Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w stanie uwierzyć, bo kiedyś na własnej skórze przekonałem się, co to znaczy „osiedlowy honor”. Szedłem ulicą z kolegami i wszyscy mieliśmy dostać wpierdol za nic od grupki dresiarzy. Trzech kumpli zostało skopanych, a mi i dwóm innym pozwolono uciec, bo „przecież kurwa jesteśmy z jednej ulicy” ;) 

Odnośnik do komentarza



ale jajca, wyszedłem poćwiczyć na siłowni pod chmurką na warszawskim żoliborzu, drugi raz w tym tygodniu a po raz pierwszy od dawna i co

 

strzelają się sto pięćdziesiąt metrów ode mnie, z pięć-sześć strzałów, na początku myślałem, że petardy, ale od razu poszedł policyjny sygnał dźwiękowy, na skrzyżowaniu dwa auta wycofały pod prąd i dały gaz do dechy w długą (nomen omen w moją stronę), zaraz za nimi jeden nieoznakowany pojechał

 

na ulicy przasnyskiej (gdzie notabene mieszkałem dwa lata) siedem suvów czarnych, z dwunastu-trzynastu tajniaków, pośrodku kordonu chromowana beemka z ostrzelaną tylnia boczna szybą, gdzieś na chodniku skuty gość 

 

ogólnie rzecz biorąc, wyrzut adrenaliny jak mój mózg sobie zrealizował co się dzieje był całkiem nowym przeżyciem, jak te dwa samochody co uciekły (bordowy dostawczak i jakaś stara astra chyba) grzały w moją stronę, to nogi same niosły gdzieś na bok, byle głębiej w krzaki

 

a przed wyjściem zastanawiałem się czy nie lepiej sobie dzisiaj odpocząć i włączyć pitbulla ?‍♂️

 

jbc to apdejt tej historii z 24 maja jest taki, że dzisiaj z kolei grałem sobie na przasnyskiej w fife, pijąc bacardi spiced z cola i limonka (polecam serdecznie, arr), wychodzę elegancko w zamiarze udania się na tramwaj numer 33 a tu nagle przed atelier zajeżdża pięć radiowozów a dwóch typów w krótkich spodenkach i koszulach z krótkim rękawem udaje się lekko szybszym truchtem w kierunku broniewskiego krzycząc do przechodniów czy ktoś może nie spierdalał tędy aby

 

konsensus historii? patrol staranował (nie wiem czemu) seata czerwonego, tym razem , kierowca uciekał w kierunku budowy (tutaj jest obszar deweloperski teraz, atrakcyjne tereny), a chłopaki roztropki operacyjne znowu nie złapały podejrzanego :D w szczytowym momencie było osiem radiowozów, dwa tajniackie vany i pies tropiący, a policjanci rozbijali się po konstrukcji szkieletowej owego osiedla acrona (bodajże). coś tam wychwyciłem z niusów radyjnych i stwierdziłem że wracając do domu pójdę przez powązkowską. faktycznie, domykali tam obławę - kolejne 6-7 radiowozów aż do trasy (czyt. od powązek w stronę bielan) i ze cztery patrolujące.

 

wykorzystałem nabyty dzięki rumowi speech 20 i spytałem się patrolu legitymującego akurat jakiegoś typa z bandażem na głowie przy cmentarzu wojskowym czy szukają typa w ciemno-fioletowej bluzie - tak, szukają, skąd wiem, czy widziałem w jakim był wieku, może 20, może 30? cała wiedzę dotyczącą podejrzanego nabywają od przechodniów, bo na akcji był początkowo jeden patrol, który rozpoczął nagonkę

 

rezultaty? jedna pani w szoku (przy taranowaniu oberwało się postronnemu kierowcy w innym samochodzie), dziesięciu obudzonych policjantów, jeden głodny pies, dwudziestu ciekawskich gapiów, spalone 300 litrów benzyny, wydane 15 000 publicznych pieniędzy, jeden typo w ciemno-fioletowej koszuli który był w stanie przebiec 800 metrów przez błotnisty teren budowy, cztery ploty i dwa przejścia przez pasy, żeby rozpłynąć się w powietrzu, tak że pies zgubił trop (pewnie go ziomki zgarnęły od powązek).

 

przy takiej częstotliwości kolejny update za miesiąc, tym razem obstawiam, że będę jechał rowerem miejskim veturilo

 

wasz reporter

 

ps a to bacardi z kola i limonka jest najpiękniejsze, carrefour express - promocja z 67 zł na 49 zł, kto nie skorzysta ten trąba

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Bry

No wcale koszta dostawy nie są przesadzone :lol:

Cytat

Days Gone ps4 jak nówka polska wersja językowa

od
pablo121290
50,00 zł

 

Kupujesz więcej niż jedną sztukę?Sprawdź koszt dostawy dla wielu sztuk
Listy i paczki pocztowe
koszt dostawy
czas realizacji
List polecony priorytetowy
100,00 zł
1-2 dni robocze

 

https://allegro.pl/oferta/days-gone-ps4-jak-nowka-polska-wersja-jezykowa-8336723626?utm_source=notification&utm_medium=PLfavourite_queries&utm_campaign=queries-keeper_v2:PLfavourite_queries&utm_content=item_img

Odnośnik do komentarza
24 minutes ago, Reaper said:

Nigdy nie rozumiałem tego hejtu na pieniążki :-k Słowo jak słowo, zdrobnienie jak zdrobnienie, czemu akurat w tym kontekście tak boli ludzi?

jak wracasz do domeczku mówisz żoneczce, że w pracuszce wszystko było w porządeczku?

 

  • Lubię! 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...