Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

37 minutes ago, kuab said:

Ale serio akurat nie rozumiem zupelnie, po co pic wodke, tzn. jedynym powodem jest szybkie, bezsensowne najebanie sie alkoholem ktory chujowo smakuje i pije sie go tylko dlatego, ze w Polsce jest bardzo tani

 

czyli jednak rozumiesz :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

jakość zdjęcia taka jakby @jmk pstrykał

i jeszcze cytat:

"Niech nie ośmielą się wydawać sądów o wódce ci, którym nie jest ona potrzebna. Jeśli ludzkość osiągnęła dotychczas cokolwiek trwałego w sensie ducha, to właśnie alkohol." M. Hłasko

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, kuab napisał:

Prawicowe poczucie humoru w pelnej krasie, gratuluje bezbecji.

 

Ale serio akurat nie rozumiem zupelnie, po co pic wodke, tzn. jedynym powodem jest szybkie, bezsensowne najebanie sie alkoholem ktory chujowo smakuje i pije sie go tylko dlatego, ze w Polsce jest bardzo tani, i/lub dlatego, ze ma sie mozg zaczadzony PRLem.

+1 dlatego #TeamWhisky

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, tio napisał:

jakość zdjęcia taka jakby @jmk pstrykał

i jeszcze cytat:

"Niech nie ośmielą się wydawać sądów o wódce ci, którym nie jest ona potrzebna. Jeśli ludzkość osiągnęła dotychczas cokolwiek trwałego w sensie ducha, to właśnie alkohol." M. Hłasko

Hlasko to ten typ co po pijaku (niespodzianka) zabil Komede?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Ojej, no cóż ;) Aż zacząłem wklejać tutaj całą rozmowę, ale... po co mi to, jeszcze mu @jmk znów przykonfidenci i będzie do mnie wypisywał :kekeke: 

dawaj te historie, to ja ci opowiem o wczorajszym wpierdolu na zlocie xD

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Wracając do dyskusji o zdrobnieniach, to ja zawsze chodzę na „wódę”. Jakoś ten ordynarny alkohol, który w moim plebejskim guście osobiście lubię, nie zasługuje w moim języku na familiaryzację przez zdrobnienie. 

 

Za to strzelam już „piwko” lub, co gorsza, „piwerko”.

 

”Pieniążki” to za to element kościelnej nowomowy, który ma chyba pokazać rzekomy dystans do dóbr doczesnych: „ofiara za pogrzeb jest konieczna, bo potrzebne są pieniążki na ogrzanie kościoła”

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja może nie teraz i nie do Anglii, ale sobie właśnie zaplanowałem małą wycieczkę do Grecji, bo w sumie nigdy nie byłem na żadnym meczu wyjazdowym Anwilu w Lidze Mistrzów, więc chciałem to zmienić. Do tego przejrzałem terminarze lig i trochę przedłużyłem tę wycieczkę :)

 

4.02 wylot do Aten
5.02 AEK - Anwil w ramach Ligi Mistrzów

6.02 Olympiacos - CSKA w ramach Euroligi

7.02 powrót

 

Miałem jeszcze polecieć do Izraela, bo 6.11 Anwil gra z Hapoelem, a 7.11 jest Maccabi - Alba Berlin, ale biorąc pod uwagę, że to Maccabi przyjeżdża niedługo do Włocławka to po prostu odwiedzę rodziców we wrześniu :D

 

 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...