Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Misiek napisał:

Kurła, w związku z tym, że ostatnio było Anny, to moja mama wymyśliła dzisiaj obiadek i wpadł kuzyn i oczywiście się rozlało, 2x0.7l poszło, ale kurde po 2 dniach chlania i tej soboty przerwy to jak na moją słabą głowę to dzisiaj nawet mi brewka nie tykła :P 

dobra, dobra, zadzwoń do mnie i powiedz teraz "stół bez nóg" w wersji dla polonistów 

Odnośnik do komentarza

rimworld2.thumb.jpg.4b95fb4f2f15e7804e1747416c40b036.jpg

 

Zapomniałem już jak genialna jest to gra. W ciągu ostatnich kilku dni spędziłem przy niej więcej czasu niż chciałbym przyznać. 

 

Edit: To co widać to efekt kilku dni wielogodzinnej rozgrywki. Zaczynałem od trzech kolonistów, z których jeden zmarł już po kilku dniach. W "szczytowym" momencie w kolonii mieszkało jedenastu osadników, ale splot przeróżnych sytuacji doprowadził do skurczenia się naszej populacji do siedmiu. Teraz, powolutku, odbudowuję status sprzed kataklizmu - podczas misji ratunkowej na którą wysłałem czterech najlepszych strzelców zostałem zaatakowany przez nieprzychylną nam osadę "Karaluch Menów", którzy wycięli mi w pień pół kolonii. Zdążyłem wrócić, porzucając możliwość ocalenia rozbitka, i ostatkiem sił obroniłem pozostałości. Walczymy!

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pulek napisał:

trzymamy :przytul: 

 

kurde, i tak czeka mnie bezsenna noc, więc może bym se obejrzał jakiś dokument na netfliksie. ktoś coś poleca? ten o F1 chyba miał być fajny :-k 

jest fajny o narodach, które wygrały Mundial. Ostatnio oglądałem ten o Argentynie i był ?

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Meler napisał:

Oby jutro, od 4 h mam jebitną awarię w pracy, moje 2k i cała reszta wisi na włosku.... trzymajcie kciuki :(

będzie dobrze ziomek, za 500+ też można przeżyć, a na poważnie trzymam kciuki

7 godzin temu, Pulek napisał:

nie wiem czy za bardzo mi to nie zryje bani, bo nie dość że na kacu to jeszcze na noc... 

Pulek... jak to jest, wpierdlasz się kompletnie pijany do klatki z kompletnie pijanym rosyjskim niedźwiedziem, a teraz boisz się jakiegoś dokumentu? szanujmy się!

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...