Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.07.2019 o 13:21, BartuS napisał:

Tak jest, będzie mozna Pulka spalić razem z Miśkiem :D 

nawet będzie trzeba, tylko niech najpierw zrobi cesje leasingu

W dniu 25.07.2019 o 20:27, Pulek napisał:

Atakują zlotowicze zdjęciami, smsami i telefonami. Nadzieja w tym, że o 22 skończą się baterie. 

taki chuj! wziełem 3 powerbanki!

W dniu 26.07.2019 o 07:52, Meler napisał:

Tu jeszcze śpią tylko dzielny meler na nogach 

i robisz sobie szmątę z gęby :P  i jeszcze brak szacunku żebty do siebie małą literą pisać, wstyd i hańba!

4 godziny temu, Pulek napisał:

Nigdy więcej. 

no ja myśle, budzić spokojnego Siergieja w środku nocy, #top1 

 

 

21 minut temu, Meler napisał:

PKP... Kto projektuje te pociągi dla karłów

dawaj fotkę jak przejebałeś kulasy do drugiego przedziału :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Kurwa mać ten Białystok to chyba naprawdę zakała Polski i te przelewy gołębiem, transport jakiem i internet na korbkę to nie żarty, zamówilem kominy do domu i już kurde tydzień idą, gadam z kierownikiem hurtowni ten przeprasza i się tłumaczy, potem dzwoni babka z Białegostoku i mówi, że to jej wina, bo coś namieszała.

Odnośnik do komentarza

ej, ale trochę przewidziałem przyszłość co do zlotowego czwartku, co nie? 

W dniu 24.07.2019 o 23:12, Pulek napisał:

;(

 

ale by było, gdybyście wszyscy jutro się przywitali, zbili miśka, i rozeszli się po domkach śpiumkać o 20...

 

W dniu 24.07.2019 o 23:21, Misiek napisał:
W dniu 24.07.2019 o 23:12, Pulek napisał:

zbili miśka

kurwa dzięki...

;) 

:D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hidalgoo napisał:

uczestnicy przyjechali, najebali się i wrócili.

To jest ogólny plan każdego zlotu, ja liczę na smaczki - co było pite? Czy jak w zeszłym roku były agresywne MILFY? Czy szukanie portfela rano kończące się piciem alkoholu o 7 rano stało się nową tradycją zlotową?

Odnośnik do komentarza

Kurczę, a ja no idealnie - po południu ze 4 piwka wjechały, nawet trochę tematów z pracy zrobiłem i jednak wracam z postulatem zlotów tygodniowych, o których była rozmowa - pierwszy i drugi dzień bania, trzeci zdycham, czwarty i piąty bania, szósty zdycham, siódmy wracam :D. 

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Kurła, w związku z tym, że ostatnio było Anny, to moja mama wymyśliła dzisiaj obiadek i wpadł kuzyn i oczywiście się rozlało, 2x0.7l poszło, ale kurde po 2 dniach chlania i tej soboty przerwy to jak na moją słabą głowę to dzisiaj nawet mi brewka nie tykła :P 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Misiek napisał:

Kurła, w związku z tym, że ostatnio było Anny, to moja mama wymyśliła dzisiaj obiadek i wpadł kuzyn i oczywiście się rozlało, 2x0.7l poszło, ale kurde po 2 dniach chlania i tej soboty przerwy to jak na moją słabą głowę to dzisiaj nawet mi brewka nie tykła :P 

 

Mirosława też było ale nie chciałem wam dawać okazji do picia :kekeke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...