, ale w innych grach typu Division czy PUBG zawsze gram babka. Przeciez to gejoza jak chuj patrzec sie przez x godzin na tylek faceta :roll:;) 

 

W ogole, pogralbym w Division :( @me_who, moze w weekend bysmy cos? Kolega @Kuchar juz nie jest w naszym teamie, ale moze we dwoch bysmy dali rade ukonczyc?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, klinsmann napisał:

 

no to skoro geneze turbo coli już znasz (przechyły i przechyły) to do dzieła :) po piwku pęcherz ciśnie

No nie chodzi o to żeby grzać cały dzień :)  No i jednak morze jest nieprzewidywalne i słabo utkwić kilka mil od brzegu z najebaną załogą czy próbować gdziekolwiek przycumować na fantazji. Nie wspomnę o tym ze dość prosto można wpaść do wody chodząc wygiętym po bujającym się i dość niewielkim pokładzie. A tak to kazdy dostaje po butli (nie pamietam 1,5 albo 2 litry) Ozujsko i ma na cały dzień. A odpalić wrotki zawsze można wieczorem, jak już się jest przycumowanym. 

Ponadto piwo jest smaczniejsze od turbo.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Feanor napisał:

Fajne? Widziałem nawet kolekcjonerkę w MM, ale się powstrzymałem :D po wakacjach moje finanse nie żyją, a DQ ma bezpłatne demo :)

50A77406-50E7-4361-A54B-712BF046D1A0.thumb.jpeg.230fbc256bb7fcbce763f72c1745466d.jpeg

Czy fajne? 

 

30 godzin już na to poświęciłem. Nie mam pojęcia kiedy. Switcha używałem sporadycznie, a teraz nie mogę się oderwać. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, me_who napisał:

@Feanor ładniutkie. Fajna paletą barw. I jeśli to gameplay, to szanuje zgięta nogę opartą o kamień. Lubie takie detale.

A FE? No skrzyżowanie Persony, Pottera i X-Com :) 

 

Tak, to gameplay :)

 

Persony nie znam, Potter obojętny, ale xcom to silna przyciągarka :)

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem jeden odcinek The Boys

O KURWA, to jest właśnie to, czego mi brakowało w serialach od czasu Banshee (fakt, że Antony Starr też tu gra to w sumie przypadek). Fajowa rzecz, coś mi się wydaje, że dzisiaj zarwę nockę. Bo tak się składa, że jestem właśnie w Karkonoszach na wyjeździe służbowym, taki widok z okna mam

 

IMG_2917.JPG

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...